Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לדעתכם אשם? :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תראה להם את הסרטון הזה יקחו לך את הרשיון במקרה הכי טוב.

התחלת בלנסוע בנתיב שיש בו רכבים שנמצאים חצי בנתיב, המשכת בלקחת זכות קדימה למי שמימין כשיש תמרור מפורש לזכות קדימה, ביצוע פרסה מסוכנת, ואז שבירה מטורפת ימינה מהמסלול השמאלי. אם תקבל שלילה יצאת בזול יחסית.

אה ובנוסף שומעים שהנורת איתות שלך שרופה שספק אם מותר לנהוג ככה. יתכן שהנהג שם בכלל לא ראה את האיתות שלך בגלל הנורה השרופה. בקיצור כמו שאמרתי עשית כל שטות אפשרית.

גם לדעתי אתה אשם.

בכל מקרה, אני אישית לא הייתי מראה סירטון כזה במשפט (מהמצלמה בתוך הרכב).

אם הייתי השופט והייתי רואה אותו, ממש לא הייתי פוסק לטובתך.

הסרטון הארוך זה כדי לתת רקע מלא להבין את הסיטואציה, מה אם בפועל אני חותך אותו על לכשנייה לפני הפעלת איתות?

לגבי האיתות עצמו - הבעיה היתה באיתות על הכנף ימנית ופנס קדמי (שם חלש לכן לא רואים בוידאו), לא בירכתיים איפה שהוא היה אמור לראות את זה.

הערותיי באדום. גם אם הוא לא שמר מרחק, אתה זה שאמור לראות את זה. כמו שכתבתי לך מקודם - ראית שהוא מגיע, אל תפנה. גם אם השער בדיוק נפתח או גם אם בדיוק היית צריך לפנות בשניה הזאת, זה לא משנה. לך תעשה עוד סיבוב ותמנע מתאונה.

ראיתי עכשיו עוד יותר את הסרטון הראשון, ואכן הנהג שמאחורייך יצא לעקיפה שניה שתיים לפני התאונה בצורה מסוכנת, אבל שוב, זה לא מוריד ממך את האחריות לשים לב לכך. מצד שני, לפי הסרטון השני, בהחלט היה לך ה-מ-ו-ן זמן לקחת את הנתיב הימני, על אחת כמה וכמה כשבהשתלבות לכביש הזה מהצומת אף רכב לא נכנס.אגב זה שנכנס בך, היה אותו אחד שאותת לפניה שמאלה לכביש שאליו פירססת. כמו שכתבו לך - ביש מזל. אם היית נותן לו את זכות הקדימה כמו שהיית צריך, כל זה לא היה מתרחש.

הבנתי, טוב אז אפשר לסכם שהסיכויים של הלבן נמוכים, והרבה תלוי עד כמה טוב הוא יציג את זה לשופט, ועד כמה הצד השני שנון ומתוחכם בהגנה.

בנוסף, אם השחור (שלא יידע על הוידא) יכתוב בכתב ההגנה שהוא נסע בנתיב ימני ושהלבן חתך אותו - ואז הלבן מראה וידאו שיראה ששיקר - יש סיכוי טוב שהשופט ייטה לכיוון הלבן בגלל השקר נכון?

אופציה שנייה שאני חושב - אולי כדאי ללבן להתקשר לבחור השני, ולנסות לגרום לו להודות באשמה ושיסכים להודות לחברת הביטוח שלו שהוא ניסה לעקוף את הלבן?

או שעדיף פשוט לחכות ולראות מה יצא בביהמ"ש ועל איזה שופט זה יפול?

אני גם הבנתי שאין דבר כזה לדרוש נזקים ישירות מחברת הביטוח שלו? בלי להסבך בהמתנה למשפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה"לבן" הוא אתה ואני מקווה מאוד שתביא את הוידאו לבית המשפט, שגם אתה (הלבן) וגם השחור תזכו בקנסות/עונשים על נהיגה נוראית.

פשוט לא יאמן, איזה חוסר ריכוז אדיר נחוץ בכדי שזה יקרה ובכל זאת זה קורה ועוד בדרך עירונית, באותה המידה היית יכול להוריד זקנה או ילד.

מקווה שיגזרו לכם את הרשיון

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבן אשם ללא ספק.

נתחיל מזה שהוא לא נתן זכות קדימה והרים ארמברקס בפניית פרסה ונמשיך בזה שנכנס לתוך נתיב לא פנוי בלי לבדוק במראה

ובצורה דיי פראית.

השחור יכול לטעון (ובצדק) שהוא ישתלב לימני שם אמורים לנסוע כחוק והמשיך בנסיעה בזמן שהלבן האט.

(זה שהשחור היה אמור להבין שאם הוא מאט יש כנראה סיבה זה כבר חשיבה שגוייה של הנהג בשחור).

ערב טוב

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבן אשם ללא ספק.

נתחיל מזה שהוא לא נתן זכות קדימה והרים ארמברקס בפניית פרסה ונמשיך בזה שנכנס לתוך נתיב לא פנוי בלי לבדוק במראה

ובצורה דיי פראית.

השחור יכול לטעון (ובצדק) שהוא ישתלב לימני שם אמורים לנסוע כחוק והמשיך בנסיעה בזמן שהלבן האט.

(זה שהשחור היה אמור להבין שאם הוא מאט יש כנראה סיבה זה כבר חשיבה שגוייה של הנהג בשחור).

ערב טוב

אני חושב שזכות קדימה נותנים למי שלוקח אותה - (בכללי:) אם אני רואה אחד עומד ומחכה כמו בחורה חסודה, אז אני אקח את הזכות לעצמי ואסע, לא אחכה לאמא שלו שם.

ומה לא חוקי בהרמת ארמברקס? הלבן סיים פרסה בצורה יפה ואלגנטית, בחצי מרדיוס הסיבוב הסטנדרטי של האוטו.

אני חושב שאלו שאומרים שהלבן נכנס לנתיב לא פנוי, לא מבינים עד כמה רואים במצלמת האבטחה, שעברה פחות משנייה מרגע ששחור מתחיל לפנות, עד שהלבן פנה! הלבן כבר בדק במראות שנייה לפני.

בצילום המקורי שניהם התחילו את הפנייה באותה שנייה מספר 26 (אחד בתחילת השנייה שני באמצע איפשהו)!

ביוטיוב הזמן שונה אבל אותו עקרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם אשמים. לדעתי הרכב הלבן יותר.

הרכב הלבן מבצע פניה ימינה מנתיב שמאל, פניה חדה ללא הסתכלות במראות - אם היה מסתכל היה רואה את הרכב.

הרכב השחור מבצע עקיפה מימין, מה שאסור, ובמהירות גבוהה, תוך חוסר סבלנות להמשיך ולנסוע אחרי הרכב הלבן שנע לאט בנתיב השמאלי.

שניהם כאמור אשמים לדעתי. הרכב הלבן יותר, אם היה מסתכל במראות (מבלי להתייחס לזה שהוא ביצע את הפניה שלא כחוק) היה יכול למנוע את התאונה.

הרכב השחור - היה צריך לנהוג בסבלנות ולא להיות חכם ולעקוף. במיוחד לא מימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם אשמים. לדעתי הרכב הלבן יותר.

הרכב הלבן מבצע פניה ימינה מנתיב שמאל, פניה חדה ללא הסתכלות במראות - אם היה מסתכל היה רואה את הרכב.

הרכב השחור מבצע עקיפה מימין, מה שאסור, ובמהירות גבוהה, תוך חוסר סבלנות להמשיך ולנסוע אחרי הרכב הלבן שנע לאט בנתיב השמאלי.

שניהם כאמור אשמים לדעתי. הרכב הלבן יותר, אם היה מסתכל במראות (מבלי להתייחס לזה שהוא ביצע את הפניה שלא כחוק) היה יכול למנוע את התאונה.

הרכב השחור - היה צריך לנהוג בסבלנות ולא להיות חכם ולעקוף. במיוחד לא מימין.

הודעה אחת מעל כבר כתבתי לגבי בדיקת מראות.. אנא לקרוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, זה נכון שהוא יצא לעקוף אותך שניה לפני שאתה פנית. אבל! אני עדיין אומר שאתה היית צריך לקחת את הנתיב הימני עוד לפני כן. הרבה לפני כן. ולפי הסרטון שלך, היה לך זמן רב. המורה לנהיגה שלי לימד אותי תמיד - תתכנן את המסלול שלך לפי היעד הבא. כלומר - אני יודע שאני אמור לפנות שם ימינה, אז אקח את הנתיב הימני מלכתחילה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לנהג הלבן להראות את זה במשפט זה לא נראה טוב ..

חוץ מזה העסק פשוט, השופט יגיד לך שהיית צריך כמה מטרים לפני זה כבר להשתלב בימני ומשם להכנס לחניון וכך הכל היה נמנע ולא לחתוך ברגע האחרון מהשמאלי.

במיוחד אם אתה מכיר את האזור ויודע מתי אתה צריך לפנות צריך להערך מראש.

בכל אופן, מה מידת הנזק?

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם, הפידבק יאפשר לי לדעת מה נקודות החולשה בטיעונים שלי ולנסות להמעיט בערכם וכו' עד כמה שאפשר :)

לא ממליץ לנהג הלבן להראות את זה במשפט זה לא נראה טוב ..

חוץ מזה העסק פשוט, השופט יגיד לך שהיית צריך כמה מטרים לפני זה כבר להשתלב בימני ומשם להכנס לחניון וכך הכל היה נמנע ולא לחתוך ברגע האחרון מהשמאלי.

במיוחד אם אתה מכיר את האזור ויודע מתי אתה צריך לפנות צריך להערך מראש.

בכל אופן, מה מידת הנזק?

כן, חשבתי שאולי זה ששומעים את הוינקרים של הלבן זה יעזור יותר, אבל נראה שהדעה היא פה אחד שלא.

הנזק לפי טיוטה של שמאי (שבוע הבא יהיה גרסה סופית) הוא כ 6 אלף שח כולל עבודה+מעמ).

שתי הדלתות מעוכות (אבל נפתחות), והקורה התחתונה מתחת לדלתות גם כן עקומה - אני לא בטוח האם זה עובר טסט? יש לי טסט עוד חודש לכל המאוחר :-(

השמאי אומר שכן ואומר שגאנט ימין שהתעקם מעט בדפנות לא יעבור טסט, בעוד שבמוסך אומרים דווקא הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזכות קדימה נותנים למי שלוקח אותה - (בכללי:) אם אני רואה אחד עומד ומחכה כמו בחורה חסודה, אז אני אקח את הזכות לעצמי ואסע, לא אחכה לאמא שלו שם.

ומה לא חוקי בהרמת ארמברקס? הלבן סיים פרסה בצורה יפה ואלגנטית, בחצי מרדיוס הסיבוב הסטנדרטי של האוטו.

אני חושב שעם השחור נמצא כאן בפורום ונותן את השרשור הזה לשופט אתה הולך להישפט על עוד עברות.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעם השחור נמצא כאן בפורום ונותן את השרשור הזה לשופט אתה הולך להישפט על עוד עברות.

אין קשר ישיר ביני לרכב הלבן :wink:

שמת לב לשפה בשימוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מצטער!

אני חושב שעם השחור נמצא כאן בפורום ונותן את השרשור הזה לשופט הרכב הלבן הולך להישפט על עוד עברות.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה אחת מעל כבר כתבתי לגבי בדיקת מראות.. אנא לקרוא.

קראתי. וקראתי עכשיו שוב.

זה שרשמת זה לא אמור שאסור לי להגיד מה אני רואה בסרטון.

הלבן הסתכל במראה - מעולה. הוא היה צריך להסתכל שניה לפני שפנה ימינה. נקודה.

הוא לא עשה את זה, ולא הגיוני שבשניה הרכב השחור הגיע. הרכב הלבן הסתכל במראה הרבה לפני הפניה ימינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... עצוב ללבן היום, אם היה שואל בפורום לפני ששילם לשמאי, אולי היה מעדיף לא להתעסק עם זה...

כך או כך חבל לבכות על חלב שכבר נשפך, נראה אם יתמזל המזל בביהמ"ש :)

שוב פעם, תודה גדולה לכולם על הדעות האובייקטיביות והמפורטות!

מעניין היה ללמוד על חוקים שלא ידעתי על קיומם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...