Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכיר את מעלה "אזוב"?

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסופ"ש אני הולך לעשות מסלול של יומיים שיחצה את מכתש רמון ממזרח למערב, עליה במעלה ערוד, תצפית מהר רמון ואז עליה צפונה מבורות לוץ עד לעזוז.

אז קודם כל, אם מישהוא היה שם אחרי השטפונות של ינואר-פברואר ויודע מה קורה עם התוואי, אני אשמח לשמוע, מעבר לזה, במפות כתוב על מעלה אזוב שהוא בעבירות קשה.

מישהוא פה מכיר? יש עצות למה להתכונן?

תודה מראש

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיר ג'יפולוג ?

לדעתי יהיו שם תשובות.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ספציפית את מעלה אזוב, אבל 2 המעלות הקשים באזור הם מעלה בוקר (קשה מאוד וכמעט ולא עביר) לפני כשלושה חודשים הגענו 12 רכבים, היחיד שעלה היה רוביקון משופר מאוד. אחכ" באה אמבטית חמרן, היתי אומר בינוני-קשה, לנהג מנוסה - בינוני, גם הלא נעולים עלו שם עם קצת התמדה.

מאחר ואזוב נמצא באזור ולא מוזכר בפורומים השונים כקשה מאוד, אני מעריך שהוא בינוני עד בינוני קשה.

בעמוד ענן תראה שהוא סומן ע"י TAYLORH, הבחור מטייל המון וב 50% מהנקודות בעמוד ענן בדרום הוא מוזכר. לדעתי, תמצא אותו בקלות באחד האתרים של הג'יפאים ותרים לו טלפון לשאול, הוא איש נחמד.

בכל מקרה אל תצא לבד למסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, אכן חיפשתי לפי "מעלה אזוב".

אני מכיר אותו בירידה בלבד, ולא זכור לי כמשהו דרמטי. זה לא אומר דבר על רמת הקושי בעליה, למרות שאני לא צופה בעיה מיוחדת וחריגה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אל תצא לבד למסלול.

משיקולי חילוצים וכאלה או משיקולי בטחון אישי (קרוב לגבול, ציר הברחות וכו')?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משני השיקולים גם יחד.

בחלק מהאזור שם צריך תאום / אישור מהצבא. אני בכל מקרה לא היתי יוצא לאזור ללא נשק וללא 3 שותפים נוספים,

למה? אם אתה נתקע, אחד נשאר איתך ושנים יוצאים להביא עזרה אם צריך. אולי זה רק אני, אבל כשאני מטייל עם הילדים אני לא לוקח סיכונים מיותרים.

לא מזמן, באזור פחות מסוכן, ישנו בחניון "מואה" ליד היישוב צופר. 3 בבוקר הגיעו מספר בדואים על סוסים לחפש מה אפשר לקחת בשקט. למזלנו הכלבים הריחו את הסוסים מרחוק וכבר חיכינו ערים. כדי לא לתת להם להתקרב יותר מידי, כשהם הגיעו כ- 60 מטר מהמאהל, הפעלנו כולנו ביחד בעזרת השלטים את האזעקות של הרכבים. הם עשו אחורה פנה.

מה לדעתך הם חיפשו ב - 3 בבוקר בכיוון שלנו???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדואים מחפשים המון דברים במדבר,החל משאריות אוכל ועד תחמושת ומבנים שאפשר לגנוב (כן,מבנים).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר עשינו את המעלה הזה בעלייה לכיוון חמרן(סיקסים וסופות) בלי בעיות כלשהם, אני מניח שלרכבים פחות קשוחים, יהיה יותר קשה, אבל עם עבודות מע"צ אפשר להסתדר. אל תצא לבד, גם לא סימפטי מבחינת האיזור יש מצב שתצטרך עזרה במעלה, שוב תלוי איזה רכב יש לך.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה רכב יש לך.

אה, יש לי את אחד מרכבי השטח המשובחים בעולם, טנדר סאניאנג מוסו בלי שום שיפורים :lol:

ולפני שאתה מזלזל, העגלה הזאת הייתה כבר בהרבה מקומות שעלו למי שהתערב איתי הרבה כסף.

רק על מרזבה שדדתי מאיזה 2 דבילים עם 2 רנגלרים חדשים ונוצצים 200 ש"ח. :lol:

(אבל בכנות, זה לא ממש האוטו, עבדתי במשך כמה שנים כנהג רכב אספקה וחילוץ בחברת טיולי מדבר ככה שיש לי מעט נסיון בנהיגת שטח, במיוחד בטנדרים עמוסים לעייפה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, יש לי את אחד מרכבי השטח המשובחים בעולם, טנדר סאניאנג מוסו בלי שום שיפורים :lol:

ולפני שאתה מזלזל, העגלה הזאת הייתה כבר בהרבה מקומות שעלו למי שהתערב איתי הרבה כסף.

אז לפחות תעלה תמונות אח"כ כדי שנאמין.

בסופ"ש אני הולך לעשות מסלול של יומיים

זה אומר שיש לנו יומיים לכתוב שטויות בפורום, מבלי שימחקו לנו אותן :lol:

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן ידידי, הבדואים מחפשים בחניוני לילה ג'יפים, מנסיון לא מועט (לפחות 3 טיולים בשנה, 2 מהם לדרום), כל טיול יש או תורנות לילה או חניה שלא תאפשר גניבות, בחלק מהטיולים גם הגיעו ישראליים מקומיים (שדה בוקר) והזהירו אותנו על הבדואים ואפילו אמרו עם איזה רכב הם עושים תצפיות.

אז אין מה לעשות, זה חלק מהנוף ויש להתמודד עם זה.

אני אישית אין לי פחד להסתובב במדבר לבד, אבל אני סתם צעיר פעור ואם יעשו לי משהו ישלמו כופר כדי להחזיר אותי להורים שלי ככל הנראה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...