Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני לא טועה זה נמצא אצל אמנון בקרית שמונה.

אבל למה אתם לא שומרים על הלב של גנאדי?

לא להעלות תמונה אחת עם מלא משאיות הוא עלול לקבל לנו שבץ.:lol:

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

כן האוסף הזה נמצא אצל אמנון במגרש

הייתי אצלו לפני שנה וחצי בערך

הנה לינק לתמונות שהעלתי באתר אחר

(מקווה שאפשר לפרסם לינק מאתר אחר זה פשוט יחסוך זמן מאשר אני יעלה לפה את כל התמונות)

http://www.hankstruckpictures.com/moshe_arzooan.htm

והנה משהו שצילמתי אתמול בקומפיוטסט ברמלה

אין לי הרבה פרטים עלייה חוץ מזה שהיא במצב נסיעה :-)

049.jpg

048-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהסופר-ביברים של סנו בא לעשות טסט... יש להם כמה כאלה, כולם במצב נסיעה ועם טסט בתוקף.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה אחלה תמונות,

אני צילמתי את המגרש מהקומה האחרונה של מלון צפון ממש מעבר לכביש.

!you ate today? thanks to the farmer

חימושניק פנתר הוא חימושניק מאלתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעומד בחיריה, בתור "מוצג" לפארק, העתיד להפתח, כנראה... אגב, איזה דגם זה בדיוק של הדודג'?

נפלא.

צילמתי אותה בינואר 2006 בחצר (מוזיאון) עין שמר לפני שנכנסה לשיפוץ בסדנא שלהם (הסדנא שבה הם שיפצו את הטרקטורים ושאר כלי הרכב שבאוסף).

כבר אז הם סיפרו שהיא מיועדת לחיריה.

לפי סוכך השמש והגגון המאולתר ניתן לשער שהיא הייתה בשימוש בשטחים.

IMG_0253.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ביום רביעי השבוע בחרמון צילמתי את הכבאית ועוד דמות מפורסמת בעניני משאיות אספנות בעבודתו בכל מוצבי צה"ל בצפון,

04130043.jpg

04130042.jpg

05-12-07_1114.jpg

05-12-07_1115.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מגירוס כזה אני רוצה!!! לא אכפת לי, 4X4 או לא...8) בעיניי- אחת ממשאיות המדליקות של פעם!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה.. קפיצה קטנה לבה"ד 16 בצריפין ותראה כ 40 כאלה במצב נסיעה שמניעים אותם כל יום והם משמשים את פיקוד העורף הן בשיגרה והן בחירום.

בדיוק מגירוס כזה אני רוצה!!! לא אכפת לי, 4X4 או לא...8) בעיניי- אחת ממשאיות המדליקות של פעם!

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל ,

התמונות הםשל מפעלי תובלה והם ממש יפות והסטוריות מאוד.

יש שם אוטוקר מפלצת שעדיין ללא צלחת , הם הגיעו ב1969 מנוע קמינס 335.

יש אוטוקרים עם כנפיים עגולות מדגם 62'-1961 , כי ב64' כבר היו

כנפיים מרובעות .

ובקיצור תיתן עוד תמונות כאלה :wink: , ממש היה כייף להסתכל עלייהם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה.. קפיצה קטנה לבה"ד 16 בצריפין ותראה כ 40 כאלה במצב נסיעה שמניעים אותם כל יום והם משמשים את פיקוד העורף הן בשיגרה והן בחירום.

אין בעיה, במיוחד שאחד מהם היה המשאית הראשונה, שנהגתי עליה איי-פעם (אם אפשר לקרוא נהיגה הזזת אוטו כמה מטרים קדימה-אחורה). הבעיה מתחילה- איך אני מקבל אחד כזה ביד חוקית, ובסכום שאני אוכל לעמוד בו- זוהי הבעיה כרגע!:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל כל הכבוד החיית מעט את הפורום הרדום כל כך ועל כך ברכות.עכשיו לענין התמונות המדהימות התמונה הראשונה מימין בו מופיע הלובי הארוך לדעתי זהוא הנגרר שנקרא 100 והוא שייך לתעבורה בעבר היו מובילים עליו שני טנקים בו זמנית ברחבי סיני.המפלצת צולמה לדעתי ליד משרדי מוסך מובילים במשכנם הקודם ברחוב תמנע באזור .זאת היתה הזמנה מיוחדת של 20 אוטוקארים שצוידו במנוע 460 כ"ס בדיוק אותו מנוע שהיה בשרמן שהוסב לדיזל בשיחה שערכתי לפני כשנה עם מר צבי לוינסון ממובילים הוא טען שהרכב לא היה הצלחה גדולה המפלצות היו מודל 65.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע שרמן זה לא צמד V8 של קאדילק?

ועוד שאלה - ראיתי בשירשור הזה המון תמונות של רכבות כביש כמו באוסטרליה. באמת הסתובבו כאן דברים כאלה? איפה היה להם מקום לפנות, להסתובב ולחנות(אני פשוט לא מתאר לעצמי דבר כזה חונה ליד השכונה שלי איפה שמחנים כמה אנשים שיש להם סמיטריילרים)? ומתי ובאיזה נסיבות כולן נעלמו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...