Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונים לאמא פאביה אוטמטית חדשה, (כן כן כן) יש לי כמה שאלות

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 5565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרת שיוט ע"פ ניסיון ברכב של נטלי בהתקנת צוות המומחים של "רדיו מילאנו", תוביל להרס מחשב ה- ESP ולכניסת הרכב למוסך למס' ימים.

ברר מול הסוכן שלך, בעיקרון צריך להחליף את ידית האיתות בידית אחרת.

אני באפן אישי לא הייתי מתקין כלום אצל אף אחד, אלא רק אצל מתקין פרטי לאחר המסירה, וגם בתנאי שאני אהיה ליד הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט ע"פ ניסיון ברכב של נטלי בהתקנת צוות המומחים של "רדיו מילאנו", תוביל להרס מחשב ה- ESP ולכניסת הרכב למוסך למס' ימים.

ברר מול הסוכן שלך, בעיקרון צריך להחליף את ידית האיתות בידית אחרת.

אני באפן אישי לא הייתי מתקין כלום אצל אף אחד, אלא רק אצל מתקין פרטי לאחר המסירה, וגם בתנאי שאני אהיה ליד הרכב.

בדיוק השאלה שלי, מתקין פרטי יכול להתקין לי בקרת שיוט בלי שזה ייפגום באחריות של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בהתקנה מעט יותר מסובכת מאשר התקנת ר"ד, קודן או רמקולים אחוריים, ואינני יודע אם מתקינים פרטיים יודעים להתקין את בקרת השיוט של הרכב הזה.

אני אישית לא הייתי מתקין בקרת שיוט כלל, למעשה הנציג הציע לי במקום רמקולים אחוריים להתקין בקרת שיוט בחינם- וסירבתי.

אם האחריות תתבטל לחלוטין? אינני יודע, אבל אני מעריך שאם יקרה נזק למערכות הממוחשבות ברכב בעקבות התקנת הבקרת שיוט ע"י המתקין הפרטי, ואח"כ תיגש ליבואן עם התקלה ויתברר לו שהתעסקו לך עם הרכב, תהיה עם זה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...