Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלוקת עיתונים-כמה שאלות

E.L
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

5. אני אמרתי לעצמי אם אני כבר קם באמצע הלילה ומוציא את עצמי מהמיטה אז שווה לי לקחת עוד חצי קו ולעשות עוד כמה ג'ובות. ככה הגעתי למצב שחילקתי כמעט 2 קווים כל יום (העיתונים מגיעים בסביבות השעה 3, אסור לחלק אחרי השעה 7 בבוקר, זה אומר שאם אתה זריז ומכיר את הקוים טוב תוכל לסיים 2 קוים ב-4 שעות).

כמה בתים בערך היה כל קו? (אני יודע שזה לא קבוע אבל סתם כדי לקבל מושג)

משלמים בד"כ הוצאות אחזקה על הקטנוע\רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משלמים הוצאות אחזקה, אתה מקבל את אותה משכורת בין אם אתה מחלק ברכב, קטנוע, ברגל או באופניים. מניסיון ניתן את רוב הקוים העירונים (ת"א, ר"ג, גבעתיים וכו') לחלק גם ברגל אבל זה לוקח מעל לשלוש שעות ובסופ"ש זה פשוט סיוט לסחוב כזו כמות של עיתונים (רק בשביל שתבין על איזה כמות אנחנו מדברים, בסופ"ש וחגים היו מקרים שהייתי ממלא לגמרי את המושב האחורי של הקורולה מהרצפה ועד התיקרה רק בעיתונים).

מספר הבתים משתנה מקו לקו והוא פונקציה של האיזור שבו אתה מחלק. הפרמטר היחיד שאני יודע בנושא זה שבכל קו יש בין 80 ל-120 עיתונים בד"כ.

E.L. אתה שואל יותר מדיי שאלות, פשוט תתחיל לעבוד ואתה תבין הכל מהר מאוד. תוך חודש אתה יכול לעשות את הקו מתוך שינה. לדוגמא, חבר שהחליף אותי בקו אחרי שעזבתי חזר שיכור ממסיבת יומהולדת שאני ארגנתי לו. כמובן שידעתי שהוא צריך ללכת לעבודה בלילה ולכן אני הלכתי איתו ונהגתי לו. הוא חילק את כל הקו (מעל לשעתיים) למרות שהוא בקושי יכל ללכת ישר ואפילו לא היו תלונות באותו לילה.

לסיכום, למי שלא עצלן ואין לו בעיה להתמיד ולהתעורר באמצע הלילה ולהתחיל לרוץ בין הבתים זה אחלה של כסף בשביל מינימום זמן. אבל זו עבודה שוחקת מאוד ותתפלא לגלות שרוב המחלקים הם פנסיונרים/אנשים מבוגרים שצריכים להשלים הכנסה (בזמנו חבר שילב בין עיתונים למועדפת ביילו וסגר בסביבות 8K ש"ח כל חודש וכך תוך חצי שנה מימן לעצמו שכר לימוד ל-3 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לעבוד ואתה תבין הכל מהר מאוד. תוך חודש אתה יכול לעשות את הקו מתוך שינה...תתפלא לגלות שרוב המחלקים הם פנסיונרים/אנשים מבוגרים שצריכים להשלים הכנסה

פנסיונרים לא עובדים בד"כ על קטנועים, אבל בגדול זיו צודק.

מדובר באחלה דרך להשלים הכנסה, וללא השקעה עצמית גדולה.

מה שכן, עדיף לעשות את זה בקיץ - חלוקת עיתונים בגשם זה לא כיף.

כמו כן, לדעתי עדיף לעבוד במקומונים ולא במנויים. ככה בד"כ אין לחץ,

עובדים בערבים, וכל יציאה לעבודה היא כמו טיול בשכונה. החסרון כאן

הוא בהכנסה נמוכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...