Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בסאב חדש 18 :)

ReZ0
שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשביל לפתח לך עוד יותר ציפיות - המספרים שיש אצלי בסמלון הם של DB עם ה-TL של אלי. התחתון -143.2 DB הושג עם FI BTL יחיד במערכת חשמל מקורית של מאזדה 2 כאשר הסאב יושב ברכב, מוגבר על מונובלוק סאנדאון 1500. העליון - 139.6DB הושג עם FI Q יחיד בתיבה אטומה של כ-60 ליטר, על מערכת חשמל מקורית במאזדה 2, כשהסאב בבגז, מוגבר על מונובלוק של אינפיניטי (לא זוכר את הדגם, שייך לאלי).

שני הסאבים המדוברים 15 אינץ', כאשר ה-BTL מוצהר 2000WRMS, וה-Q מוצהר 1000WRMS.

היום אני ואחי רגועים יחסית, אבל זה עתיד להתפרץ שוב :wink:

תהנה :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שומאכר עכשיו בכלל פיתחת לי ציפיות. המספרים היו על טון בודד או על מוזיקה?

ו.. מוכר לך על סטאפים שהגיעו למספרים כאלו ואף יותר?

דיוויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא מה אתה מתכנן?:)

כי אני אפרוץ קודם :D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודדים דציבלים בעזרת חיישן לחץ מיוחד המתחבר למחשב בעל התקן תקשורת מתואם. ידוע כ term lab, השימוש שלו החל בנאסא כדי למדוד את רמת עוצמת הסאונד של המעבורות חלל בעת המראה.

9500 תהיה ההוצאה הפחות יקרה, המשכנתא תלך על שדרוג חשמל רציני מאוד בשביל המגבר המפלצתי שיספק לדבר הזה לפחות 2.5 עד 3 קילו וואט. לסאב הזה יש ספיגה טרמית גבוהה. במיוחד לתקופות קצרות (כגון טונים של כמה שניות) לשם כך הוא תוכנן.

אני מוציא המון כסף על שדרוג חשמל בשביל לספק 1500 וואט בצורה נקיה ועוד בפול טילט. וזה לא כולל אלטרנטור כרגע. תסתפק ב DD 1500, סאב מצויין ואין לך סיבה להתבאס בכלל. כמו שאמרתי בשבילי מספרים זה לא הכל, אבל בכל זאת להגיע ל145+ יהיה הישג מאוד גדול בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תשובות יש לך שתיהיה בריא :D

תודה!

דאך אגב ראיתי היום בחנות בחיפה 9500... זה בא מ ת דבר מפחיד!!!!!!! לא תיארתי שזה ככה....

אפילו הרמתי אותו, חתיכת טנק זה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד

ללא אלטרנטור - כמה זמן אתה חושב שאתה תוכל לתת למערכת לפעול בהספק גבוה לפני שתכניס את המצבר והאלטרנטור למצב שאחד מהם עלול לקרוס?

בדקת כמה אמפר אתה מקבל בהילוך סרק?

יש לך ברכב הזה צ'וק? - יתכן וזה יכול להיות שימושי עבורך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעד מה, לפעמים אני קצת חופר בלי לשים לב :)

כל הסאבים הגדולים האלו דורשים המון המון כח, הם לא ניצלים במיוחד. וזה מלווה בתוספות הגברה וחשמל רציניים כדי לראות מהם תוצאות מרשימות.

אני הייתי עם ה12 שלי קרוב ל4 שנים עד שהבנתי שהגעתי לקצה היכולות שלו, וכשחשתי צורך ביותר ממה שהוא יכול לספק - החלטתי על הפרוייקט הזה :)

אדי - כרגע אין לי מושג כמה אמפר האלטרנטור מוציא בסרק, זה הזרקה חד נקודתית אז אין צ׳וק. כרגע נכנס מצבר XS והרבה חוטים של 1 גייג׳. האלטרנטור מוציא לפי זכרוני 80 אמפר, לא אידאלי בכלל אבל זה מה יש כרגע. מקסימום נותנים קצת גז בעמיד בהספק מלא. אחרי ינואר נראה מה אפשר לעשות עם האלטרנטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוויד בין 18 ל12 אינטש יש הבדל של יותר ממידבאס מבחינת שטח פנים אבל פי כמה וכמה מבחינת יכולת הזזת המסה.

תגדיר "קצת יותר"? :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תסתכלו על נתון ה DISPLACEMENT או ה SD :)

אבל מגניב שמישהו יודע דברים שהרבה אחרים לא יודעים

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו אדי רציתי הכי גדול שאפשר, משהו יוצא דופן :)

הsd של אלמט 18 הוא כמעט פי שניים משל אלמנט 12 ככה שאני מזיז פי שניים יותר אוויר ומסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? את ה-BTL אם אני זוכר מדדנו בתדרים, ואת ה-Q במוזיקה. למרות שגם במוזיקה ה-BTL היה מוציא תוצאה זהה, אני בטוח ב-99.9%. תשאל את אלי :-)

ואלי, אני לא מתכנן כלום. אולי לקנות אוטו חדש, וגם זה בספק רב :-D

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

139 עם 15 בודד בתיבה אטומה על מוזיקה זו תוצאה מאוד מכובדת! סחטיין!!

יכול להיות שאני מחיה פה את האש שוב? אשמח לראות סטאפים כאלה קמים לתחייה שוב!! לא ראיתי פה יותר מידי משוגעי SPL בפורום. אני מרגיש דיי בודד P:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יאללה ישראל בוא נחזיר את התקופה הזאת לעכשיו!! יהיה הרבה יותר כיף, במיוחד אם ה18 שלי יהיה יותר חזק מהזוג צעצועים שלך P:

הכל מאהבה! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...