Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בבחירת רכב עד 130K

daygecko
שימו לב! השרשור הזה בן 5812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין לקנות רכב שלא עם העדר זאת אומרת קורולות , 3 , סיוויק 4 דלתות וכ"ו לא באות בחשבון

מעוניין שיהיה משנת 2006

נוסע בערך 20-22 K בשנה

המחשבות שלי הם

אודי A3

במוו סדרה 1

הונדה סיויק 5 דלתות

אם יש עוד אופציות טובות שעולות בדעתכם אשמח לשמוע

כמו כן מי מהמכוניות הנ"ל יותר טובה , אמינה

ובנוגע לצריכת הדלק

מקדם החיצוניות חשוב

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שביקשת רק 2006, במחיר של 125,000 ש"ח אתה קונה סובארו B3 חדשה, עם מנוע 2.0 ליטר, 4X4 קבוע, ומערכת בקרת יציבות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שביקשת רק 2006, במחיר של 125,000 ש"ח אתה קונה סובארו B3 חדשה, עם מנוע 2.0 ליטר, 4X4 קבוע, ומערכת בקרת יציבות.

ממליץ.

למה לקנות רכב יד שניה שלא מן ה"עדר" במקום רכב מהחברה, שלא נופל בעיצובו מב.מ.וו סדרה 1 (המכוערת לטעמי) ובטח לא מאאודי, שביצועיו סבירים וגודלו גדול מהב.מ.וו, ובטיחות משופרת ?

והכי חשוב, תמיד אתה בטוח בכך שלא קרה לאוטו שום דבר שפוגע בו לפני שהיה בבעלותך.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נכון..

פשוט אני לא אוהב להרגיש חלק מהעדר

מה גם שאני לא אוהב את העיצוב של הB3

ורכבים המוניים עם מנוע 2 ליטר נחמד והכל

אבל חיצונית..אוטו דבר

מחפש משהו שונה

אשמח לעוד הצעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן ממליץ על רכישת רכב משומש - במחיר נמוך משמעותית מחדש תקבל רכב איכותי בהרבה ממה שתוכל לקנות בסכום הזה, ובטח שמסובארו ב-125 אלף שקלים. על הב.מ.וו סדרה 1 דווקא לא הייתי ממליץ - פשוט לא מכונית טובה. אודי A3 היא בחירה קלאסית ותתן לך הרבה איכות חיים, במיוחד אם תמצא אחת מאובזרת. רק ככל הנראה תצטרך לרדת עוד קצת בשנתון.

סיוויק האצ'בק חדשה היא מכונית מעניינת - עיצוב מוחצן ומיוחד בחוץ ובפנים אבל האיכות - לא ברמה של האודי. בכל זאת אם תמצא כזו בדוק אותה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש משומשות, תצטרך לבדוק לבד: גולף TSI אולי נראית כמו כל גולף אחרת, אבל ברמזור כל העדר יישאר מאחוריך. הרחק מאחוריך. בנוסף צריכת הדלק שלה מעולה והיא כמובן איכותית, בטיחותית, וכו'. מצד שני, לא גוררת מבטים כמו ההונדה או ה- BMW (שעד היום ראיתי בעיקר trophy wives בה), אבל זה לא קשור.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על הסיוויק. לא ביחס לאחרות כי לא נהגתי עליהן, פשוט לי יש כזאת סיוויק ואני מאוד מרוצה ממנה.

לי יש את הגרסא עם הגיר האוטומטי-רובוטי שהרבה לא אוהבים אבל אני דווקא דיי נהנה איתו. בכל זאת הייתי ממליץ לך על הגרסא הידנית שגם זולה יותר.

צריכת הדלק טובה מאוד, אני בעיר מגיע לבערך 13 ק"מ לליטר (על 50 ליטר בערך עברתי משהו כמו 650 ק"מ).

איכות ההרכבה והגימור לא כמו באאודי זה נכון, אך עדיין מאוד נעימה.

TFSI Power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...