Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ינשוף ואסטמה לא הולכים ביחד - שאלה.

שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אסטמה, דיי קשה, אחריי שעשו לי בדיקת נשיפות, נתנו לי פרופיל צבאי 64 (לא יודע מה זה משנה, אבל אולי יעזור).

אני לא נוהג לשתות לנהוג, אולי בימיי הולדת 330 מ"ל של בירה אבל יכול לבוא תורי, ויעצרו אותי השוטרים.

הבנתי שצריך לנשוף חזק כדיי הינשוף יקלוט את רמת האלכוהול בגוף, אבל אני, לא יכול לבצע זאת.

כמה שאלות :

יש איזה אישור מיוחד שאני יכול לקבל ?

מה אני אומר לשוטר שהוא יבקש ממני לנשוף ?

האם בכלל צריך לנשוף חזק ?

תודה רבה, לילה טוב.

Audi A3 2.0T 300HP

Kia Sportage Premium

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פרופיל נמוך משלך בסעיף הליקוי הזה ואין בעיה לנשוף מספיק חזק לינשוף, אתה לא מנפח פה פיט-בול :)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאסמטים מותר לבקש בדיקת דם מעצם היותם אסמטים.

אני ביקשתי והשוטר אמר לי להמתין ואחרי 10 דקות בערך אמר לי לנסוע כי היה יותר מדי אנשים שהוא עצר.

זה היה באילת לפני כמה שנים.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד' דם לצורך המצאות שרידים של חומרים אסורים(אלכהול, סמים) יעשה בביה"ח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקת ינשוף

אכן ישנה בעיה לאסמטים קשים בבדיקת הינשוף. אין לסרב לבדיקת הינשוף בשום שלב דהיינו אם השוטר מבקש לנשוף יש לנשוף וסביר להניח שהבדיקה תיכשל ולאור זאת עליך לציין זאת בפני השוטר שהינך אסמטי (לדאוג שירשום זאת בדו"ח) להבהיר שאתה לא מכשיל בכוונה את הבדיקה ולבקש שיערכו לך בדיקת דם. הדבר יסייע לך לצאת זכאי במידה ואתה אכן כך.

שבת שלום

יהונדב בר עוז, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי השוטר שאל אם אני מוכן לבדיקת נשיפה ואמרתי לו שאני מעדיף בדיקת דם שכן יש לי אסטמה וזה אפילו מצויין בתיק הרפואי שלי ואני מסתובב קבוע עם משאף.

הוא לא ביקש ממני לנשוף.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר לא חייב להציע בדיקת דם.

גם אסמטים קשים מאוד יכולים להצליח לבצע את בדיקת הינשוף. שיכורים לעומת זאת לא יכולים.

בית המשפט לא מזכה אותך כי אתה אסמטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה קצת סדר בדיון.

השוטר הכל יכול הוא שקובע איזה בדיקה לבצע, בדיקה בינשוף או בדיקת דם.

בד"כ הוא מעדיף בדיקה בינשוף בגלל הזמינות של הבדיקה.

לך אסור לסרב לנשוף כי סרוב שכזה פירושו על פי החוק כי היית שיכור , וגם הכשלת הנשיפה נחשבת ככזאת. אבל...

לאלה שיש בעיות אסטמתיות טוב שיהיו מצויידים במכתב מרופא שמאשר שהנ"ל סובל מבעיות אסטמה קשות.

עותק מהמכתב אתה נותן לשוטר שרוצה לבחון אותך, רואה שהוא מצרפו לכל החומר והדוחות שהוא מחבר ומציין את צירוף המסמך בכל נייר שעליו אתה חותם. ומחתימים אותך על מספר מסמכים.

רוצה שתנשוף אתה נושף ככל יכולתך. לא יצא תקין מה לעשות , אתה חולה אתה לא משתמט מהבדיקה.

כך מגיע גם הנייר שלך לידיעת הקצין שצריך להחליט אם לפסול את רשיונך מינהלית.

כמובן שבמקרה כזה המשטרה עשוייה גם להיכשל בבית המשפט

המשטרה יכולה גם לקבוע שכרות לפי דו"ח מאפיינים כך שלא רק מכשיר הינשוף או בדיקת דם קובעות שכרות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים ,לסובלים מאסטמה אין שום בעיה לבצע בדיקת נשיפה בינשוף ,צריך לנשוף לינשוף ולא לשאוף ממנו , כאשר אסטמה היא בעית קוצר נשימה כלומר קשה לשאוף ,אז בקיצור לשאוף לאט למלא את הריאות ולנשוף ולא לנסות לשחק על האסטמה . ועוד דבר קטן ,הינשוף צריך מינימום ליטר אויר נשוף לצורך הבדיקה נפח ראות ממוצע הוא שישה ליטרים אז תעשו את החשבון בעצמכם .

אם שותים לא נוהגים - בסוף מי שבוכה זה ההורים ולא אתם...

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסמטי קשה, מסתובב קבוע עם משאף, מעשן ואי ספיקת ריאות (נושם 25% פחות מאדם נורמאלי) ובכל זאת עשיתי כבר פעמיים בדיקת ינשוף ללא כל קושי מיוחד.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסמטי קשה, מסתובב קבוע עם משאף, מעשן ואי ספיקת ריאות (נושם 25% פחות מאדם נורמאלי) ובכל זאת עשיתי כבר פעמיים בדיקת ינשוף ללא כל קושי מיוחד.

הוא שאמרתי.

מצבך טוב. אני נושם 39% פחות מבן אדם בריא.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...