Jump to content

ramir8

 • הודעות

  166
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  חולון

הנקודות של ramir8

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

10

מוניטין

 1. גם במפרט האישי וגם בחוברת המלאה לא היתה התייחסות מפורשת למקרה כזה. כן היתה התייחסות מאוד ברורה למקרים של פיצוץ או רכב שנכנס במבנה לצורך העניין, אבל מקרה של קריסת מבנה שלא כתוצאה מרעידת אדמה לא הצלחתי למצוא, לא לגבי התכולה ולא לגבי המבנה. כמובן שאתקשר לחברת הביטוח לברר אבל דיי הפתיע אותי שאין התייחסות מפורשת למקרה כזה, נדיר ככל שיהיה.
 2. המקרה בחולון סיקרן אותי אז הסתכלתי בפוליסת ביטוח הדירה שלי שכוללת ביטוח תכולה ומבנה (לא ביטוח משכנתא) ולא הייתה שם התייחסות למקרה שבו הבניין קורס שלא כתוצאה מהתנגשות, פיצוץ או אסון טבע. הרושם שקיבלתי הוא שגם מי שעשה ביטוח במקרה הזה לא יפוצה - לא על הרכוש ולא על המבנה. יש למישהו מקור לכך שמקרה כזה אכן מכוסה בביטוח?
 3. סטודנטים פעילים באוניברסיטת בן גוריון זכאים לרישיון לOffice 365 ללא תשלום במהלך כל שנות הלימודים, עם התקנה בעד 5 מחשבים. שווה לבדוק גם באוניברסיטאות אחרות.
 4. +1 Apex יש להם גם סניפים כמעט בכל עיר גדולה, והשירות שלהם בסדר גמור
 5. תפתח את הבורג של הפרופיל בצד, תשחרר מעט את הגומיות שנמצאות בין הפרופיל שבו יושב הגלגל לבין הזכוכית ובעדינות תמשוך קצת כלפי מטה את הפרופיל התחתון (לא חייב להוציא לגמרי) על מנת שיהיה אפשר לשלוף מהצד את הגלגלים, כמובן שאת כל החלק של הגלגלים ולא רק את הגלגל עצמו. מאוד יכול להיות שגם הגלגלים תפוסים עם בורג אלן לפרופיל, במידה וכן תפתח אותו קצת ואז תדחוף כלפי חוץ. הפרופיל נראה כמו 7000, והכנף נראית יחסית גדולה אז להערכתי אתה צריך גלגלים כפולים ל7000. אבל הכי טוב לקחת דוגמא של הגלגלים איתך.
 6. הכתובת הראשונה שפנינו אליה היא אורנג׳, שבמילים עדינות ניפנפו אותנו. איידיגיטל בכלל לא רצו לעזור. כשפנינו לאפל במוסקבה (בגלל שהייתי בטוח שיש להם שם נציגות קצת יותר רצינית מבארץ ) הם פנו בשמנו לאפל ככל הנראה בארה"ב שטענו ובצדק שאין להם מה לעשות עם אישור רכישה בעברית, ושוב חזרנו למצב ההתחלתי. יש מישהו שיודע איך לפתור את הבעיה הזו? המכשיר מושבת כבר 3 חודשים.
 7. יש לי אישור רכישה מאורנג׳ בעברית. למי אני פונה מכאן? נציגות אפל בישראל ומוסקבה לא עזרו לי. אשמח אם תוכלו להפנות אותי במדוייק לכתובת הנכונה (באתר התמיכה של אפל לא מצאתי פתרון)
 8. גם לי יש את אותה הבעיה, רק שהמכשיר שייך לנו ונקנה מאורנג. המכשיר שייך לאחי הקטן, שלא רק שלא זוכר את הסיסמא אלא גם לא הקדיש מחשבה במילוי פרטי הזיהוי לשחזור הסיסמא. נוצר מצב שהמכשיר נעול במשך חודשיים כבר. אורנג מפנים לאפל, ולאפל אין נציגות בארץ (איי דיגיטל לא מתעסקים בזה) . איך אפשר לפתוח את המכשיר?
 9. אני הכנסתי אופניים לכמה בסיסים, גם עורפיים וגם לא. ברמת העיקרון לא אמורה להיות בעיה עם זה, הכי נכון לברר עם המפקד הישיר/ מפקד מחנה כדי לקבל תשובה בטוחה. אבל לדעתי אם תגיע עם אופניים ותציג חוגר אף אחד לא יעשה בעיות.
 10. מחיר ממש טוב. תודה.
 11. בד״כ יש באליטל בסינמה סיטי בראשון ובבצרה מבצע על נעלי הרים של merrell ב350. יש לי אותם כבר שנה וחצי והם אחלה תמורה למחיר.
 12. אם ב״בילויים של הולנד״ אתה מתכוון לקופי שופס אז בפראג לא תמצא את זה (לפחות לא באופן חוקי). הייתי בפראג וגם בברצלונה. שני היעדים נחמדים מאוד. בשניהם תמצא מגוון אתרי תיירות לצד מסעדות ובארים (ורכבות תחתיות מה שאומר לשתות בכיף בלי דאגות של תחבורה). תריץ חיפוש על אתרי התיירות בפראג ותראה אם יש לך מה לראות שם....
 13. מישהו אמר דואר חבילות בטוח? http://finance.walla.co.il/?w=/555/2646122
×
×
 • תוכן חדש...