Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמבוסק תרד | בקשר לקסנון (זה באמת סבוסק. זו לא שאלה|)

hadar20
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מעוניין לרכוש מערכת קסנון באינטרנט של חברת DDM TUNING , המחירים שלהם עכשיו הם חצי מחיר .

קיט עולה מחיר מצחיק של 150 שקל. ( BALLAST דקים)

לא מעוניין לשמוע דעות על המוצר ק שאלה אחת.

יש לי סיויק 2007 שחורה, ראיתי סיויק אדומה עם קסנון מקורי שהוא לבן לבן לבן בלי שמץ של כחול ( הבנתי שזה 4300K )

לDDM יש רק קפיצות של 1000K .

כלומר זה או 4000K או 5000K.

השאלה שלי אליכם היא :

האם עדיף ללכת על 4000K ? זה יהיה הכי לבן ? בלי שמץ של כחול ? יראה הכי מקורי ?

או ללכת כבר על 5000K ולהנות מהצבע המיוחד של הקסנון ?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר אני ניסיתי להזמין מDDM פעם קיט קסנון.

הם לא עובדים עם חברות משלוח, והחבילה נשלחת בדואר, 85% שהיא נתקעת במכס.

אני בטעות הזמנתי זוג ערכות במקום אחת,כשרציתי לבטל את אחת הערכות גיליתי שכל פעולה מחייבת שתתקשר אליהם.

אז כבר ויתרתי ורציתי לבטל לגמרי.

אני לא רציתי להיתקשר ופתחתי DESPITE בPAYPAL עם בקשה לביטול והחזרה כספית.

כמובן שהם לא רצו להיתעסק אם PAYPAL וישר החזירו לי את הכסף.

לגבי הנורות אין להם (ובכלל לא נראה לי שיש 4000K) אצלם זה 3000K,4500K,5000K אלו הרלוונטיים לך.

3000K זה צהוב, ובדרך כלל שמים אותו באורות ערפל.

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לגבי ה צבעים יש 4500K ו 5000K : ( לא שמתי לב , אבל 4500K נראה לי זה הכי קרוב שיש למראה מקורי)

אתה צודק , קישור : http://www.ddmtuning.com/Products/DDM-HID-Kit-Slim-Ballast-35W-or-55W

דבר שני, למה זה נתקע במכס, אין דבר כזה נתקע במכס, זה עולה 35$ והמשלוח חינם , למרות שלא צריך להיות מכס על פריט מתחת ל 40$ / 50$ , גם אם כן זה לא נורא ודמי שיחרור חבילה לא יהרגו אותי.

אם החבילה תשלח בדואר יהיה רק דמי חבילה 35שקל .

מתי אתה ניסת להזמין ? ( כמו שאמרת PAYPAL זה כמו מאבטח צמוד אפפעם אין בעיות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להזמין בערך לפני חודשיים שלושה.

דווקא בגלל שזה מתחת ל50$ רציתי להזמין. אבל בטעות הזמנתי 2 קיטים וזה יצא אז 60$ אם אני זוכר נכון.

לא קשור לדמי שחרור, יכולים לבקש ממך אישור יצרן על החלק. (מהונדה נאמר)

ואף אחד לא יביא לך אישור כזה.

בגלל שזה מתחת ל50$ (שעכשיו ממה שהבנתי גם הסכום השתנה) הסיכוי שהחבילה תתקע במכס קטן יותר

אבל הוא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע אחי, *עריכה - אם הוא אחיך, דבר איתו בבית ***

אני חושב שאני ינסה לפחות להזמין קיט אחד , כי אם אני משלם ב PAYPAL אז החיים קלים יותר.

אני מקווה שלא יקרה משהו , במקרה הכי גרוע נוסעים לנמל תעופה , "מבלים שמה 3 שעות " , ומקבלים את המוצר שלך :)

בשביל לקבל את המראה הלבן לבן של הקסנון שמולבש מקורי , עדיף לי ללכת על 4500K?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך "לבלות שם 3 שעות" (במקרה והחבילה נתקעה) יאשר לך את הקסנון.

וכן 4500K כבייכול גוון "מקורי" (בעצם זה 4300K אבל משתמשים גם בזה). 5000K גוון לבן לגמרי.

עוד הפעם הגוונים משתנים מחברה לחברה, מה שבחברה אחת מוצהר 4500K יכול להיראות בחברה שנייה 5000K לדוגמא.

אני הייתי מזמין קיט שלם עם 4500K, ומוסיף או לאותה הזמנה או עוד אחת רק נורות 5000K. כדי שתראה את ההבדל

בין שניהם ותוכל להחליט איזה מהם בא לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך "לבלות שם 3 שעות" (במקרה והחבילה נתקעה) יאשר לך את הקסנון.

וכן 4500K כבייכול גוון "מקורי" (בעצם זה 4300K אבל משתמשים גם בזה). 5000K גוון לבן לגמרי.

עוד הפעם הגוונים משתנים מחברה לחברה, מה שבחברה אחת מוצהר 4500K יכול להיראות בחברה שנייה 5000K לדוגמא.

אני הייתי מזמין קיט שלם עם 4500K, ומוסיף או לאותה הזמנה או עוד אחת רק נורות 5000K. כדי שתראה את ההבדל

בין שניהם ותוכל להחליט איזה מהם בא לך.

אחלה הצעה ,אני יעשה את זה.

אבל לטעמי החבילה לא צריכה להיתקע במכס בכלל.

ותאמין לי כאחד שהזמין מלא דברים , ואבא שלי כל חודש אוסף סחורה מהמכס.

אנחנו יודעים שאם משגעים אותם הם מוותרים בסוף.. בטח שעל דבר כזה קטן..לא אמור לקרות כלום.

בכל מקרה הצעה מעוללההה תודה רבה לך :)

עריכה : (אבל אתה חושב שיראו הבדלל בכלל זה השילוב שהכי כדאי ? לא 6000K ) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנימה אישית, לא הייתי מזמין מDDM. השירות שלהם ממש ברמה נמוכה.

מנסיון אישי שלי - החברה לא ענתה לי לאף אחד מה6 אימיילים ששלחתי להם, בכל הכתובות שהופיעו באתר.

סדר המשלוחים שמוצג באתר (יש מספר סידורי לכל הזמנה, וכל פעם מופיע להם לוח זמנים באתר של ההזמנות)

מתעדכן מאוד לאט, ולעיתים אף לא מתעדכן כמה ימים.

וכמובן, כל שינוי שתרצה לעשות בהזמנה, רק דרך הטלפון.

ומנסיון של אחרים שקראתי לפני שרציתי להזמין מהם - לפעמים טועים בהזמנה, נאמר הוזמן קיט באלסטים דקים, מגיע קיט באלסטים עבים.

או הוזמנו נורות 4500K הגיע 6000K.

קורה לעיתים תקופות, שקיים פגם במוצר. (בא לידי ביטוי במחיר הנמוך, אומנם יש אחריות לכל החיים, אבל איך תחליף עכשיו?)

על עניין האימלים כמובן גם אחרים ציינו שאו שהחברה בכלל לא עונה, או שעונה ממש אחרי שבועיים שלושה.

לגבי עניין הנורות שאתה מתלבט - אישית הייתי מזמין את ה4500K+5000K+6000K. תראה מה שעונה לך על הדרישות.

6000K נחשב לשילוב האופטימלי בין אפקט היופי, לבין כמות האור (LUMENS).

דרך אגב, איזה סוג נורות קיימות אצלך בהונדה?

סיויקים מהדגם שלך שבאים עם מערכת תאורת קסנון באים עם נורות D2R שאלו נורות שמיועדות לשימוש בפנס בעל רפלקטור.

להם קיים מגן מיוחד מובנה, ששומר על אחדות הCUT OFF LINE שזה הקוו של האלומת אור שלך שלא יהיה מפוזר אלא

ישר ונקי.

כמובן שאם תתקין נורות נאמר H4 קסנון (שבאות בקיטים אפטר מארקט, לא קיימות H4 קסנון מקוריות)

אז אלומת האור תישאר כמו שהיא היום רק יותר מפוזרת, וכמובן תסנוור נהגים אחרים - שזה הכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המנורה היא 9006 , או HB4 . ( אותו דבר)

מה שאני יודע זה שיש לי את PAYPAL ,מה שלא מוצא חן בעייני אני יזוכה ואני יודע את זה מניסיון.

שוב, אני חושב שכדי להסתכן בגלל המחיר הנמוך, בעקרון קיבלתי כמה המלצות על DDM מח'ברה מארה"ב מהפורום של CIVIC הגדול ביותר.

אזזז ,כבר קשה להבין, נכון השירות הוא על הפנים אני הבנתי את זה כבר.

אני עדיין מתלבט, במקרה הכי גרוע אני יכול להתקשר ולדבר איתם :) שהכול יהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...