Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עצה....התלבטתות קשה!

beresford
שימו לב! השרשור הזה בן 7814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, כמו שחלקכם יודעים לאבא שלי סקודה אוקטביה 1.9 טורבו דיזל שנת 2000, רכב הנמצא בבעלות המשרד שלו - לא ליסינג. הרכב כבר עם קילומטראז' לא נמוך והגיעה אליו ההצעה הבאה, ואני מבקש לא לשלול על הסף: מאזדה לאנטיס חדשה מליסינג 1.6, או להשאיר את הסקודה לפחות עוד שנתיים.

עכשיו, כיוון שהסקודה קמת מזדקנת ומתחילה קצת לעשות בעיות קטנות ומעצבנות, אני צריך חוות דעת. תזכרו הרכב הוא לא לביצועים.

תודה. גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כפי שרואים היום בכביש לרוב נהגי המוניות יש אוקטביה .. וכפי שאתה אומר שהרכב הוא לא להשתולל לפי דעתי להשאר עם האוקטביה ...

אבל תלוי איזה בעיות יש באוטו?

איזה שנה האוטו?

כמה קילומטר הוא עבR?

הנה ימים רבים חלפו ושני ידי עייפו .. רק להזכר ולהזיל דמעה, הראלי השחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ביות קטנות ומעצבנות. לרוב בעיות חשמליות שחוזרות ונשנות. האוטו עבר קצת יותר ממאה אלף קילומטרים וחשוב לציין שלא נסעו בו במשך שנה שלמה, כי לא היה בו שום שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהבחירה היא בין מנוע דיזל לבנזין ואני תמיד מעדיף בנזין אני דווקא בוחר באוקטביה.

לדעתי נראת יותר טוב

מרגישה טוב יותר וגם נוחה יותר

מנוע 90 כ"ס אולי לא מהיר מ0-100 אבל בהחלט נוח לשיוט במהירות גבוהה

והכי חשוב

גיר ידני

לגבי שהחשש להתקע עם הרכב עוד שנתיים, אז יש עוד המון זמן עד שנתיים, לך תדע מה יקרה.

תשאר עם המונית הלבנה :lol::lol::lol:

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני חושב שאני בסוף יישאר עם ה"מונית" הלבנה, למרות שיש בי עדיין קונפליקט עמוק....אילו רק היו מציעים לי פוקוס אז לא הייתה שום בעייה, אבל לא שמעתי שום דבר מיוחד על הלאנטיס...

so taxi it is

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הסקודה. ולו מכיוון שבהיבט של בטיחות וסביבת נהג (ואתם מבלים הרי הרבה זמן ברכב) היא מציעה הרבה יותר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...