Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לדעתכם אשם? :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רואים טוב שהלבן האט כי חלף רכב אחר בצומת, ובגלל שהשחור פשוט לא זז, הלבן לקח את הזכות שהייתה לשחור.

הינה עוד משהו שכנראה לא למדת בתיאוריה והמורה לנהיגה שלך כנראה היה טמבל:

זכות לא לוקחים, זכות מקבלים. ככה שגם פה ביצעת עבירה.

ושוב, אם אני בסרטון ראיתי את הרכב השחור למשך שניה אולי שתיים, איך אתה כבר החלטת שהוא פשוט לא זז?!!?!?!? הרי מצד שמאל הגיע רכב, אז למה שיזוז?! אתה פשוט חי בסרט ונמאס לי כבר להגיב לך פה על כל השטויות שאתה כותב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי הסטטיסטיקה שלי בשנים האחרונות, בערך פעם בחצי שנה יש תאונה "רצינית" במובן של עלויות כספיות וצורך לערב ביטוח.

אין מנוס מהמסקנה, גם לאור מה שכתבת בשרשור, שאתה נהג די מחורבן, גם טכנית, גם מבחינת הגישה (לא לומד), ובטח שבמבחן התוצאה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Carmageddon,

מגיע לך החזר דמי לימוד נהיגה מכל מי שלימד אותך עד היום.

לפי סרט הוידאו, אתה פשוט נוהג בטיפשות.

העובדה שאתה ממשיך לחפש הצדקות ותימוכים לכך שאתה "אומן" רק מעידות על כך שאתה מנותק מן המציאות.

הכביש הוא שטח ציבורי וחוקי הנהיגה מיועדים לשמור על שלום הציבור. על פי עדותך אתה פשוט סוציומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם אשמים הלבן שניסה לפנות מהנתיב השמאלי ושחור שעקף מימין

השופט ישפוט כנגד שניהם אבל הלבן יותר אשם

אני לא מאמין שהשחור לא יצא עם איזשהו עונש בטוח הוא יאכל אותה איכשהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהשופט ישלח אותך להערכה פסיכיאטרית! אין מצב שאתה מקבל את הרשיון בחזרה אחרי זה..

אומן עלק :lol:

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי החמה.

שלם לשחור את כל נזקיו ואל תיקח אותו לבית המשפט לתביעות קטנות או אל תגיע לשם, מחשש שהשופט יעביר אולי המלצה למשטרה שיטפלו בך.

אומנם הליך חריג אבל כך גם אתה.

ולכל המאחלים , לצערינו בית משפט לתביעות קטנות דן רק בסוגית הנזק הכספי וחלוקת האחריות בין שני המעורבים על פי חוקי התעבורה אבל לא מטפל בפאן הפלילי של המקרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה נוהג כאילו אתה במשחק מחשב, לא הופך אותך למקצוען - אפילו להיפך.

אם באמת היית לוקח את הקורס המדובר, נמצא תמיד בשליטה מוחלטת וריכוז מלא - לא היית עושה אפילו תאונה אחת.

עשרות התאונות שעשית, רק מחזקות את ההיפך ממה שאתה מנסה להוכיח כאן.

אני מאוד מקווה שמשטרת התנועה תוריד אותך מהר ככל האפשר מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי החמה.

שלם לשחור את כל נזקיו ואל תיקח אותו לבית המשפט לתביעות קטנות או אל תגיע לשם, מחשש שהשופט יעביר אולי המלצה למשטרה שיטפלו בך.

אומנם הליך חריג אבל כך גם אתה.

ולכל המאחלים , לצערינו בית משפט לתביעות קטנות דן רק בסוגית הנזק הכספי וחלוקת האחריות בין שני המעורבים על פי חוקי התעבורה אבל לא מטפל בפאן הפלילי של המקרה.

לא צריך להגזים אין פה שום פן פלילי במקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dan-idin

הכוונה היא שבית משפט לתביעות קטנות אינו דן בדיני התעבורה אלא רק בנזיקין.

בית במשפט לא יעסוק בעבירות התעבורה שבוצעו כאן "שחור על גבי לבן" או במקרה שלפנינו "לבן על גבי שחור" אלא רק יקבע מה חלקו של כל צד בנזק שנגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הרבה פה כבר ״ירדו״ עליך, אבל אני גם חייב להוסיף משהו כי עושה רושם שאתה עדיין בטוח בכישורי הנהיגה הפנומנלים שלך.

אתה בדיוק הסיבה שבגללה אני חושב מיליון פעם אם לעבור לדו״ג או לא (אם לא הבנת, אתה מדגיש לי למה לא).

נהג שבטוח שהוא לבד בכביש, נוהג בחוסר זהירות משווע, חסר סבלנות, וסליחה על הביטוי אבל גם טיפש.

במקרה הזה נכנסת ברכב, כן אתה נכנסת!

אבל כנראה שבפעמים הבאות זה יהיה רוכב אופנוע מסכן או אפילו רוכב אופניים/הולך רגל שברוב חוצפתו פגע לך בתיזמון פתיחת השער.

אתה תמשיך להיות בטוח בצדקתך ובכישוריך ואנחנו נמשיך להתפלל שנהגים גרועים כמוך יהיו כמה שיותר רחוקים מהכביש.

נ.ב

הקטע עם ה״לבן״ מגוחך ומביך. הלוואי שה״שחור״ ינצל את זה לטובתו.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הלבן אשם, מה לגבי הסתכלות במראות? פינה ימינה מנתיב ימני? קיצר חוקי התנועה במקרה הזה כהמלצה בלבד.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי, אבל אני לא מבין על מה כל בלבולי השכל פה.

מי לוקח פנייה מנתיב קיצוני??? זאת הבעיה! ובטח לא הרכב השחור.

הנהג הישראלי שוכח שצריך להיצמד לימין, גם בכניסה לנתיב האטה נצמדים לימין, ולא נשארים במסלול הנוכחי עד שנגמר מסלול ההאטה [סתם דוגמה אחרת שמעצבנת אותי בכביש, כנ"ל לגבי עצירה של [בעיקר] נשים בכניסה לנתיב האצה].

הרכב הלבן נראה כאילו הוא הופתע שהוא צריך לפנות ימינה, ואני בטוח שזה לא המצב.

נהג לבן, צריך לשלול לך את הרישיון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הרבה פה כבר ״ירדו״ עליך, אבל אני גם חייב להוסיף משהו כי עושה רושם שאתה עדיין בטוח בכישורי הנהיגה הפנומנלים שלך.

אתה בדיוק הסיבה שבגללה אני חושב מיליון פעם אם לעבור לדו״ג או לא (אם לא הבנת, אתה מדגיש לי למה לא).

נהג שבטוח שהוא לבד בכביש, נוהג בחוסר זהירות משווע, חסר סבלנות, וסליחה על הביטוי אבל גם טיפש.

במקרה הזה נכנסת ברכב, כן אתה נכנסת!

אבל כנראה שבפעמים הבאות זה יהיה רוכב אופנוע מסכן או אפילו רוכב אופניים/הולך רגל שברוב חוצפתו פגע לך בתיזמון פתיחת השער.

אתה תמשיך להיות בטוח בצדקתך ובכישוריך ואנחנו נמשיך להתפלל שנהגים גרועים כמוך יהיו כמה שיותר רחוקים מהכביש.

נ.ב

הקטע עם ה״לבן״ מגוחך ומביך. הלוואי שה״שחור״ ינצל את זה לטובתו.

אם אתה כאופנוען מגיע למצב שאתה חושש שרכב ישיג אותך משמאלך ואז ישבור לך ימינה מול הפרצוף - באמת תעשה טובה לעצמך ואל תעבור לאופנוע.

טיפ קטן: אופנוען לעולם לא צריך לדעת מה קורה סביבו אלא רק מה שקורה הרחק מקדימה כי זה מה שיהיה לידו בעוד שנייה!

לעולם אבל לעולם לא לאפשר למישהו מהעבר (או ההווה אפילו) להשיג אותך - כי אז האופנוען בסכנה ממשית.

אני מכיר אופנוענים שנוסעים בדיוק ככה גם ביותר מ 200 קמש ולא קרה להם כלום, כי אף אחד לא יכול להשיג אותם. אגב זה גם בלי שום מראות על האופנוע (רמז: דוקאטי ולא 250 סמק מסכן).

תמיד הפוקוס הוא קדימה ולא מה שיש מאחור או בצדדים ועוד חלקיק שנייה אמור להיות העבר שלך.

מגוחך ומביך? רק אם תוכיח שאני הלבן בסרטון. בהצלחה!

לדעתי הלבן אשם, מה לגבי הסתכלות במראות? פינה ימינה מנתיב ימני? קיצר חוקי התנועה במקרה הזה כהמלצה בלבד.

אכן, המלצה שלמדתי למה קיימת מהוידאו הזה, לכן אקח את זה בשיקול דעת בכל פנייה דומה שאבצע בעתיד, אך בשום אופן לא חובה במיוחד אם אין משטרה בסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...