Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית מערכת בסיאט איביזה 2009

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 5238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים, אני לא אומר שסט הנ"ל לא טוב, לא מצוין, ו....

אני אומר שלדעתי ולטעמי שמעתי דברים טובים יותר, ממותגים אחריום באותו טווח מחיר, באותו גודל 6.5", ולא L6 ולא נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבעיה היא איכות או חוסר אגרסיביות?

כל אחד והטעם שלו לכן אין פה טוב יותר או טוב פחות.

אני מאוד אוהב את המידבאסים של הקלארוס אך מאוד לא מתחבר לטויטר שלו.

אולי תנסה לשמוע את המיד באס של הקלארוס עם טויטר אחר?

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדת אותי לגמרי:roll:

אז מה בדיוק הפריע לך בסט הנ"ל?

בכל מקרה אם ישנם סטים שנשמעים לך יותר טוב, אז מה הבעיה, לך עליהם

הרי בסופו של דבר אתה אמור להנות מהמערכת שלך לא?

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם, אהבתי הכל. :)

פשוט לא הרגשתי שזה נותן בראש, זה הכל.

אולי כמו שאמרת GAIN, אולי מזג אוור, אולי ..... לא יודע, אולי שווה לשמוע את הסט ברכבים אחרים.

קיצור אני עדיין בחיפושים אחרי דבר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מיד (VOACL) יותר אגרסיבי בסט 2 חלקים אז אתה צריך ללכת לכיוון המורל/דיינאודיו/HIVI - זה מופק כתוצאה מ VOICE COIL גדול יחסית (3"-4") ו DUSTCAP גדול בהתאם. קח בחשבון שזה בא על חשבון עוצמת הבאס שהדרייברים מסוגלים לספק.

!!

קיפוד היקר, מה בדיוק הקשר לגודל הסליל לבין היכולות הווקאליות של האלמנט?

ומה הדאסט-קאפ קשור?

אין שום קשר בין יכולות ווקליות לבין גודל הסליל.

הייתרון היחידי של סליל עבה יותר(בקוטר) הוא רק בשביל לתת מענה לתדרים הנמוכים יותר בצורה מהירה ומדוייקת יותר.

למרות שגם את זה אפשר להשיג ללא עבודה עם קוטר עבה ע"ע סקאן-ספיק רווליטור.

אבל ווקאל?(תחום המיד) זה ממש לא תורם לו.

קיפוד,לפעמים אתה מפתיע אותי, משייך דברים שלא קשורים ומציג אותם כעובדות.

ואגב, אין שום אלמנט 6.5 כמידבאס(וופר) שהוא בעל סליל של 4 אינטש.

המקסימום זה 3 אינטש וגם זה קיים במעט מאוד רמקולים בעיקר באילו המשתמשים בטכנולוגיה של מורל(דיינאודיו,מורל,DLS וכו').

ולעניין הקלארוס,

אני לא חושב שיש אלמנט יותר אגרסיבי ממנו בטווח המחיר הזה.

שמעתי את האלמנט הזה מליון פעם על אלף ואחד מגברים שונים ותמיד התוצאה הייתה סופר פאנצ'ים ואגריסיבית.

למעשה, עם וופרים כאלו על מגבר ראוי, יש פעמים שסאב רק גורע:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, באמת מזל שאתה בפורום. אתה פשוט נכס :-P

ויאללה, אדון איביזה, אתה מוזמן יום שבת למפגש. תבוא, אל תפחד :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנותן אגרסיביות הוא הסאב. הרכב של דני נשמע מליון דולר, והקלארוס אצלו עובדים בצורה מדהימה. "לא מספיק אגרסיבי" מעיד שכנראה אתה לא מכיר מספיק ביצועים של וופרים, בודדים הוופרים שנשמעים כמוהו או קצת יותר חזקים ופאנצ'יים.

תגיע למפגש, תשמע סטאפים (ותבקש לכבות את הסאב) ואז תחזור לכאן ותביע את דעתך מחדש על הקלארוס :wink:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתרון היחידי של סליל עבה יותר(בקוטר) הוא רק בשביל לתת מענה לתדרים הנמוכים יותר בצורה מהירה ומדוייקת יותר.
לא מסכים, למעשה זה בדיוק ההפך, סליל עבה יותר משליך על מסת המשקל ולכן מאט את האלמנט, לא עושה אותו מהיר יותר.

לא רק לעובי הסליל יש השלכה על מסת המשקל אלא גם לצורה של הסליל, מלבד זאת הצורה גם משליכה על הצליל הסופי (hexagonal, rectancular, round).

זאת בדיוק הסיבה שמורל (ע"ע סופרימו לדוגמא) משתמשת ב-"hexagonal wiring" על מנת לחסוך במסת המשקל (8.2gr בסופרימו).

זאת אחת הסיבות לדוגמא שמידים מתוכננים עם סלילים דקים יחסית על מנת לשמור על מסת משקל\מהירות האלמנט, לדוגמא L4 עם סליל של 1".

באופן כללי אפשר להגיד שסליל עבה נועד על מנת להתמודד בצורה יותר טובה עם התפשטות של חום שמופק כתוצאה ממתח, לסאבים לדוגמא סליל עבה הוא דבר נפלא שכן מסת המשקל היא לא פקטור מהותי בתכנון בעוד שהספק הוא כן (לפחות ברוב הסאבים).

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...