Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית מערכת בסיאט איביזה 2009

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יותר מתחבר להרץ אבל ה HAT הוא גם קולע לטעם שלי.

אני אוהב את שניהם.

אבל זה לא חשוב, אני מתכוון שאתה יכול לשמוע ומה שהכי מתאים לך תקנה!

בהצלחה

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה שהם נותנים, זה מצויין, למה הם עדיפים על חברות כמו FOCAL MOREL MB QUART וכו...

אני חוזר על אותה שאלה, למה פתעום שום דבר לא קיים חוץ מHAT, TRU, SEAS, SUNDOWN, פתעום כל הפורום באטרף, כולם קונים רק מותגים האלה. יש לזה סיבה יותר ברורה מ (שמע שזה עושה בומים חבל"ז) גם פוקאל, גם מורל, קכולם יודעים לעבוד מצויין.

קצת מפחיד לקנות דבר שלפני שנה אף אחד לא שמע אלהם, והיום אצלנו בפורום מדברים כמעט רק עלהם.

יש לי הצעה לקניית שני מידבאסים FOCAL KRX2 חדשים מיבואן, ומחירם בדיוק כמו מחיר של אותו CLARUS או PW165.

למה למשל פוקל מדגם הנ"ל מומלץ פחוט\יותר מסטים של HAT ו SEAS?

כרגע אני רואה רק חיסרון אחת, פוקל יורד ל 70Hz אבל, כמה שזכור לי, הK2P הקודם שלי היה נחתך ב 80Hz בכלל.

למה? תשמע תבין

השילוב של סט'ים (HAT) מעולים, תמחור מצוין של היבואן ושירות מעולה

כל אלה כנראה, עושים את שלם בפופלאריות של HAT, TRU ו SUNDOWN בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי קאפה - סט נהדר במיוחד למוסיקה אלקטרונית

מאוד מהיר חד מפורט ופאנצ'י

איפה הוא והאיפה הקלארוס... :-)

ידידי בעל האיביזה, אין מנוס מלגשת ולשמוע את הסטים - כל אחד וטעמו שלו...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן,

לגבי פוקל, למה פחות מומלץ? אני רוצה לתקן את ההגדרה שלך, זה לא שהוא פחות מומלץ אלא הוא לא מומלץ כלל, לא לטובה ולא לרעה, צריך לשמוע ולהתחבר לסאונד, כל מי שמחפש סאונד "חמים ונעים" לא ילך על פוקל, רוב חברי הפורום פה פשוט לא מתחברים לאופי הצליל של פוקל, זה לא מעיד כלום על הסט, יכול להיות שהוא סט מעולה ביחס למחירו.

בעניין SEAS\Sundown\HAT\Celestra וכו', למה הם מומלצים? יש כמה סיבות:

1. כולם מוצרים מעולים שנותנים תמורה פנטסטית לכסף.

2. אני לא יכול להעיד על עצמי אבל אני יכול להגיד שכאשר זה מגיע לאליקו האיש מגבה את המוצרים שלו ויודע לתת שירות.

3. "אופנה" - אם תבחר לנבור פה בהיסטוריית הפורום תגלה שאחד לכמה זמן צץ לו מותג חדש שכובש את פני הפורום ללא היכר, התופעה הזאת מכונה "תופעת העדר", הבעיה איתה מתחילה כאשר אנשים סתם ממליצים ללא היכר ובלי שום נסיון, אבל כאשר ההמלצות מגובות משלל אנשים ומגיעות לפורום על סמך נסיון אזי אין שום בעיה.

לגבי ההבדלים בין הסטים, לא אישית אין מספיק נסיון על מנת להגיד מה טוב יותר, לצערי הרב עוד טרם שמעתי את סט ה-Performance מותקן, אני מחכה לזה בקוצר רוח.

בכל מקרה, מדובר בשני סטים שונים לחלוטין, גם בתרכובת החומרים שלהם וגם בצורת הבנייה שלהם.

ה-Performance מגיע עם מידבאס אשר בנוי מסיבי זכוכית בשילוב Phase Plug עם טוויטר שיורד עד 2.5K.

ה-Clarus לעומת זאת בנוי מ-Pressed Paper Cone ללא Phase Plug ובנוי לנגן עד 4\5K שם הטוויטר גם משתלב.

טוב או רע? רק האוזניים שלך ישפטו, אני יכול להגיד שיש לי היום קלארוס באוטו בשילוב L1PRO, מאוכזב ממנו אני בטח שלא, ביחס למחיר מדובר בחיה רעה.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הוא והאיפה הקלארוס... :-)

ידידי בעל האיביזה, אין מנוס מלגשת ולשמוע את הסטים - כל אחד וטעמו שלו...

תתפלא,שמעתי לא מעט סטים והמיד של הקאפה לדעתי טוב גם מהK2P - ואנחנו מדברים על סגנון מוזיקה מוגדר מראש ומול תקציב

בנוגע לטוויטר הייתי משדך לו משהו בסגנון ההרץ ספייס והתוצאה יכולה להפתיע

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלסטרה בשילוב עם פוקל או קלארוס.אם אני לא טועה SEAS באופי שלהם דומים למורל ,מכאן ,לא מתחברים לאלקטרו.ממליץ על קלארוס.:wink:

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט פישלו ובגדול עם הדלתות האלה, מה זה? חלק מהמנגנון על הפלסטיק, הרמקול על הפלסטיק, על הפנים.

מצטער לאכזב אותך אבל בלי עזרה מקצועית לא תוכל להתקין שם שום דבר בצורה נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...