Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגעה לביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקרה הוא כזה, בזמן שחיכיתי באוטו של חבר שלי קצת לפני תחנת האוטובוס. לפתע פגע האוטובוס במראה השמאלית. אני התעסקתי בפלאפון ולא ראיתי את זה בא! ברגע הפגיע האוטו נטה הצידה ונבהלתי כי ראיתי אותו פשוט דורס את כל המראה ומזיז את האוטו!!

מאותו רגע אני מפחד כל פעם שאוטובוס עובר לידי ובמקרה אני עומד עם האוטו שלי ליד תחנה ורואה אוטובוס מתקרב, אני מיד מקפל את המראה ונכנס לפאראנויה שהוא הולך להכנס בי! האם החרדה מאותו רגע נחשבת לסוג של פגיע בי בתחום רפואי ואני יוכל לטבוע את הביטוח של אותה חברת תחבורה ציבורית? ואם כן מה עליי לעשות ולאן לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. דבר ראשון, תפסיק לחנות ליד תחנות אוטובוס.
  2. יש לך ככל הנראה סוג של פגיעה נפשית.
  3. אם תזכה בתביעה, תוכל לנסוע באופן חופשי בתחבורה ציבורית
  4. אתה רציני? כמה זמן עבר מאז התאונה? האם דווח על התאונה והוגשה תלונה במשטרה? - זה צעד ראשון
  5. אם החרדות משפיעות על יכולת הנהיגה שלך, פנה לטיפול מקצועי (פסיכולוג, פסיכיאטר, מטפל מוסמך או אפילו רופא משפחה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא החנתי את האוטו ליד התחנה. מאז התאונה עבר פחות משבוע ולא דווחתי למשטרה מהסיבה שלא ידעתי שיש לי תחרדות האלא, עד שיומיים אחרי זה חניתי קצת אחרי התחנה על אפור ולא על צהוב וברגע שעבר האוטובוס פשוט הרגשתי פחד אמיתי, כאילו שאתה רואה אוטו שבא לדרוס אותך ואין לך לאן לברוח, משהו בסיגנון. אני לא חושב שזה משפיע על הנהיגה אבל זה משפיע על מצב רוח שלי ועל התנהלות היום למשך כמה השעות הקרובות לאחר מכן כי אני נלחץ ומרגיש מפוחד בפנים... אוליי זה בגלל שלא ראיתי את האוטובוס בא? וכאשר הוא נכנס באוטו נבהלתי ממש! אולי זאת הסיבה לחרדות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב כרגע את התביעה כי סיכוייך בה לא גדולים

חשוב יותר טפל בעצמך על ידי אנשי מקצוע כדי לצאת מזה .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HTF

מכיוון שאני לא בטוח שאתה מריץ איזה קטע, אנסה לענות לך ברצינות:

אם אתה סובל מחרדות, לך לרופא המשפחה שלך ובקש שיפנה אותך למומחה או שירשום לך תרופה שתפחית את החרדה.

בעניין תביעה על נזק נפשי שנגרם לך אתה צריך להתייעץ עם עורך דין המתמחה בכך.

להבנתי, כדי לזכות בתביעה צריך להוכיח שני דברים: א. נגרם לך נזק נפשי ב. הנזק הנפשי הוא תוצאה של האירוע.

מכיוון שהדברים שאתה כותב בפורום עשויים לשמש עדות בתביעה עתידית, מציע שתשקול היטב מה אתה כותב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי ישלם על התיפולים?

אתה ו/או קופת החולים שלך ו/או חברת הביטוח של החבר שלך!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...