Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה זקן כש...

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא מתעניין במוזיקה, ובכל זאת עונה נכון על 9/9 שאלות בשאלון הזה

ענק!! יש עוד?

אני בן 33, זה אחד מהשירים שאני זוכר יותר בתור ילד.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

כשאשתך שואלת אותך אם יש לך טיפ לשליח כשהיא רוצה להזמין אוכל, ואני עונה לה- בטח:" שישמור מרחק כדי שנשוב וניפגש".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מתעניין במוזיקה, ובכל זאת עונה נכון על 9/9 שאלות בשאלון הזה

ענק!! יש עוד?

אני בן 33, זה אחד מהשירים שאני זוכר יותר בתור ילד.

בחנתי את עצמי מחדש. 9/9. מראה שהזכרון לטווח ארוך עוד פועל.

מישהו יכול לסביר לי למה שכחתי הבוקר את המכתב שהיתי צריך לשלוח?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לסביר לי למה שכחתי הבוקר את המכתב שהיתי צריך לשלוח?

עדיף על לשלוח ולשכוח, ככה לא תמצא את המכתב וזה מלחיץ - יותר ויותר, ככל שעולים בגיל :lol:

מדובר על מכתב גשמי? דואר יונים? או דיגיטלי? :lol:

אשתי רצתה לשאול משהו את אבי, אז שאלה אותי אם לשלוח לו SMS או פשוט להתקשר. אמרתי לה שתשלח יונת דואר, כך לחתולים יהיה משהו טעים :wink:

דואר.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה "לשלוח" הכוונה היא לנסוע למרכז חורב, לחפש חניה, למצוא אחת פנויה בפינה המרוחקת ביותר של מינוס 4, לטפס לקומה 1 ולמסור את המכתב לפקידה בסוכנות.

לפחות אין בעיה בלשלוח ולשכוח, כי זה לא מכתב שלי. זה tax refund, והכסף צריך להגיע לחשבון של אחד הבנים.

הבעיה בדואר אלקטרוני היא שאתה שולח אותו בלי מחשבה יתרה, למקום הלא נכון. את הפדיחה אתה לא שוכח.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי. פעם אחת.

אחת.

מאז למדתי לוודא תמיד שהנמען הוא נכון, ורק הוא! יקבל את הדואר. ולא "השב לכולם" בתפוצת נאטו כזה.

לפעמים מוודא שוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע כשאתה זקן אם לדבר עם בני 25 בשבילך זה כמו לדבר עם חייזרים. במחשבה אחרת לדבר עם אנשים בשבילי בכללי זה כמו לדבר עם חייזרים. העולם דפוק. או שאני באמת מוקף בחייזרים מכוכב אחר. או שחייזרים חטפו אותי ושמו בסימולציה בזמן שהם עושים עליי ניסויים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהבן שלך אומר לך: אבא, נולדת זקן!

לפחות יש לי בני 25 (+\-) שמעדכנים אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בג'אמע

השירשור הזה הוא אחד מהשירשורים שאני קורא להם "הגדה של פסח". בכל פעם שנוספת תגובה, אני עובר על כולו מהתחלה :lol:

תוך כדי זה קלטתי שגם ג'אמע היא מלה של "זקנים", ואני מוצא את עצמי משתמש בה לא מעט בזמן האחרון, בעיקר כמילת פרידה. "יאללה, ג'אמע, להתראות, אני זז" וכאלה :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את המילה הזאת בקונוטציה שלילית, עם משמעות של "אספסוף".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע כשאתה זקן אם לדבר עם בני 25 בשבילך זה כמו לדבר עם חייזרים. במחשבה אחרת לדבר עם אנשים בשבילי בכללי זה כמו לדבר עם חייזרים. העולם דפוק. או שאני באמת מוקף בחייזרים מכוכב אחר. או שחייזרים חטפו אותי ושמו בסימולציה בזמן שהם עושים עליי ניסויים.

או שאתה החייזר! חשבת על זה?...

maxresdefault.jpg

ויש גם אחלה

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק.

מאיפה חפרת את זה?

אני מוריד את זה ועושה מזה רינגטון לטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולגה בעבודה קודמת שלי הכיר לי את זה. זה בפלייליסט הקבוע שלי באוטו כבר כמה שנים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...