Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בסאב חדש 18 :)

ReZ0
שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הזמנתי לי כמה חלקים מPSI בארה״ב כדי לבנות סאב18 מה12 הנוכחי שלי.

התחיל מסאב 12אינצ של חברת tc sounds דגם tc2000. נהנתי מהסאב הזה כבר קרוב ל4 שנים! אבל הגיע הזמן לשדרג. הזמנתי סלסלה 18 אינצ, קונוס עשוי קוולר/נייר, סליל 3 אינצ 2+2 אוהם, שתי ספיידרים 9אינצ קשיחות מדיום. ודאסט קאפ קרבון פיבר.

בקרוב יתחיל ההרכבה של הסאב, ולאחר מכן בניית תיבה..

62e5058a.jpg

5afc8251.jpg

836c712c.jpg

9cadf7cf.jpg

כך נראה הסאב עם התיבה הראשונה כשקניתי אותו בגיל 17..

PICT0021-1.jpg

תהנו. מקווה שלא יהיו לי יותר מידי עיכובים ככהתקבלו תמונות של הבניה..

דיוויד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

NICE

שאלה : כששלחתה לחברה נתונים על המנוע שלך, קיבלתה חזרה המלצות על גודל תיבה + גודל הפורט? ונתונים לגבי FS ויכולת ספיגה?

כי אני חושב שלסאב זה עדיך תיבה 2CF פורטד + מונו נחמד :twisted:

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים של החברה זה בחור בשם דיוויד מור, אחד מארבעת המייסדים של RE Audio. אמרתי לו מה ההספק שאני יכול לספק (1.5 קילו וואט) ותיבה בגודל של לפחות 5cf. משם הוא כבר המליץ על סליל בגובה 52ממ ועל שני ספיידרים בעלי קשיחות מדיום. מה שייתן לי sql טוב. זה לא סאב לתחרויות, זה לדיילי דרייבר, חזק ויחסית מדוייק חח.

אני נותן לו תיבה של 6.5cf עם שתי פורטים L בכל צד של הסאב. זה יישב במושב האחורי, כשהסאב ושתי הפורטים לכיוון קדימה.

אני לא יודע אם ההמלצה שלך הייתה בציניות. אבל 2cf זה קטן מאוד לסאב 18 או ל15 אפילו בתיבה פתוחה. ל12 שלי היה2.7cf @ 27hz

דיוויד  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לסאב שמיועד לרכב 2CF ל15 אינטש עוד יכול להיות הגיוני אבל זה סאב שמתוכנן אחרת לגמרי

לאאורה סאונד 12 אינטש צריך תיבה של 3CF... לפורטד

אני רק מקווה שעשית ביטוח נגד נזק מבנה וצד שלישי :-)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין לגבי השאלה שלך. בד״כ הלקוחות שולחים אליו את המנועים והוא בונה את הסאבים ועושה מדידת פרמטרים מלאה. המון דברים ישפיעו על הFs כמו כמות הספיידרים, הקשיחות שלהם, משקל הסליל והחומר ממנו עשוי. הוא יודע מה הציפיות שלי. השיחות שלנו ארכו בערך חודש וחצי עד שהגענו להסכם סופי על חלקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לסאב שמיועד לרכב 2CF ל15 אינטש עוד יכול להיות הגיוני אבל זה סאב שמתוכנן אחרת לגמרי

לאאורה סאונד 12 אינטש צריך תיבה של 3CF... לפורטד

אני רק מקווה שעשית ביטוח נגד נזק מבנה וצד שלישי :-)

יש ביטוח צד ג.. לא שזה יעזור לי יותר מידי חח. זה הולך לשבור את האוטו הא.

לגבי רמקולים למידבאס וגבוהים. חושבים ששלושה מידבאסים ND105 של דייטון אודיו בכל דלת יספיקו?

בשביל מידים וגבוהים(בשילוב עם טוויטר כמובן) אין לי ספק שהם יספיקו. מי שמכיר יש בחור בשם מייק סינגר ( היה לו אקליפס עם שתי סאבים lms5400 של tc sound), בקיצור בנה אקספלורר עם קיר בנדפאס ובשביל מיד׳ס הוא השתמש בדרייברים הנ״ל 3 בכל קורה וזה נשמע מעולה לפי דבריו..

אני בדילמה בקטע הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך שנכנס לך 5CF?

:-D

לסאב 18 אינטש עם נפח שכזה ו4 פורטים לדעתי 3 מידבאסים יכול להיות אפילו אובר קיל.

בעקרון הייתי מוסיף או שני טוויטרים בכל דלת במקום אחד או שהייתי מוסיף שני מידריינג'ים וטוויטר בכל דלת - אתה בטוח שאתה רוצה לעבוד 2 חלקים עם סאב כזה? הייתי מעדיף לתת למידבאסים לעבוד כוופרים ולהתמקד בעיקר בבאס בכדי למשוך את המפלצת שבתמונות קדימה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, שכחתי שמדובר בדריבר אמריקאי .2CF לא מספיק לו. 6.5CF זה כבר מתאים לגיפ או ברלינגו/קנגו למנהם. גם סטיישן יספיק.

אני חושב שמגבר שלך לא יתאים לו. היפוסוניק לא ידועים כעומדים בהצהרות הספקים שלהם. במיוחד ב1 אום. גם חשמל...

שני קומפוננטים חזקים יצליחו למשוך את הבמה קדימה אך צריך כוח וחיזוקים :twisted:

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Lanosforce,

המידבאסים האלו בגודל 4 אינצ, מתפקדים כפול ריינג׳ טובים עד 10 קילוהרץ למיטב זכרוני. אז אני לא יודע אם 3 יהיו אובר קיל. הניצולת שלהם דיי נמוכה.. 82 דציבל. לכן חשבתי ששלושה יעמדו בקצב. אבל ייתכן שאלך על שתי מידבאסים 6.5 עם בניה יותר רצינית. צריך לבדוק את האופציות.

0ziro0,

אתה צודק לגבי המגבר. הם בהחלט לא עומדים בנתוני היצרן. אבל זה מה יש כרגע, בעוד 5 חודשים אני מסיים שירות מלא בצה״ל. ואז כבר אשדרג את המגבר לסנדאון קרסנדו או אודיו קיו. וגם החשמל יעבור שדרוג רציני.. הבנתי יש בחור בפורום שיכול לשדרג אלטרנטורים? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - יש אחד כזה כאן בפורום - דבר איתי בהודעה פרטית אם אתה צריך ליצור איתו קשר.

וחשבתי שמדובר בשלושה מידבאסים 6.5 אז.. שכח מזה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו כמה על תדאג. מחכים שתסיים שנוכל לשמוע..

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...