Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש לרכב, ידני מול מכונה? סוזוקי בלנו 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 4924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לבצע פוליש ווקס לסוזוקי בלנו שנת 2002 לבן.

הבעיה שלי היא כלכלית אני לא מוכן לשלם 400 ש"ח על פוליש לרכב. - כרגע איען לי את הכסף המיותר.

יש לי פוליש ווקס בבית והשאלה היא האם יש הבדל משמעותי בן פוליש שמתבצע ידנית לפוליש בעזרת מכשיר?

מה רוב האנשים עושים? באמת מוציאים סכומים כאלה על פוליש?

בנוסף רציתי לשאול כמה עולה המכונה הנ"ל? - אולי עדיף לקנות בשביל שיהיה לכל החיים?

בתודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרכב שלך בצבע מטלי, כך שפוליש עלול להזיק יותר מאשר להועיל. אם מדובר בצבע שאינו מטאלי תוכל להשתמש בפוליש, אשר מסיר שכבה דקה של צבע - אבל רק לאחר שבדקת את פעולתו בפינה נסתרת.

השאלה היא מה מצב הצבע. אם מדובר בקצת חוסר ברק תוכל לנסות להשתמש בווקס, גם בלי פוליש. אם מדובר בפגמים יותר עמוקים יתכן שתזקק לסיועו של צבע רכב, וזה כבר יותר מ-400 ש"ח. לכן, אם מצב הצבע סביר, אני מציע לך להצטייד בבקבוק של ווקס (עניין של כ-50 ש"ח) ובכמה מטליות כותנה שאינן משירות סיבים, לרחוץ היטב את הרכב ואז לצפות אותו בוקס (או בציפוי טפלון - המחיר דומה) לפי הוראות השימוש שעל המכל. תוכל להשתמש גם במשחת ווקס אבל העבודה תהיה יותר קשה.

אם תוצאות הפעולה לא ישביעו את רצונך יהיה עליך לשקול אם בכל זאת להוצא את הסכום הדרוש לטיפול יותר יסודי.

בשיטה זו הצלחתי לשמור על צבע מקורי של מכוניות עד גיל 7-12 שנה, כאשר תדירות הציפוי היתה בד"כ כפעם ב-3 חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מטלי אם הצבע לבן ?

אתה יכול לעשות הכל בעצמך והעבודה תהיה מעולה .

עשה פוליש עדין על אוטו נקי .

אח"כ עשה ווקס .

האוטו יראה חבל"ז .

מקסימום יעלה לך 70 שקל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

הרכב בצבע לבן כמו שרשמתי.

כשביצעתי שטיפה לרכב במכון שטיפה איכותי הוא אמר שהצבע של הרכב מחוספס מעט והצבע נראה קצת מת, ושווה לעשות לו פוליש ווקס כדי להחיות אותו ולהבריק אותו.

אז כנראה שאצטרך לעשות גם פוליש וגם ווקס.

אז אתה אומר שגם בידני התוצאה תהיה טובה?!

נ.ב- את הטמבון האחורי והקדמי גם עוברים עם פוליש ווקס?

מה ההבדל בן ווקס נוזלי למשחה? לי יש משחה? מה יותר טוב?

מכונת פוליש מאיפה קונים ובכמה?

תודה ושבוע טוב.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב שכתבת שהצבע לבן. זה כמובן מפשט את העניין, תוכל להשתמש בפוליש ואח"כ בצע ציפוי בוקס (או טפלון).

תוכל לבצע את העבודה עצמאית. הפוליש יכול להיות עובדה לא קלה הוקס יוכל להיות די זריז, אם תשתמש בוקס נוזלי. סביר שתגמור את העניין ברבע המחיר הנדרש בתחנת ניקוי רכב ובאיכות לא פחותה.

למיטב זכרוני, מהימים הרחוקים שבהם היו לי מכוניות בצבע לא מטאלי, וקס פוליש עושה עבודה עדינה מאוד כפוליש, אם הצבע שלך במצב טוב זה בהחלט יספיק. בכל זאת - הייתי מנסה קודם לעשות וקס בלי פוליש כיון שמדובר בעבודה הרבה יותר קלה ואין סכנת נזק, אם התוצאה לא תספק בצע פוליש בעוד כמה שבועות, לאחר ששכבת הוקס תשטף.

אם תחליט לעשות פוליש כדאי שתחילה תנסה את הפוליש במקום נסתר כך שאם הוא מזיק הנזק לא יבלוט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששלום רב.

פוליש ידני היה טוב רק שחומר מכיל פילירים או סיליקון למילוי קוסמטי של פגמים,עם פוליש מקצועי ללא פילרים או סיליקון לא תוכל לקבל תוצעות שתרצה לראות

עם אתה רוצה לחדש מראה של צבע בצורה פשותה אז פשות תשתוף את הרכב תעשה ניקוי עם פלסטלינה ו ציפוי בוקס לתוצעות טובות יותר תעשה פעמיים.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אחי (אתה חייב להשתפר בעברית יש לך הרבה שגיאות כתיב...)

בכל זאת אני אנסה קודם לבצע פוליש בצורה ידנית עם קצת מאמץ בידיים, אין מה לעשות..

ולאחר מכן אבצע ווקס.

יש לי את שני החומרים הללו (צרפתי תמונות)

מקווה שהתוצאות יהיו טובות..

בכל מקרה שמתי לב שיש לי על הגג קצת סמינים כתומים צהובים..כנראה מפרחים וכו'..

ניסיתי לשפשף עם מים חמים וסבון לרכב ולשווא לא ירד..

מה אתם אומרים על אלכוהול? ספירט? או אולי טרפנטין?

24818710b.gif.jpg

מפתח.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזהר מחומרים לניקוי .

לעניננו -

שטוף

פוליש עדין

ווקס

זהו , אל תשקיע במכשיר .

אם קשה לך אז תעשה את זה בשלבים .

פעם את הגג , פעם את הדלתות וכולי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...