Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שקרתה לא באשמתי, איך להתנהל מול הביטוח?

שימו לב! השרשור הזה בן 4589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וחג שמח, עשיתי תאונה שבו נהגת שלא עצרה בעצור נכנסה לי ברכב , גררתי את הרכב למוסך ובו

נקבע 52% נזק לרכב.

השאלה שלי היא כיצד להתנהל מול הביטוח, האם לתבוע את שלי מכיוון שהפרמיה שלי

לא תעלה בכל מקרה, או לתבוע את הביטוח שלה (צד ג)

מה שחשוב לי זה הדברים הבאים ואיך הם באים לביטוי:

קבלת התשלום כמה שיותר מוקדם (עדיין לא הבנתי את ההבדלים אובדן כהלכה \ אובדן גמור )

רכב חלופי

*הכנסתי את הרכב למוסך שהוא לא נמצא בהסדר(800 ש"ח במקום 400) והרי אין טיפול ברכב משום שהוא

כנראה יושבת, אז איזה סכום אני צריך לשלם בהתאם לכך שאני יבחר באופציה של לתבוע את הביטוח שלי?

תודה איציק.

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנה לסוכן הביטוח שלך.

מי קבע את ירידת הערך של 52%? אני מניח ששמאי, לא המוסך.

סוכן הביטוח ידריך אותך לגבי תהליך התביעה - סביר שתביעה של הפוליסה שלך תניב תשלום יותר מהיר.

לגבי אבדן הנחת העדר תביעות - קרוב לודאת שאם תתבע את הפוליסה שלך תפסיד אותה, אולם יתכן שאם הביטוח שלך יתבע את הביטוח של הפוגעת ויזכה יזכו אותך בהנחה. כמוכן תוכל לתבוע את ההנחה שאבדה ישירות מהנהגת (ומהביטוח שלה) בתביעות קטנות. מדובר בהלך פשוט אבל הגוזל קצת זמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין לי סוכן ביטוח , ואני מבוטח דרך הביטוח עצמו ..

ואכן השמאי הוא שקבע 52% :), במידה והביטוח לא יעלה לי רצוי לתבוע את הביטוח שלי ?

ומה עם שאר החודשים שנותרו לביטוח משום שאני שילמתי כבר את כולו ?

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שמה דבר ראשון תדבר עם החברת ביטוח שלך והם ידריכו אותך הם כנראה יתבעו את החברת ביטוח של הרכב שנכנס בך ושתי החברות הביטוח שלך ושל השני צריכים להגיע להסדר יכול להיות שתהייה השתתפות מצידך בכל אופן יש בארץ יותר מדי תאונות וכדי לדאוג לעשות ביטוח חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמה דבר ראשון תדבר עם החברת ביטוח שלך והם ידריכו אותך הם כנראה יתבעו את החברת ביטוח של הרכב שנכנס בך ושתי החברות הביטוח שלך ושל השני צריכים להגיע להסדר יכול להיות שתהייה השתתפות מצידך בכל אופן יש בארץ יותר מדי תאונות וכדי לדאוג לעשות ביטוח חיים

תוכן לא שיווקי בכלל :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שני אפשרויות:

1. לתבוע את הביטוח שלך. ככה תקבל את הכסף יחסית מהר, לא תקבל החזר של שארית הפוליסה ובביטוחים הבאים תשלם יותר.

אתה יכול לתבוע את הביטוח של הפוגעת על ההפסדים בעלויות הביטוח.

2. לתבוע את הביטוח של הפוגעת. יכול לקחת הרבה זמן עד שתקבל את הכסף, בינתיים תוכל לקבל החזר על שארית הביטוח שלך ובכל מקרה לא דמי הביטוח העתידיים לא יעלו (כיוון שזה לא ייחשב לך כתביעה). שם לב כי יכול להיות שבסופו של דבר הנתבעת תנסה לשלם פחות מהמגיע לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום וחג שמח, עשיתי תאונה שבו נהגת שלא עצרה בעצור נכנסה לי ברכב , גררתי את הרכב למוסך ובו

נקבע 52% נזק לרכב.

השאלה שלי היא כיצד להתנהל מול הביטוח, האם לתבוע את שלי מכיוון שהפרמיה שלי

לא תעלה בכל מקרה, או לתבוע את הביטוח שלה (צד ג)

מה שחשוב לי זה הדברים הבאים ואיך הם באים לביטוי:

קבלת התשלום כמה שיותר מוקדם (עדיין לא הבנתי את ההבדלים אובדן כהלכה \ אובדן גמור )

רכב חלופי

*הכנסתי את הרכב למוסך שהוא לא נמצא בהסדר(800 ש"ח במקום 400) והרי אין טיפול ברכב משום שהוא

כנראה יושבת, אז איזה סכום אני צריך לשלם בהתאם לכך שאני יבחר באופציה של לתבוע את הביטוח שלי?

תודה איציק.

אל תעשה כלום כרגע הרכב לא מושבת 52% הם לא אובדן מלא של הרכב על פי חוק .צור איתי קשר אפילו בחג אני ינסה לכוון אותך כיצד לפעול בעינין גם מול חברות הביטוח .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...