Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכיר את מעלה "אזוב"?

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי הם יצתרכו לשלם כסף להורים בשביל שההורים יסכימו לקבל אותי חזרה :-P

בקשר לבדואים, למרות כל האגדות האורבניות, תכל'ס בשטח, אני עוד לא שמעתי על חברה שנשדדו או שנגנבו להם הרכבים במהלך חניית הלילה במדבר.

מישהוא מכיר סיפור כזה באופן אישי (ולא חבר שלי סיפר לי ש...)?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלנו, בכניסה לנחל כמריר, יושבים עושים מדורה, על האש וכו', הרכבים אולי 5 מטר מאיתנו, חבר קם להביא משהו מהרכב, מגלה שגנבו לו את כל הארגז כלים, חלפים לג'יפ ואפילו את הכלים הקטנים שהיו לו בצרור מפתחות, בלי ששמענו כלום. כלהשאר בודקים אצלם, אותו דבר, כלים ממירי מתח, מקרר כל מה שבא ליד וכל זה מתחת לאף שלנו 5 מטר מאיתנו בלי ששמענו אפילו רחש.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משרת בדרום ואנחנו נתקלים בגניבות/ניסיונות גניבה/איסוף מל"מ לא מעט. החברה האלה מכירים את השטח מעולה ולא ממש נרתעים מהחוק (אני כבר אומר שלא כל הבדואים כאלה,יש בדואים שהם אחלה אנשים).

גם אני ממליץ לא לצאת בהרכב מאוד מצומצם או לפחות לצאת עם נשק (אם ישנה אפשרות כזאת).

לא שאני אומר שבהכרח יקרה משהו,פשוט עדיף להיות on the safe side.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משרת בדרום ואנחנו נתקלים בגניבות/ניסיונות גניבה/איסוף מל"מ לא מעט. החברה האלה מכירים את השטח מעולה ולא ממש נרתעים מהחוק (אני כבר אומר שלא כל הבדואים כאלה,יש בדואים שהם אחלה אנשים).

גם אני ממליץ לא לצאת בהרכב מאוד מצומצם או לפחות לצאת עם נשק (אם ישנה אפשרות כזאת).

לא שאני אומר שבהכרח יקרה משהו,פשוט עדיף להיות on the safe side.

+1

ממליץ לפחות על 3 רכבים גם בהיבט ביטחוני וגם בהיבט של חילוצי רכב תקוע או חילוץ רפואי.

אל תיקח סיכונים מיותרים תעשה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתצפית למרסבא, התרחקנו 20 מטר מהרכבים כדי לקבל תצלום יפה של המנזר. חזרנו אחרי 5 דקות וכבר הספיקו לשבור למישהו חלון ולגנוב לו את המכשיר קשר.

לדעתי אלו היו הילדים הקטנים על החמורים. קשה לי להאמין שרכב התקרב בלי שנשמע אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ממליץ לפחות על 3 רכבים גם בהיבט ביטחוני ... אל תיקח סיכונים מיותרים תעשה טובה.

אתם סתם זורעים פאניקה!

בעקבות איזה ארוע ב 20 שנה האחרונות אתם ממליצים המלצות כאלה?

מטיילים אי פעם נשדדו? נרצחו? נאנסו?

בקשר לבעיית גניבה מרכבים, בעיה ידועה ואני בכל עצירה, אפילו של שניה נועל את הרכב ומפעיל אזעקה.

בחניית לילה, הרכב כל הזמן נעול ועם אזעקה וכל גישה לרכב להוציא משהוא מלווה בנעילת ואזעקה מיידית אחרי ההוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי שורה בסוף על מנת שלא תיכנס לפניקה :wink:

רק אמרתי שבקבוצה ועם נשק יותר בטוח ואני לא רואה מניעה לצאת גם רכב אחד.

"לא שאני אומר שבהכרח יקרה משהו,פשוט עדיף להיות on the safe side."

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פעם לא יוצאים לשטח לבד,ואני לא מדבר על מכשיר קשר שיגנב,זה אפשר לקנות חדש.

אני רק חושב מה קורה אם אתה עולה על שיפוע צד חד מידי ומתהפך ואתה נשאר כלוא בתוך הרכב.

אל תקח סיכונים מיותרים.....

בהצלחה - ומחכים לתמונות ממעלה אזוב.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם זורעים פאניקה!

בעקבות איזה ארוע ב 20 שנה האחרונות אתם ממליצים המלצות כאלה?

מטיילים אי פעם נשדדו? נרצחו? נאנסו?

בקשר לבעיית גניבה מרכבים, בעיה ידועה ואני בכל עצירה, אפילו של שניה נועל את הרכב ומפעיל אזעקה.

בחניית לילה, הרכב כל הזמן נעול ועם אזעקה וכל גישה לרכב להוציא משהוא מלווה בנעילת ואזעקה מיידית אחרי ההוצאה.

חבר, אתה בא, מבקש המלצות לתכנון הטיול, כולם ממליצים לך לא לנסוע לבד ולקחת בחשבון את המקומיים והגניבות ובסוף אתה אומר לנו שאנחנו זורעים פאניקה, כל מי ש"זורע" לך פאניקה בשרשור הזה טייל שם ואומר לך שיש בעיה של גניבות...לא מבין אותך באמת, והבעיה היא לא רק בגניבות אתה יודע אזעקה לא תציל אותך בשטח...ולא משנה במה תיתקל, אם לא נראה לך התשובות שקיבלת פשוט תגיד תודה ותתעלם כולם פה בחרו לעזור לך.

תהנה בטיול ותעלה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וני,

יש לך בעיה בהבנת הנקרא.

הסכמתי שיש שם בעיית גניבות שדרך אגב, קיימת בכל מרחבי הנגב ומדבר יהודה.

את עניין "זריעת הפאניקה" השלכתי על ההמלצות לצאת במינימום של 3 רכבים וחמוש מטעמי בטחון.

אין שום בסיס לפחד מטעמי בטחון ואם לדעתך יש, תן לי דוגמא לארוע שגרם לך לחשוב כך.

אני מטייל כבר 25 שנים, רגלי ורכוב, כמעט תמיד ברכב יחיד (אבל לא לבד ברכב) ומעולם, אני מדגיש, מעולם לא הגעתי למצב שאפילו חשבתי ש"מזל שיש לי נשק איתי".

בכל מקרה, היה מסלול מגניב אבל בשל "זריעת פאניקה" של צה"ל, נאלצתי לשנות תוואי מסלול.

החוצפנים שמו בבורות לוץ שער נעול ואין יוצא ואין בא :x

בינתיים, יש לכולכם ד"ש:

קטן.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכים לעוד תמונות מהטיול :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוצפנים שמו בבורות לוץ שער נעול ואין יוצא ואין בא :x

מה'זתומרת?

אי אפשר להמשיך מבורות לוץ לנחל אלות ולנחל חורשה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נוסע מערבה בכביש 171 אתה מגיע לצומת עם סימון שבילים כחול.

שמאלה (דרומה) זה למעלה ערוד ולמכתש רמון, ימינה (צפונה)זה לבורות לוץ.

אם בכביש אתה פונה צפונה - מהחניון של בורות לוץ יש שביל כחול שעולה צפונה (ומתפצל בהמשך לכמה שבילים שונים) השביל הזה סגור על מנעול, יש שלט עם מספר טלפון לתיאום פתיחה אך ורק לקבוצות מאורגנות, חמושות ומתואמות בלבד. התקשרתי במשך כמה שעות ולא הייתה תשובה.

אם בכביש אתה פונה דרומה -אז אחרי כמה מאות מטרים יש לך נקודת מפגש עם סימון אדום של נחל אלות שמוביל לכביש הגבול, בצומת הזה כתוב שהמעבר לכביש הגבול הוא אך ורק לקבוצות מאורגנות וחמושות ובתיאום מראש. רכבים בודדים שיגיעו לכביש הגבול יוחזרו חזרה ולכן יש לעשות את נחל אלות אך ורק במידה ונשאר לך מספיק זמן גם לחזור אותו.:x

בקיצור, הפעם הייתי עם האישה ובלי הגב של יתר ה"חברה" אבל אני מבטיח לך שפעם הבאה, אם אין להם שם צו אלוף חתום שמכריז על המקום כשטח צבאי סגור, אני שובר לו את המחסום ופשוט נוסע משם, נראה אותם פותחים עליי באש!

כל ההתנהלות של צה"ל לאורך הגבול המצרי, זאת שערוריה שאין שניה לה בארץ!:x:x:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כלל בל יעבור אצלי.

לפעמים זה בקבוצה גדולה ואז מאוד כיף לי.

לפעמים אני מרגיש שאני חייב קצת להתנתק מהחיים לאיזה יום יומיים ואז אני יוצא למדבר ונהנה מהלבד ומהשקט וחוזר בן אדם חדש :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...