Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה שברולט פרנקלין?

elitkh
שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי אחד למכירה באינטרנט

המוכר אומר שככה קוראים לרכב

כנראה היה בשרות משרד הבטחון -אולי הצבא

שנת 72

מנוע 5700 בנזין

הנעה כפולה

מישהו יכול לתת קצת יותר פרטים ואולי תמונה?

תודה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש תמצא באינטרנט את אחד הדילרים הכי גדולים של GM בארה"ב ושמו, כן, ניחשת, "שברולט פרנקלין"....

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, עניתי לך כבר בג'יפולוג אתמול - הדגם שאתה שואל, זה משהו כמו סברבן, רק יותר ישן, אותו מפלץ ערוך ומגושם. אפילו לא ראיתי אותם 4X4 בארץ!

ובני. אם כבר, קיים דגם של שנות ה-50 4X4 בארץ? או שכולם רק 2X4 (מה שנישאר בכלל :( )?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שבמשך השבוע יצא לי לקפוץ לראות במה מדובר

בני חושב שאין דבר כזה

יכול להיות שזה משהו שיובא לארץ תחת השם הזה

אני מקווה שיהיו לי תמונות

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט פרנקלין (אם אני זוכר נכון) שמשה כאמבולנס מאמצע שנות ה-60' עד אמצע שנות ה-70'.

עם הגעת הפורד טרנזיטים MK1 למינהם וה-Chevy Van's הוא הוצא בהדרגה משירות.

אני מציע לך ללכת על המציאה הזו, גם אם אין ברשותך כסף לשפץ אותו, תעמיד אותו בחצר ותעשה ממנו ערוגה לפרחים :lol:

הוא בין הבודדים שעדיין נוסעים בישראל (אם לא האחרון שבינהם). ככה שאם עוד כמה חודשים/שנים תשייט איתו בין ים היפניות הסטנדרטיות תדע שיש בנאדם אחד שמאוד יקנא בך (אני)

wwwm1838.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט פרנקלין (אם אני זוכר נכון) שמשה כאמבולנס מאמצע שנות ה-60' עד אמצע שנות ה-70'.

עם הגעת הפורד טרנזיטים MK1 למינהם וה-Chevy Van's הוא הוצא בהדרגה משירות.

אני מציע לך ללכת על המציאה הזו, גם אם אין ברשותך כסף לשפץ אותו, תעמיד אותו בחצר ותעשה ממנו ערוגה לפרחים :lol:

הוא בין הבודדים שעדיין נוסעים בישראל (אם לא האחרון שבינהם). ככה שאם עוד כמה חודשים/שנים תשייט איתו בין ים היפניות הסטנדרטיות תדע שיש בנאדם אחד שמאוד יקנא בך (אני)

דווקא יש אחד כזה כחול ברחובות, הוא אמנם לא נראה נוסע בשנה האחרונה, אבל הוא בהחלט במצב סביר. נמצא ליד רחוב ברנר ברחובות.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרנקלין שראיתם הוא עם הנעה כפולה?

יש לכם מושג איפה ניתן למצוא ספרות טכנית -איזה מנוע גיר טרנספר סרנים וכו...מורכבים על הרכב הזה?

וכמובן-שאלת המחיר-הרכב מניע ונוסע-לטענת המוכר-ללא טסט כמובן אבל לא ממש משמעותי כי מדובר ברכב אספנות.

יש לרכב ערך אספני?

תודה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שנראה לי, הדגם שאלי מדבר אליו, זה לא הדגם הזה שבתמונה, על זה שבתמונה אני "חולה" והייתי "מת" לשים עליו יד... מה שאלי מדבר, שוב אני אומר, מפלצת כמו סברבן, רק יותר ישן ומכוער! מי שרוצה לראות, אחד כזה "זרוק" ליד גשר הלכה נידמה לי, בשיחים, מכוסח לגמרי, אם הוא עדיין שם...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסאת סטיישן משודרגת משהו למסחריות של שברולט ואולי לא רק.

לכן היו אפאש כאלה, "10" ו- "20", מכל הדורות וגם... אני חושב ואנדורה.

לדעתי מדובר במכלולים הרגילים של שברולט, בתוספת מערכות העברת כוח (טרנספר וסרן קדמי חי) הקשורות להנעת ה- 4X4.

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, בסה"כ רוב הרכבים של GM משתמשים באותם המכלולים, פחות או יותר... פרנקלין קרוב לטנדרים של שבי/ג'י אמ סי, יכול להיות הבדל בסרנים בעיקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותו

לא מצא חן בעייני בכלל ...מסיבות שלי

בקשר לקשקשים על הרכב מרחובות וחולו(זה לא אותו רכב)

שניהם הנעה אחורית בלבד והרכב מחולון במצב מצהים היה בעוד זה מארחובות ממש רקוב

למעוניינים בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 16 שנים מאוחר יותר...

ליד איזור תעשיה חולון יש סוחר שמתעסק בעיקר במסחריות של gm. סיכוי סביר למצוא אצלו.

ג'אנט של ונדורה 1500 גם אמור להתאים.

ואם כבר עלה השרשור מן האוב, על פי התמונה - פרנקלין הוא השם של הסדנא שהסבה את הסברבן בתצורה מסחרית לשימושים שונים. 

20200714_165914.jpg

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על פורד אקונוליין שהיו פעם אמבולנסים ראית את הלוגו של פרנקלין ואולי אפילו על סוואנות. זאת אומרת הם אלו שביצעו את דיגום הרכב לאמבולנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...