Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 09' - מוסך מרכזי דורש מחיר גבוה מדי על טיפול שמנים

samc
שימו לב! השרשור הזה בן 5100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מחר אימי רוצה להכניס את רכבה לטיפול 15K במוסך מרכזי של סוזוקי. הרכב שברשותה הוא סוזוקי סוויפט 2009.

הטיפולים שאמרו לה שיעשו זה החלפת שמן, פילטר שמן, ובדיקה של ברקסים (אני מדגיש שזה בדיקה בלבד, לא נאמר על החלפה).

הסכום כולל המע"מ הינו 800 שקלים!:shock:

המוסך טוען שעבודה זו לוקחת כשעתיים וחצי.

חשוב לציין שזה הטיפול הראשון ברכב המדובר.

אני אישית דיי בהלם מהמחיר הגבוה, הרי שהעבודה קצרה, והחומרים זולים (פילטר ושמן).

האם המחיר הוגן, או שמא הם גובים ממנה הרבה כסף?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ים של כסף !

יצא חוק שאתה יכול לטפל בכל מוסך עם קבלות ועדין לשמור על אחריות היצרן לתקלות.

חפש מוסך זול יותר, גם אם זה יקח עד יום שישי הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

מחר אימי רוצה להכניס את רכבה לטיפול 15K במוסך מרכזי של סוזוקי. הרכב שברשותה הוא סוזוקי סוויפט 2009.

הטיפולים שאמרו לה שיעשו זה החלפת שמן, פילטר שמן, ובדיקה של ברקסים (אני מדגיש שזה בדיקה בלבד, לא נאמר על החלפה).

הסכום כולל המע"מ הינו 800 שקלים!:shock:

המוסך טוען שעבודה זו לוקחת כשעתיים וחצי.

חשוב לציין שזה הטיפול הראשון ברכב המדובר.

אני אישית דיי בהלם מהמחיר הגבוה, הרי שהעבודה קצרה, והחומרים זולים (פילטר ושמן).

האם המחיר הוגן, או שמא הם גובים ממנה הרבה כסף?

לכן נתונה לנו זכות לברר אצל ספק שרותים אחר.

ככלל,טיפולי שמנים או מה שקוראים בעגה המקצועית טיפול קטן..אלו הכדאיים ביותר לנותני השרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט, אתה בטוח ב100% בזה? כלומר אני יכול ללכת לכל מוסך, או רק מוסכים של סוזוקי?

טאורוס, אומנם הם גובים הרבה כסף על טיפולים, אך הטיפול הזה גבוה במיוחד. היה לה קודם לכן אופל קורסה, שטופלה בUMI, אשר אמור להיות יקר יותר (הרי סוזוקי זה יפני, ואמור להיות זול יותר), והטיפולים הקטנים היו עולים 400- 500 ש"ח.

מישהו מכיר אולי מוסך מורשה של סוזוקי באיזור מרכז, שהמכירים בו הוגנים?

ושאלתי אליכם, האם שעתון עבודה על שמנים ובדיקת בלמים זה שעתיים וחצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את החוק, מה אכפת לך ?

זה גם לא שעתיים וחצי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט, אתה בטוח ב100% בזה? כלומר אני יכול ללכת לכל מוסך, או רק מוסכים של סוזוקי?

טאורוס, אומנם הם גובים הרבה כסף על טיפולים, אך הטיפול הזה גבוה במיוחד. היה לה קודם לכן אופל קורסה, שטופלה בUMI, אשר אמור להיות יקר יותר (הרי סוזוקי זה יפני, ואמור להיות זול יותר), והטיפולים הקטנים היו עולים 400- 500 ש"ח.

מישהו מכיר אולי מוסך מורשה של סוזוקי באיזור מרכז, שהמכירים בו הוגנים?

ושאלתי אליכם, האם שעתון עבודה על שמנים ובדיקת בלמים זה שעתיים וחצי?

בוא תשמע

קודים כמו מרכזי סוזוקי,או UMI ,לא עושים עליי אישית רושם מיוחד מעבר להיותם עוד נותן שרותים,אבל עם ריצפה נקייה יותר מאשר מוסך אחר ואולי תוספת חלוקים עם טסטר דבוק לכיס המנהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן אני יכול לבדוק חוק זה??

זה לא העיניין של המוסך המפואר, הבעיה היא כשהאוטו באחריות אז מחייבים לטפל במוסכים מורשים מטעם החברה. אלא אם כן אכן קיים חוק שמבטל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המחיר מוגזם, אפילו מאוד, לטיפול ראשון.

כצעד ראשון ברר את עלות הטיפול במוסך שירות אחר.

במידה ויתברר שזה המחיר שגובים כל מוסכי השירות עבור הטיפול הראשון שקול את האפשרות לטיפול שלא במוסכי הרשת. כדי לשמור על האחריות תוודא שמשתמשים במסנן שמן מקורי ובשמן מנוע בעל צמיגות ואיכות שעונים לדרישות היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמנו לטיפול בסוויפט במוסך מורשה ברחובות כ 500 ש"ח,

תביא איתך שמן 10-40 חצי סינטטי 4 ליטר של סונול ג'ריקן לבן, הם מחייבים על השמן זבל הזה 50 שקל לליטר לפני מע"מ!!

תקנה ליקווי מולי 10-40 חצי סינטטי אריזה זהובה יעלה לך כ 80 שקל ל 5 ליטר.

כל השמנים שמיוצרים בארץ הם אותו דבר, מיוצרים בבית זיקוק חיפה ובפז שמנים.

לי אמרו במוסך לאחר שאמרתי להם שעל שמן של סונול לקחת 50 שקל לליטר לפני מע"מ זה גניבה אז אמרו לי תביא שמן לבד!!

ברקסים מקדימה הורידו גלגלים לבדוק עובי רפידות,

ברקסים אחורה לא הורידו גלגלים אפילו רק בדקו עובי סוליה ע"י התבוננות דרך חור מתוך צידו הפנימי של הגלגל.

אפילו לא עשו בדיקת אורות רק אחרי שהערתי להם מיהרו לבדוק.

כל הטיפול הזה פוזה על לא כלום. כסף חינם - הפילטר עולה רק 40 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט סכום מוגזם לכל הדעות - לא מבין מה עובר על "מכשירי תנועה" כשהם דורשים סכומים כאלה (אפילו צ'מפיון גובים חצי מחיר בעבור טיפול שכזה).

חבר היה צריך להכניס את הסוויפט לטיפול 15K - כמובן שנכנסו למוסך המרכזי בפ"ת (הרי שם הרכב מטופל מיומו הראשון) והם דרשו סכום דומה - 800 ש"ח, אך גבו רק 500 ש"ח בסופו של דבר (כנראה בגלל שהבלמים הוחלפו בעבר ע"י האחריות ושבוע לפני כן הוחלף המסנן מזגן).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוויפט החדשה הם עברו לשמן סינטטי מלא (אני חושב של מוטול) בצמיגות 0-30 אם אני לא טועה, המחיר לטענתם רק לשמן הוא 300 ש"ח.

תגיד תודה 800 זה עוד זול, אותי על הטיפול הזה חייבו בת"א מעל אלף ש"ח.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, יש לך סוויפט? עדיין, נגיד והשמן 300 ש"ח, הפילטר יהיה נגיד 150 ש"ח. עומדים על 450 ש"ח. עדיין העבודה לא יכולה לקחת כל כך הרבה זמן. הרי זו עבודה של 10 דק'.

מעבר לעובדה שמוזר שהם צריכים לבדוק ברקסים כשהאוטו עבר רק 15K קילומטר. נהוג לבדוק ברקסים במצבים כאילו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעובדה שמוזר שהם צריכים לבדוק ברקסים כשהאוטו עבר רק 15K קילומטר. נהוג לבדוק ברקסים במצבים כאילו??

כן, נהוג לבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

לכול בעלי הרכבים החדשים.

אין יותר אפשרות ליבואני הרכב ומוסכי השרות לחייב את בעלי הרכב לטפל ברכב במוסך שרות מוסמך של החברה!!!

יש חוק בנידון!!!

כבר לפני 8 שנים יצא החוק.

כול בעל רכב יתקן את הרכב היכן שהוא רוצה והאחריות לא תיפגע!!!

רק כאשר יש תקלה שהיא באחריות היצרן יש לפנות למוסך שרות מוסמך יצרן.

אין שום הצדקה לטפל במוסכי החברה ולשלם אשכרה מס עוונטה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת קטנה - גם כשמטפלים במוסך לא מורשה יבואן, עדיין חייבים להשתמש בחלפים מקוריים. אחרת היבואן רשאי לבטל אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...