Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחכות או לא לחכות למציאה ?

אחת אחת
שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה על כדאיות:

מצאתם מציאה שעל פניה נראית כדאית מאוד.

הכל כראוי- הסטוריה, בעלות, ק"מ וכו'...

בעל הרכב אומר לכם שהוא לא יכול למכור את האוטו עד שימצא אחד אחר, מסיבות כאלה ואחרות (במקרה הזה חייב את הרכב כדי להגיע לעבודה), וכבר התחיל לחפש טרם הפרסום.

עוד לא ביצעתם בדיקה לרכב, והוא מתחייב ששומר את הרכב לכם ולא מראה אותו למתעניינים אחרים.

האם לחכות או להמשיך הלאה בחיפושים?

האם כדאי להעביר אותו בדיקה כבר עכשיו כדי לדעת אם זה שווה את ההמתנה, או שלצאת מנקודת הנחה שזה ייקח זמן והכסף על הבדיקה כרגע ייזרק לפח?

אני כבר לא יודעת מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה כזה חד משמעי לדלג הלאה.

עצם המחשבה שלך שאת חושבת להמתין לרכב הזה,לדעתי, זה אומר שהרכב לא ממש דחו ףלך (שזה תמיד דבר טוב בקניית רכב).

אם זה רכב שהוא נדיר ובאמת יש לו נתונים שקשה מאוד למצוא והמחיר טוב אז אני לא רואה סיבה לא להמתין אם הבן אדם אמין כמובן ואולי אפילו תעשו איזה הסכם בכתב (תמיד יכול לעזור)

Polo 1.2 Tsi 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי זה לא חד משמעי בכלל.

זה לא שלא דחוף לי, כמו שחיכיתי עד עכשיו, אז מה זה לחכות עוד שבוע שבועיים? (הוא לא נראה לי כמו מישהו שמורח ת'זמן).

מה גם שאם קודם די התייאשתי מלמצוא, ועכשיו די ננעלתי על זה, אני חוששת שממילא לא ממש אשים עין על שום דבר אחר...

אין בעיה להתחייבות בכתב , השאלה אם עדיף לעשות את הבדיקה במכון מעכשיו, ואז באמת לסגור את הנושא לכאן או לכאן, או לחכות שיחליט שזה הרגע שהוא יכול למכור ואז לבדוק...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב באמת שמור ובמצב מצוין, הייתי מסכם עם בעל הרכב שעד תאריך X הוא ימסור לי את הרכב,

את הבדיקה תבצע עכשיו, זיכרון דברים ומקדמה.

ד"א יצא לי כמה פעמים לעשות את זה ולא הצטערתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב באמת שמור ובמצב מצוין, הייתי מסכם עם בעל הרכב שעד תאריך X הוא ימסור לי את הרכב,

את הבדיקה תבצע עכשיו, זיכרון דברים ומקדמה.

ד"א יצא לי כמה פעמים לעשות את זה ולא הצטערתי.

מהנסיון שלך בעל הרכב לא הביע התנגדות לדד ליין שהצבת לו?

וסתם לידע כללי- כמה זמן "נתת" לו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי באיזה רכב מדובר.

אם זה יונדאי גטס פרטית אז בכיף לדפדף.

אם זה פוקוס 5 דלתות ידנית של רופא שנסע איכלוב חזרה (וגר בוויצמן) אולי שווה לחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי באיזה רכב מדובר.

אם זה יונדאי גטס פרטית אז בכיף לדפדף.

אם זה פוקוס 5 דלתות ידנית של רופא שנסע איכלוב חזרה (וגר בוויצמן) אולי שווה לחכות.

זה איפושהו באמצע :)

C3 ידנית עם 115,000 ק"מ במחיר שנשאר בתקציב שלי ונראה כאופציה הטובה ביותר שמצאתי בחודשיים האחרונים שאני מחפשת, וזה אפילו בלי שום התפשרות- לא מראה, לא נתונים ולא תקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה עכשיו, חוזה עכשיו - מכירה אח"כ.

מסכמים על תאריך ספציפי ומעבירים בו בעלות - זאת בתנאי שהרכב מושלם.

קחי בחשבון שלא תצליחי להוריד אפילו שקל מהמחיר שהמוכר דורש - מכיוון שהוא לא לחוץ כלל ואת כן (עובדה שאת לוקחת לבדיקה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה איפושהו באמצע :)

C3 ידנית עם 115,000 ק"מ במחיר שנשאר בתקציב שלי ונראה כאופציה הטובה ביותר שמצאתי בחודשיים האחרונים שאני מחפשת, וזה אפילו בלי שום התפשרות- לא מראה, לא נתונים ולא תקציב.

אני באופן אישי בשביל C3 ידנית הייתי מחכה ולא עובר הלאה.

הרכב נדיר מאד, וקולע בול לתקציב שלך, למה להתפשר? הזמן שלך לא שווה כסף? תתחלי עכשיו לחפש אחת אחרת?

עדיף לקחת לבדיקה כמו שהציעו לך ולסכם בכתב שעד תאריך X הרכב עובר אליך.

אם הכל עובר חלק בבדיקה, תני לו אפילו 500 ש"ח על החשבון כדי להוכיח רצינות. את לא מסכנת פה סכום גבוה מדי.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי בשביל C3 ידנית הייתי מחכה ולא עובר הלאה.

הרכב נדיר מאד, וקולע בול לתקציב שלך, למה להתפשר? הזמן שלך לא שווה כסף? תתחלי עכשיו לחפש אחת אחרת?

עדיף לקחת לבדיקה כמו שהציעו לך ולסכם בכתב שעד תאריך X הרכב עובר אליך.

אם הכל עובר חלק בבדיקה, תני לו אפילו 500 ש"ח על החשבון כדי להוכיח רצינות. את לא מסכנת פה סכום גבוה מדי.

אתם כמוכרים לא הייתם מתנגדים לרעיון שמציבים לכם דד ליין למסירת האוטו?

סתם, כי זה נראה לי קצת מעורר התנגדות....

לקחתי בחשבון שאין הרבה עניין להתמקח על המחיר, אולי כמה מאות שקלים בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים להציב דד ליין. אפשר להתפשר על משהו שבין שבועיים לחודש. קצת את תסעי ברכב השכרה וקצת המוכר.

לא כל כך מקובל למכור רכב ולהשאיר אותו אצל המוכר. במקרה שלך הרכב מאד נדיר ודי מבוקש,

המוכר יכול להעיף אותו בקלות בכל רגע נתון.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשי לי קצת לתרום לך מהנסיון שלי.

אני חיכיתי לבנאדם כמעט חצי שנה עד שיוכל למכור את הרכב.

כמה נקודות שאת צריכה לשים עליהם דגש

1. לבדוק באמת את כל היסטוריית הטיפולים, נתקלתי באנשים שאמרו הרכב טופל רק במורשה עם כל ההיסטורייה ובפועל עשו 3 טיפולים שם וזהו.

2. בזמן שאת מחכה לרכב, הבנאדם כבר יודע שהרכב מכור ולא ממש יזיז לו עם יצוצו בעיות חדשות. זה פחות רלוונטי אלייך אם הזמן המתנה הוא קצר.

3. לעשות זכרון דברים שיכלול את כל הסעיפים + מקדמה

4. לקבוע את היום שמעבירים את הבעלות

5. לעשות את בדיקת הרכב לפני שמעבירים את הבעלות.

בהצלחה ותתחדשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך הרכב מאד נדיר ודי מבוקש,

המוכר יכול להעיף אותו בקלות בכל רגע נתון.

דווקא בגלל זה נראה לי שהוא עלול להתנגד לרעיון- כי אם את לא רוצה, אני יודע שיהיה מישהו אחר שכן...

מצד שני, לנסות לא יכול להזיק (חוץ מהעובדה שהוא ידע שאני להוטה לקנות אבל ממילא כבר סגרנו על מחיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...