Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגברי class -D להגברת קומפוננט.

ofer_1973
שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יש לחברי הפורום המלומדים לומר על מגברי class-D ,מעבר לשימוש להגברת סאבים. הם יעילים יותר חשמלית זה בטוח , אך מה בדבר האיכות ?

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Y Y Y איזו תיבת פנדורה פתחת...

תריץ חיפוש עם המילה ליוויתן ותראה איזה שרשור תמצא.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D:-D:-D

זה כל מה שאני אומר כרגע...

תיקח בחשבון שהרבה ממה שאתה תקרא על הלוויתן יכלול בתוכו גם מידע מאוד מרגיז על תקלת ייצור שהיתה במגבר הזה ואני אומר לך שהיצרן כבר הציעה שתי דרכים לתיקון

הראשונה עובדת אבל אחרי שמחליפים במגבר הזה שלושה צ'יפים

והשניה שאמורה לחסוך את הפעולה הזו - נכון לעכשיו - לא עובדת והמגבר שלי בדיוק באמצע תיקון במעבדה שמכירה את המגבר הזה ואני נמצא במהלך של מסכת התעללויות מצד היצרן (סטפן מנץ) ומעבדה שעדיין לא מצליחה להבין מה לא בסדר.

א-ב-ל

ב3.5K ש"ח אין למגבר הזה אפילו לא מתחרה אחד ראוי!

זה מגבר פנטסטי (ואני מדבר על SQ לסט קדמי, לא רק לסאבים) ואני לא רואה לו תחליף

ולכן - אם תוך שבוע הוא לא יתוקן - אני מזמין אחד חדש ואת הקודם אני אתקן לאט לאט או שאשלח אותו ליצרן (יהיה לי בו שימוש כי יש לי שני רכבים).

אז כן - הדגמים הראשונים הם בעייתיים עד כדי כך :shock:

אבל מי שקונה היום אחד חדש - מקבל אקבר מגבר!!!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללוויתן יש גם צד שלילי: יותר מדיי כוח זמין...

גם סדרות אחרונות של ALPINE הם class D, גם ARC AUDIO XXD, מגברי C2K של זפקו, ועוד כמה

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צד שלילי יבגני - זה צד חיובי מאוד.

זה המגבר היחיד מסוגו עד כמה שידוע לי בנושא ההספק היות והוא מנוהל הספק.

הוא יכול להוציא את האות דרך שני "מעגלי" הגברה שונים בעצם - במצב הנורמאלי הוא מוציא 33 וואט לערוץ (בפועל 50) במידה ויש צורך ליותר מכך הוא קופץ למסילת מתח שמעלה את ההספק המוצא ל150 וואט (בפועל בין 180 ל190)

הטוויטרים לדעתי לעולם לא יקבלו יותר מה33 וואט של אותו ערוץ הגברה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב מצטער להפריע למעריצי הלוויתן בכך שאני חוזר לפתיחת השרשור המקורית

אני אישית לא יודע להגיד עד כמה ניתן לזהות , או עד כמה זה משפיע רשמי באוזן על איכות השמיעה בין קלאס D או קלאס AB

מה שאני כן יודע זה שישנה סוג של מגמה בעולם הסטריאו לרכב שמכוונת למגברי פול ריינ"ג דיגיטליים

אם אני לא טועה JL וALPINE פתחו במסע הזה מחדש ובקצב אגרסיבי קדימה

DLS הצטרפה אליהם עם סדרת ה X PROGRAM

פיוניר הצטרפה גם ולמיטב ידיעתי (אני לא סגור על זה) ורכשה את הפיתוח של פול ריינ"ג קלאס D או מ JL או מ ALPINE

לפי שיחתי עם דייויד מ DLS מסתבר שהפיתוחים החדשים נותנים אפשרת להשתמש במגברים האלו בלי איבוד צלילים וסירוס המוסיקה בתדרים מסויימים

אני אישית שמעתי את הדיגיטליים של DLS ושמעתי את הדיגיטליים האוף ברנד שנמכרים בארץ ואני יכול להגיד שבגדול זה נשמע רגיל כמו כל מגבר אחר

התרשמות שלי בגדול : שום דבר מעבר לנורמלי בהשוואה למגברי AB עם אותם נתונים

אני אוסיף ואומר ששמעתי את המגברים בהתקנות שנקרא להם "סתמיות" לצורך העיניין (ז"א רכב עם התקנה מינימלית) ויכול להיות שבגלל כך עצם הקלאס D לא בא לביטוי

שבוע טוב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וובכן -

א. הלוויתן בדיוק חזר מהתיקון - במעבדה מצאו מה הם עשו לא נכון ועכשיו המגבר תקין לגמרי וללא HISS :-P:-P:-P

ב. המגמה הזו נובעת משיקולים ירוקים - הרכבים העתידיים יהיו בעלי מערכות חשמל וצריכת אנרגיה נמוכה יותר ולכן מכאן גם נולד הצורך למגברים חסכוניים יותר.

ג. לגבי הלווייתן באופן ספציפי - זה מגבר פנטסטי שעד היום בכל מערכת שאני שומע אותו בה - הוא לא נופל מהרבה מאוד מגברים אחרים גדולים ויקרים ממנו בהרבה - ולא, אני לא רוצה להכנס לזה שוב.

זו תיבת הפנדורה שאיתמר דיבר עליה.

לצערי - אני עומד בצד השני של התיבה הזו ביחד עם עוד כמה חברי פורום היות ואני מסוגל לעמוד על טיב המגבר הזה ואני מסוגל להשוות אותו (את התוצאה שלו) לכמה מערכות מאוד יקרות (יקרות לאין ערוך מהמערכת שלי) והתוצאות הסופיות הן שההבדלים הם כל כך קטנים שרק אם תשקיע הפרשים עצומים אתה תצליח למצוא משהו טוב יותר ממנו.

בגלל זה אני אומר שבטווח מחיר של ה4K אתה פשוט לא תמצא לו מחליף אחד ראוי -

שישה ערוצים

גם 150 וואט וגם 33 וואט לכל ערוץ

קרוס אובר 24 דיבי בשיטת לינקוויץ ריילי לכל הערוצים.

16 קונפיגורציות אפשריות של מערכת החל ממגבר ללא קרוסים בכלל (ביי פאס מלא) עד ל15 תצורות שונות אחרות.

אחוז עיוות אפסי

צריכת אנרגיה נמוכה מהרגיל למגבר שכזה

גודל פיסי קטן בהרבה מכל מגבר דומה

משקל פיסי קטן בהרבה מכל מגבר דומה

ועוד כמה דברים שכבר בטח שכחתי.

בקיצור - אני מעדיף לקנות מגבר חדש כזה בסכום הזה מאשר לקנות שניים אחרים באותו טווח מחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...