Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנטים חדשים למשפחת VAG ב E&A !!!!

E&A-AUTOSPORT
שימו לב! השרשור הזה בן 4051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי, גולף פלוס 07

עם צמיגים חדשים של קלבר

אני מעוניין רק ברביעיית ג'אנטים טובים, המידות הם

195/65/R15

אני רוצה במידה הזאת ג'אנטים, אם איני טועה מרווח הברגים 5X112

אני רוצה בערך טווח מחירים לסט כזה ללא צמיגים ומידה הרצויה, ואם אפשר איזה חברה אתם מציעים, כי אני רוצה להשקיע במשהו טוב ולנסוע בראש שקט.

בוקר טוב.

יש לנו מספר דוגמאות איכותיות ביותר ב 15" לרכב שלך ,הג'אנטים אינם מצריכים כל התאמות או מתאמים ויושבים "בול" על הרכב שלך.

טווח המחירים הינו 1900-2200 ש,ח לסט מושלם כולל אחראיות לשנתיים!

כמוכן יש לנו סטים מקוריים משומשים ב 15"-16"ו 17" במחירים החל מ 1200 ש"ח.

03-5702345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש את הגאנט השחור ב17" ?

מה המחיר עם צמיגים ? יש צמיגים לבחירה ?

מה המחיר ללא צמיגים ?

סיאט איביזה 05

שלום.

1.איזה ג'אנט שחור? יש כאן כמה....

2.יש כרגע מבצע על ג'אנטים 17" לאיביזה (סטיל BBS) כולל רבעיית צמיגי TOYO ב 4990 ש"ח.

3.מלבד הדגמים שפורסמו כאן,יש לנו דגמים נוספים-תצוגה בחנות.

4.קיימת אפשרות למחיר נמוך יותר עם רבעיית צמיגי GT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

f0c3379c1302.jpg

הגאנט הזה ללא צמיגים לסיאט איביזה FR 2005 מתאים ? כמה עולה ?

כמה מקבלים בטרייד על הגאנטים המקוריים של הFR עם 4 צמיגי מישלן כמעט חדשים ?

Audi A3 2.0T FSI DSG 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי פולו 2010. החלפתי ג'נטים וקבלתי רעידות שרק איזון על הרכב מנע אותם לחלוטין. אני מוכן לרכוש מכם ג'נטים חדשים, השאלה אם אתם מוכנים להתחייב שלא יהיו רעידות לאחר ההחלפה, גם בלי לבצע איזון על הרכב. אם תוכלו אפילו בה"פ לתת לי סדר גודל של מחיר (אני מחפש משהו קלסי לא משוגע), זה עשוי לעזור לי.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

1.איזה ג'אנט שחור? יש כאן כמה....

2.יש כרגע מבצע על ג'אנטים 17" לאיביזה (סטיל BBS) כולל רבעיית צמיגי TOYO ב 4990 ש"ח.

3.מלבד הדגמים שפורסמו כאן,יש לנו דגמים נוספים-תצוגה בחנות.

4.קיימת אפשרות למחיר נמוך יותר עם רבעיית צמיגי GT.

כמה יעלה עם רביעת GT ?

ואני מניח שמדובר בצמיגים חדשים כן?

לאיביזה FR 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת כל אלה שחושבים להחליף ג'נטים. לא מספרים לכם שבהרבה מקרים, המהלך מלווה ברעידות בהגה. לא תמיד מרגישים אותם מייד אחרי ההחלפה, מרגישים בעיקר מחוץ לעיר. כשזה קורה, יעבירו אותכם שבעת מדורי גהנום. קודם כל ישגעו אותכם בזה שיגידו לכם "אין כלום, לא מרגישים כלום, אתם מגזימים, יותר מידי פדנטים וכיוצ"ב". העיקר לשלוח אותכם לכל הרוחות. במקרה הרע אתם תשארו עם הרעידות, שחוץ מזה שהם מעצבנות, הם הורסות לאט לאט את כל מערכת ההיגוי והמיתלים הקידמיים. במקרה הפחות רע, "יסכימו" לעשות לכם איזון על הרכב, דבר שהוא בעל יעילות זמנית. במקרה הטוב שהוא נדיר עד לא קיים, יסכימו להחזיר את הג'נטים הקודמים בתשלום על העבודה בלבד.

תופעת הרעידות, היא בדרך כלל בגלל פגם בג'נטים החדשים, דבר שהמוכר לעולם יכחיש.

אם בכל זאת החלטתם שאתם מחליפים,

א.מומלץ לשמור על הג'נטים הישנים כמה שבועות, למקרה שלא תהיה ברירה אלה להחזיר אותם.

ב. לפני ההחלפה, לקחת התחייבות בכתב מהמוכר, שהוא מתחייב להחזיר על חשבונו את הג'נטים הישנים, במקרה של רעידות בלתי ניתנות לתיקון, מבלי לבצע איזון על הרכב. אל תסכימו לפיתרון הזה.

ג. לנסוע מייד אחרי ההחלפה לכביש מהיר משובח, לוודא שאין רעידה ולו הקלה ביותר, שכן בהמשך הרעידות רק יתגברו. אל תוותרו, אל תאמינו ל"מומחים" שינסו לומר "לא מרגיש כלום" תאמינו רק לעצמכם, או חבר מטעמכם.

לצערי, הכל מניסיון.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

f0c3379c1302.jpg

הגאנט הזה ללא צמיגים לסיאט איביזה FR 2005 מתאים ? כמה עולה ?

כמה מקבלים בטרייד על הגאנטים המקוריים של הFR עם 4 צמיגי מישלן כמעט חדשים ?

בוקר טוב.

1.הג'אנט שבתמונה מגיע רק ה 18" ומעלה.

2.כמו שכתבתי כאן קודם: יש לנו לא פחות מ 9 דוגמאות שונות לאיביזה שלך כאשר לכל אחת מהן מחיר שונה ולכן לא אוכל לתת לך כאן מחיר.

3.גובה הזיכוי נקבע במקום וזאת לפי מצבם של הצמיגים ומצב שלמותם של הג'אנטים:ג'אנטים שרוטים לא ילקחו!

4.תגיע אלינו ונתקדם.

בברכת יום טוב.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי פולו 2010. החלפתי ג'נטים וקבלתי רעידות שרק איזון על הרכב מנע אותם לחלוטין. אני מוכן לרכוש מכם ג'נטים חדשים, השאלה אם אתם מוכנים להתחייב שלא יהיו רעידות לאחר ההחלפה, גם בלי לבצע איזון על הרכב. אם תוכלו אפילו בה"פ לתת לי סדר גודל של מחיר (אני מחפש משהו קלסי לא משוגע), זה עשוי לעזור לי.

בוקר טוב.

1.הג'אנטים אותם אנו מייבאים ,מיוצרים בפיקוח "אייזו" והינם בעלי תוי תקינה אירופאית ויפנית מחמירים מאוד .

2.בארבע השנים שאנו מיבאים גלגלים לישראל ,מעולם לא נאלצנו לעשות איזון דינמי (כמו שעשו לך)!

3.אם תאמר לי באיזה קוטר הצמיגים שלך ,אוכל לתת לך סדר גודל של מחיר לסט גאנטים חדש

4.במידה ותתקין אצלנו סט חישוקים חדש ויהיו לך רעידות-תקבל כספך חזרה ומיד!

לפרטים נוספים:03-5702345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...