Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה חדשה 1.6 sc

joker
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי היום במבצע של צמפיון מוטורס איביזה 1.6 sc ב100000 שח , המחיר ההתחלתי היה 115000 שח . האם העסקה כדאית? האם עשו לי הנחה רצינית בגלל המבצע? כי לי נראה שהמחיר ההתחלתי של 115000 הינו מחיר מוגזם שניתן מלכתחילה בשביל להוריד ואז שאני ארגיש טוב שהורדתי את המחיר ב 15000 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DSG זה הגיר הרובוטי של הקונצרן, המחירון של הרכב הוא 115K, אבל בתחילת ההשקה שלו הוא נמכר ב107K ועד לפני חודש אני חושה היה עליו מבצע ב96K עם המערכת, חפש שרשור בפורום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הידנית ומה זה dsg? אז לפי מה שאתה אומר המחיר לא משהו בכלל? אז מה הקטע של ה115 אלף? למה להטעות אנשים?

כנראה שלהטעות אנשים זה הקטע החדש של סוכני ויבואני סיאט בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים שעבדו עליי? בכוונה העלו את המחיר ההתחלתי בסכום מופרך? באמת הידנית עלתה 96 אלף? זה ממש חוצפה אני יום ראשון מבטל את ההזמנה , פשוט גועל נפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך זמן ארוך האיביזות 1.6 SC היו במחירון היבואן במחיר של 112 אלף.הרבה לא נמכר.

מאז מאי התחילו שרשרת מבצעים - בהתחלה 1.4 SC ידנית ב - 88,800 . המבצע היה הצלחה שיווקית גדולה.

לאחר סיום המבצע המחירים חזרו , באופן רשמי למחירון . לפני כחודשיים -שלושה התחיל במשך שבועות ארוכים מבצע על איביזה

1.6 SC ידנית שפורסמה ב - 94,800. (כולל מערכת מולטימדיה בהרכבה מקומית). מבצע זה נגמר.

לפני שמקבלים עצבים ומבטלים את ההזמנה כדאי לבדוק היטב על מה שילמת 100,000.

דבר ראשון , בוא נבדוק כמה בסוף היו משלמים במבצע הקודם :

1. מחיר בסיס - 94,880.

2. תוספת לכל צבע , למעט לבן - 1,490 .

3. אגרת רישוי - 1,389.

4. מיגון קודנית + עלוקה - 700 ש"ח.

כבר מדובר ב - 98,459 .

בנוסף במבצע דובר בדגם עם 4 כריות אויר. יש דגם עדיף בהרבה בטיחותית עם 6 כריות (הגנת ראש מפגיעות צד ליושבים

מקדימה ומאחור !)

אם שלמת 100,000 וקיבלת את הרשימה הנ"ל בלבד - שילמת 1,500 יותר מבמבצע , אם קיבלת גם עוד זוג

כריות - ששוות כמה אלפי ש"ח - כבר הרווחת !

בקיצור , בדוק ופרט על מה בדיוק קיבלת הצעה בסכום הזה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק את המפרט שכתבת אני מקבל , לא עוד וישר יותר. אבל מה כל הקטע אם היה מבצע לא לפני הרבה זמן אז למה להתחיל מ115000 אלף ועוד היום של מרתון מכירות ובסוף שילמתי יותר מבכל מבצע. טוב שהארת את עיניי , אני לא מקבל עצבים אני פשוט רוצה מחיר הוגן ולא שייתנו לי הרגשה כאילו עשיתי את עסקת חיי ואז להבין שהכניסו לי בהפוכה, ועוד שתבין אני אמור לשלם עוד פחות מאשר המבצע שאתה מדבר עליו מכיוון שזו סחורה של2010 שהם רוצים להעיף ועוד ביום מרתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק את המפרט שכתבת אני מקבל , לא עוד וישר יותר. אבל מה כל הקטע אם היה מבצע לא לפני הרבה זמן אז למה להתחיל מ115000 אלף ועוד היום של מרתון מכירות ובסוף שילמתי יותר מבכל מבצע. טוב שהארת את עיניי , אני לא מקבל עצבים אני פשוט רוצה מחיר הוגן ולא שייתנו לי הרגשה כאילו עשיתי את עסקת חיי ואז להבין שהכניסו לי בהפוכה, ועוד שתבין אני אמור לשלם עוד פחות מאשר המבצע שאתה מדבר עליו מכיוון שזו סחורה של2010 שהם רוצים להעיף ועוד ביום מרתון.

רגע, אני לא מבין. המחיר לא הוגן בעיניך? עובדה שקיבלת במחיר דומה עסקה דומה, אז כנראה שהמחיר בסדר גמור. בנוסף, אתה הסכמת לשלם 100 אלף על הרכב. כלומר לאחר בדיקת האפשרויות העומדות לרשותך, המתחרות וכדומה - החלטת בעצמך לקנות את הרכב. מה שאני חותר פה הוא שאם החלטת עכשיו שהמחיר פתאום לא טוב לך - תאשים רק את עצמך...

בנוגע לסחורה של 2010 - זה חסר משמעות. מ-2008 אין יותר "שנתון" אלא רק חודש עלייה לכביש, וההפרש בין דצמבר 2010 לינואר 2011 הוא חודש בלבד ולא צריך להתבטא בהרבה כסף (מה שהציבור עושה בטיפשותו זה כבר עניין אחר).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית עוד לא סגרתי על הרכב , שנית עוד לא בדקתי מתחרות ושלישית התשובה שלך לא רלוונטית לשאלה , שאלתי אם המחיר הוגן ולא אם אני יכול או לא יכול לבטל את העסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מחירון לרכב הזה הוא 115K וכך היה לאורך הרבה זמן.

זה שהיה מבצע לכמה שבועות והמחיר היה 94K ולא נצלת,זה רק אשמתך.

קיבלת הנחה של 15K ממחירון הרכב!

האם זה משתלם לך? זה רק אתה צריך להחליט.

אף אחד לא עבד עליך ולא "הכניס לך בהפוכה".

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיים לא אבין אנשים שהולכים ומוציאים מהכיס 100,000 ש"ח ואחרי זה שואלים אם דפקו אותם או לא.

אם אתה רוצה לקנות רכב, תעשה סקר שוק, תבדוק איזו מכונית מתאימה לך מבחינת הדרישות שלך תבדוק אפשרויות נוספות ואז תראה גם מה המחיר הממוצע לאותו דגם או תת-דגם שאתה רוצה, אפשר להתייעץ כאן ולקבל מידע יותר מדוייק, הן לגבי דגמים והן לגבי מחירים, מאשר ימסרו\יספרו לך בסוכנות ואז אחרי שבדקת את כל החלופות החלטת בשבילך מה מתאים לך יותר ויש ברשותך מידע אמין ומדוייק, אפשר יהיה לסגור עסקה.

ככה בכל אופן אני רואה את הדברים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורן אני עוקב אחרי התשובות שלך בפורום ואני חייב לציין שהן לעניין ושאני נהנה לקרוא אותן :wink:

ובחזרה לנושא, אם קיבלת עם הרכב 6 כריות אויר אז העסקה מוצלחת ! , אם זה 4 כריות אויר אז העסקה סבירה אבל הייתי ממליץ לך לבטל ולחכות למבצע נוסף של סיאט שבטוח יהיה בתוך מספר חודשים. כל זאת רק אם אתה יכול לקחת את המקדמה ואם לא אז תישאר אם ההזמנה ותהנה מהרכב. תתחדש כי עדיין זה תמורה נאה למחיר !

האמת היא שאני במקומך הייתי מחכה לסיאט איביזה עם מנוע TSI . הסבלנות לעיתים משתלמת.

שבוע טוב חברים :lol:

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...