Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בסאב חדש 18 :)

ReZ0
שימו לב! השרשור הזה בן 4459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 372
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא היה לי יותר מידי זמן לעבוד על המפלצת, סה״כ הוספתי עוד שכבת דבק בין הסליל לקונוס, ועל החוטים. אבל צילמתי סרטון קטן להראות שהוא אכן פועל ושאני לא עובד עליכים P: כל הרעשים של הברזלים זה ממה שיושב על השולחן, ולא הסאב. תהנו :)

http://i298.photobucket.com/albums/mm243/kinser613/ac8f9240.mp4

וכמה תמונות להשוות גודל, למידבאס קרבון של AA (גודל 7 אינצ״)

ecb9ab0d.jpg

45bce011.jpg

שבוע טוב לכולם,

דיוויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו - הוופר האבוק נראה כמו טוויטר פייזו

:-D

מה זה המעבדת כימיה הזאת ולמה היא מצולמת בזמן רעידת אדמה :shock:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בונה מגברים המשתמשים באורניום מעושר כספק כח!! ;) מאוד רדיואקטיבי.. שלא נדבר על האדים מהדבק CA וספריי המאיץ, הרסו לי את הבריאות P: 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שאתה לא הולך להתקין את כל זה בתוך "דה לוריאן" כי זה פשוט חרא של אוטו

(חזרה לעתיד...)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חברים, בשעה טובה.. סיימתי את הסאב. הנה תמונות של עבודות אחרונות!

אז כמו שציינתי, הפורמר של הסליל היה גבוה מידי, אז הייתי חייב למצוא דרך מקורית ונורמלית לקצר אותו. דיברתי עם דיוויד מור (הבעלים לשעבר של RE AUDIO הידועים) והוא הציע לי שתי אופציות, לחתוך ולהוריד חלק שלם (קצת קשה כשהכל מורכב ומודבק כבר) או לחתוך חריצים כל 4 מ"מ ולקפל. הלכתי על האופציה השניה.. :)

אבא חותך

052f5717.jpg

בתהליכי קיפול

73243109.jpg

הכל מקופל כבר

68207df4.jpg

אז את זה סיימתי ועשיתי עליו V. הגיע הזמן להדביק את הכיפה (שאני כלכך אוהב)

קודם שמתי פסים של קרטון (חתוך לפי חישובי אורך) כדי למרכז את הכיפה, יש 3 מתוך 4

19ce2336.jpg

לאחר מכן בדיקה עם הכיפה

beb5739e.jpg

החתולה החליטה להצטרף :)

25d0d3a9.jpg

ישר אחרי הדבקה

1220ec81.jpg

5d3fa9f5.jpg

ולבסוף קצת משקל כדי שהכל ישב חזק חזק P:

374ad383.jpg

וזהו חברים. הסאב מוכן. שלב הבא זה בניה לדלתות, בניית תיבה לסאב ועוד כמה דברים קטנים פה ושם.

דיוויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק! (אפרופו הדסט קאפ ומה שרשום עליו - גדול!

:-D)

החתול נראה כמו גרביל ליד הדבר הזה.

דיוויד - אתה חייב לנסות את הקטע של סייס עם הסאב הזה :-P:-P:-P רק תדאג לשים לה מגבת על המושב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אחד הדברים המרשימים.

היחס בינו לבין וופרים רגילים פשוט מעלה גיחוך.

חשבת כבר על זוית התקנה ברכב, שלא יפריע לנסיעה? (ניתוקי אחיזה עם הכביש וכו'?)

:shock:

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד אתה מדבר על תיבה שהנפח הפנימי שלה הוא בין 150 ל200 ליטר

זה אומר שהנפח החיצוני יהווה בערך כתוספת של שליש כלומר בין 200 ל270 ליטר... לפחות.

אתה צריך למדוד היטב את פתח תא המטען העומק והרוחב שלו בכדי לא לעשות כאן טעות בתיבה.

מעבר לכך אתה חייב לקחת בחשבון מאיזה עץ אתה בונה את התיבה היות והמשקל הכולל שלה יהיה עצום - יכול להגיע ל70 קילו רק התיבה והסאב.

תבדוק שהבולמים של הרכב לא שקועים כי הם ישקעו לך קצת אחרי הכנסת התיבה + אם אתה מתכוון להכניס עוד מצבר לעסק אז בכלל.

את מה שאתה חייב להתקין קרוב לסאב תתקין קרוב לסאב, אם את המגברים או לפחות חלק מהם אתה תוכל להתקין מתחת לכסאות הקדמיים בכדי לפזר קצת משקל - תעשה את זה.

לגבי חיווט ותשתיות - תדאג להתקין חיווט ראשי 0 גייג' - שלא יהיה שום מצב של התחממות יתר מהמפלצת הזאת.

תדאג לחיווט רמקולים עבה ככל הניתן, לסאב בחלל הייתי משתמש בחיווט חשמל 6 גייג' בתור חוטי רמקול.

אתה צריך להוריד כאן את ההתנגדויות למינימום האפשרי ותוך כדי זה לשפר למקסימום את אספקת המטען החשמלי - הסאב הזה לדעתי יהיה מאוד צמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

אכן מדובר ב6.5 קיוביק פיט נטו, פורט מכוון לכ32 הרץ. מן הסתם הברוטו יהיה יותר אחרי חישובים של פורט, חיזוקים וסאב.

הסאב לא נכנס לתא מטען.. אלא במושב האחורי, סוג של "חצי קיר" כזה.התיבה תהיה בנויה מעץ MDF. לא החלטתי עדיין אם ללכת על 30מ"מ או 17מ"מ כפול.

המגברים יישבו בתא מטען, מצבר מאחורה יבוא בעתיד, חוטים ומה לא הכל ישודרג ל0 גייג', הרצה של פלוס ומינוס.

בנתיים מקדימה יש מצבר XS POWER באדיבות ג'וניור התותח!

הסאב בעל סלילים כפולים של 2 אוהם, ומן הסתם בחרתי אופציה זו כדי להפעיל אותו על אוהם, להוציא כמה שיותר הספק ממגבר אחד. לפחות קילו וואט אחד יקח להוציא ממנו תוצאה מספקת

דיוויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה תזדקק כאן בקירוב לשלושה קילוואט בהספק מלא של הסאב

בכל מקרה - תיקח בחשבון השחרה של החלונות האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...