Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2.0 FSI חדשה

daniel_18
שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יכול להיות לא אמין בגיר ידני?

מקסימום הלך הקלאץ' אחרי כמה שנים של עבודה, מחיר של חדש מקורי בערך 1500 ש"ח .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל גיר ידני תמיד יהיה אמין יותר וזול יותר לאחזקה (מאשר אוטומט רגיל, טיפטרוניק, רובוטי כפול מצמדים וכו')

מכונית כמו ליאון לא תהיה בעיה למכור עם גיר ידני, משום שקהל היעד לרוב מחפש את הספורטיביות שבנהיגה (מה גם שההיצע בשוק המשומשות לא גבוה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם! נאלץ להתעלק,אבל אם כבר בליאון עסקינן,ארצה לשאול שאלה!

מבחינת דגמים יש לנו ככה:קופרה עם נתוני מנוע מרשימים,לצד ה FR,והספורט אפ,הלו היא TFSI האם הבנתי נכון?

אז נשאלת שאלה יש הבדל מהותי בין ה ספורט אפ לבין ה FR? מדובר על הבדל לא קטן במחיר כיד שנייה.

השאלה לגבי מנוע כוח אבזור פנימי ,ו"חיסכון"לעומת הFR.שמדברים על הספורט אפ כמובן

תודה לעונים!

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין משאלתך, אתה מדבר על שנתון 2007 מאחר ומשנתון 2008 דגם הSPORT UP הוחלף בדגם ה1.8 TSI .

בכל מקרה בשנתון 2007 מדובר על הבדל של 15 כ"ס, תיבת DSG במקום ידנית(למרות שאני יודע על מעט אקזמפלרים מדגם הFR שהגיעו ב2007 עם גיר רגיל), אותם מושבים רק שבFR ישנו הכיתוב המפורסם, אבזור הגה וידית הילוכים עם כיתוב FR, גג נפתח, חצאיות וג'נטים שונים, הרכב בFR מכוייל קצת יותר קרבי עם ממונט מעט חזק יותר, אבל האמת לא משהו שמאוד מאוד מצדיק את הFR על הSPORTUP.

הFR כמשומשת דווקא לא הרבה יותר יקרה מהSPORTUP ואל תשכח שב2007 כחדשות היה בינהם הבדל ניכר של בערך 20K .

אל תצפה לחיסכון בדלק בהבדל בין הFR לSPORT UP, המנוע אותו מנוע וההבדלים בכיול לא גדולים מידי, מנסיון שלי הרכב שתיין לא קטן, אך מהנה מאוד ואני לא רואה יתרון מאוד גדול של הFR עליו.

אם בלאון משנתון 2007 עסקינן ללא ספק הייתי הולך על הSPORT UP, אני לא חוש ב שתתאכזב, מה גם שזה תלוי בתקציב שיש לך, בשיפור מאוד קטן והעלות מאוד קטנה תקבל בSPORT UP תוצאה עדיפה על הFR.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על 07 אכן,ולא לא ידעתי שהוא הוחלף ב 1.8 לפי מיטב ידיעתי ה 1.8 זה דגם STYLNES משו.פשוט יש אחת ביד שניה,והתקציב נע בין מאה למאה ועשר בערך,פשוט לא רציתי לפתוח שרשור אם כבר מדובר על הרכב הזה.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, כמו שאמרתי לך הSPORTUP היא הרלוונטית מבין השתיים- הרכב חזק, גמיש מבחינת כח,יפה לטעמי ומפנק מבחינת איבזור.

בנהיגה ספורטיבית קצת רך, אבל בתקציב הנכון ניתן לטפל בעניין הזה.

כחבילה ביחס למחיר הוא מעולה, ב110K אם קצת סבלנות כנראה שתמצא אחת כזאת שמורה.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...