Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת חופר חופר: איך להתמודד מול אגף הגביה

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 5836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיניתי את כתובת מגורי במשרד הפנים לכתובת של אימי.

קיבלתי בהפתעה אל כתובת זו הודעת תשלום אגרה על שמי.

ובכן זו דירה שבה כבר ישנו חשבון משלם באגף הגביה,

אז בעודי מפשפש בהודעת התשלום רשום בצורה מצחיקה:

טלפון לתשלום בכרטיס אשראי בעל מענה ממוחשב... לא מעניין.

קבלת קבל... לא מעניין (כי אני מאלו שנתפסו על הפרסומת של בזק "זה כן לטלפון")

מענה טלפוני (אופס, מעניין !) ימי בלה בלה בשעות ידה ידה ו... אין מספר טלפון :?

רגע, פניה קטנה אל המנהל בתפקיד קופירייטר:

אפילו דן בן אמוץ השתמש ב 3 נקודות בספריו, כל אלו שרשמתי מעלה נחוצות, אנה התחשב.

אקיצר (סלנג נתנייתי המוכר בספרות) השגתי טלפון דרך מודיעין , התקשרתי, ללא המתנה מיותרת ענה לי נציג שרות אדיב.

בעודי מגולל בפניו את השלש שורות הראשונות מעלה, הוא מקליד מספרי ת'ז ואומר לי:

"מאחר ולאימך ישנו חוב אתה צריך לשלם במקומה"

פה זה הקטע שנהיו לי עייני ס-א-ל-מ-ו-נ-ל-ה

:shock:

ואני אומר לו (ושואל אתכם) ממתי יליד צריך לשלם את חובות הוריו כשהם בעודם בחייהם
:?:

הוא עונה לי "ככה זה, אם אתה רוצה תשלח פקס לפה ושם ולא מאמין שיפטרו אותו מהתשלום"

פה גם שיניתי צבע :shock3:

וכל ניסיון שלי בתור ילד של אמא להסביר לו שאגף הגביה צריך לטפל בחוב של אמא שלי לא דרך בני בייתה עלה בתשובה שנכנסה ללופ הקבוע: "שלח פקס"

אז חברי פורום נכבדים (משפט לזכרו של אילן פייביש), את השאלה שאלתי 5 שורות מעלה,

בנוסף אליהה הייתי רוצה לשמוע דעתכם על המקרה ורעיונות להמשך יתקבלו בברכת הרב בריח.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות שלך היתה שהתקשרת אליהם. הדבר היחיד שהטלויזיה שלי מחוברת אליו זה הDVD ועדיין אני לא מתכוון להתקשר לערימת החולירות האלה כדי להגיד להם להפסיק לזהם לי את תיבת הדואר.

אתמול גם פורסם שהם עוברים לשבוע שידורים של 5 ימים מ8 בבוקר. אוטוטו כבר לא יצטרכו אגרה כי לא תהיה רשות שידור ושלום על כולם.

בעיקרון בדירה שיש בה משלם אגרה הם לא רשאים לדרוש מעוד מישהו לשלם אגרה. לגבי כן חוב לא חוב של בן משפחה אחר אני לא יודע מה מותר להם ומה אסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לבקש מהוריך לשלם את החוב? או שאין שום כוונה לשלם אותו?

בזמנו שלחו גם לי דרישה לתשלום אגרה כאשר התחתנתי,מכיוון שלא שיניתי במשרד הפנים את כתובתי ,הם שלחו לבית של הורי את הדרישה,מייל קצר למחלקת השירות(לאחר שבטלפון לא היה מענה במשך שבועיים-ולא הייתה שביתה) וביטלו את הדרישה לאחר שהובהר שהורי משלמים כבר(פראיירים:-)).היום לאחר שלוש שנים עדיין לא עדכנתי את כתובתי ואני לא מקבל שום דרישת תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשות השידור נותנים משמעות חדשה למנוח "שיטת מצליח".

פרק א'

מתישהו בשנת 2001, השתחררתי מהצבא (דני זוכר?) והחלטתי לפנק את עצמי במקלט TV חדש מכספי המענק. אצתי רצתי (לא באמת אצתי, רק רצתי) לשקם אלקטריק ורכשתי TV פיליפס ממיטב תוצרת גרמניה (או סין, אבל לפחות המותג גרמני). לאחר מספר חודשים גיליתי ששקם אלקטריק התותחים שלחו דיווח לרשות השידור על כך שרכשתי TV חדשה. רשות השידור מצידה שלחה לי הודעת תשלום אגרה על שם אותה כתובת בה גרתי עם ההורים אבל על השם שלי.

פניתי יום וניגשתי למשרדים עם המיקום הכי טוב בת"א (אלנבי פינת הרח' של ה"מישמיש") של רשות השידור, הגעתי למנהלת (כי הפקידה לא הצליחה להתמודד עם זה...) של האזור והיא הודתה שזה לא בסדר ולפני שהיא סיימה את המשפט היא גם אמרה שלהורים שלי יש חוב. הודעתי לה חגיגית שהחוב של ההורים שלי לא מעניין אותי וזו בעיה שלהם. היו שקט כמה שנים...

פרק ב'

מז"ט, התחתנתי!

מסתבר שגם לרבנות הראשית או למשרד הפנים יש אותו סידור עם רשות השידור. חודש לאחר החתונה רשות השידור שלחה מתנה לזוג הצעיר בתחילת דרכו, תשלום אגרה. שלחתי להם מייל מסודר וכתבתי להם שאנחנו עדיין גרים אצל ההורים ולראיה הכתובת שלנו במשרד הפנים נתורה כשהיתה. אמרתי להם שבחודשים הקרובים נקנה דירה ואז נפנה אליהם לעדכן הפרטים ותחילת תשלום האגרה (כן בטח, פעמיים אני רץ לעשות את זה...). אז הם ירדו מאיתנו בנתיים ומאז עברו שנתיים של שקט...

פרק ג'- בשלבי הפקה

קנינו בית! יהיה מוכן בעוד שנה.

לא יודע איך אני אצא מזה, נחיה ונראה...

לסיכום,

רשות השידור עובדת לפי שיטת מצליח, הם פשוט שולחים ואני מעריך ש-10% מהציבור נופל ברשת. המשפט שאני הכי אוהב להגיד להם זה שאני מוכן שינתקו אותי מערוץ 1 כי גם ככה אני לא רואה ערוץ 1 אף פעם (מה שגם נכון אחרי שמשחקי מכבי ת"א עברו לערוץ 10).

נפנף אותם!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מה שאני עשיתי.. אל תעדכן כתובת בת"ז.

כל עוד ביתי לא הגיע לגיל גן חובה שאז אצתרך לעדכן את כתובתי האמיתית.. אין צורך להתעסק ולבזבז זמן מיותר מול אוכלי החינם הללו.

הדבר המצחיק ביותר בטופס שהם שולחים(אותי לפחות זה קרע מצחוק) זה שהם משאירים עמודה ריקה באזור סכום התשלום ועוד נותנים טבלה שתמלא לבד כמה שנים התחמקת מלשלם אגרה ואיזה סכום לרשום במקביל לחיוב.

פשוט מדינת חלם.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנרגיה אתם משקיעים בשביל לא לשלם 300 ש"ח בשנה...שלא לומר כמה יפה שאתם סלקטיביים ביחס לחוקים להם אזרח חייב לציית.

וכדי שלא יתפח דיון על התמורה המתקבלת מתשלום האגרה - אין ספק שיולי תמיר הגדירה זאת יפה מאוד אתמול. חרא.

(לעורכים - אנא אל תמחקו ביטויים פרלמנטריים מקובלים בכנסת ישראל)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנרגיה אתם משקיעים בשביל לא לשלם 300 ש"ח בשנה...שלא לומר כמה יפה שאתם סלקטיביים ביחס לחוקים להם אזרח חייב לציית.

מה לעשות..כל אחד עושה בכספו מה שהוא חושב.. אחד לא משלם אגרת רשות השידור והשני קונה למשה קצב אאודי A6 בצבע שחור ייצוגי.

מכיוון שכספי משלמי המיסים מגיעים בד"כ לידיים הלא נכונות ישנם כאלו שבוחרים לא לשלם מיסים מסויימים גם אם הם מאוד חשובים ונחוצים כדוגמת אגרת רשות השידור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה

אני רווק גר עם שותפים.

יש בבית שלוש טלוויזיות ,אחת מחוברת לDVD אחת מחוברת לPS ואחת תופסת לי מקום על רצפה בחדר.

אף אחת לא מחוברת לאנטנה, וגם אין בבית יס או הוט (יש תשתית לשנייהם).

נגיד שאני רוצה לשנות כתובת מבית הורי לת"א(הנחת ארנונה לסטודנטים ,חניה וכו') ,ואני ניגש למשרד הפנים ומציא ת"ז ,אוטומטית הם ישלחו לי אגרה?

ונגיד שכן ,אני יכול לקרוא להם שיראו שאין חיבור לטלוויזיה בבית ,ולשלוח אותם לאלף עזאזלים?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונגיד שאין טלוויזיה בבית ,אני יכול לקרוא להם שיראו ויעזבו אותי?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין TV בבית אתה מודיע להם שאין TV, והם אולי יאמינו לך ואולי לא. הם לא יבואו מייד אחרי הצהרה שלך אלא חודש, חודשיים או חצי שנה לראות שאין לך TV בבית. אם ימצאו אחת כזו, גם אם במחסן או בבויעדם, יחייבו אותך באלפי שקלים על שנים קודמות שהיתה לך TV, ולא שילמת.

החוק המחייב בתשלום אגרה אינו מתייחס למי שצופה בערוץ הראשון או שהטלוויזיה שלו לא מחוברת כלל, החוק מחייב כל אזרח שבבעלותו מכשיר TV לשלם אגרה.

יש לי חבר שלא שילם אגרה במשך שנים ארוכות, כשהוא קיבל מהם איום על עיקול חשבון הבנק שלו עקב חוב של כמה אלפי ש"ח, הוא הלך וקנה TV חדשה (שעלתה בערך מחצית מהחוב שטענו שיש לו), ושלח לרשות השידור מכתב כמתחייב ע"פ החוק "הנני להודיעכם כי רכשתי מכשיר TV...".

כל התביעה שהיתה נגדו נמחקה על ידם מבלי שהוא נדרש להוכיח דבר..מאז הוא משלם אגרה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, כניראה לא שמתם לב לתמרור הזה בדרך כתיבת ההודעות

thread_direction.gif

אחרי שחזרנו לנתיב הנה כמה עובדות:

*אין בכוונת אימי לשלם את החוב לעולם.

**זו הכתובת שלי ולא יכולתי להימנע מלשנות אותה לזו הנוכחית

***תארו לכם שנגיד אבא שלכם לא משלם ואז החשבון מגיע בשמכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח להם פקס שבו אתה אומר להם שאין לך בית ואתה גר ברחוב רוטשילד מתחת לפנס הראשון ליד הפלאפל ומכיוון שאתה לא מדבר עם הוריך שינית את הכתובת אך ורק למטרת קבלת מכתבים לתיבת הדואר שלהם ואתה לא גר שם ולכן אין לך כוונה או אפשרות כספית לשלם חוב שאינו שלך.

יכול להיות שיראו פקס כזה ויגידו זה בן אדם$%^&**^%%$ ...לא שווה התאמצות גביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מענין אותם איפה אתה גר, מיבחינתם הכתובת שלך היא זו שרשומה במשרד הפנים.

בידיוק כמו כל משרד ממשלתי, לדוגמא: משרד הרישוי לא ילשחו את הרשיון שלך לאף כתובת מלבד זו שרשומה במשרד הפנים

מקווה שהרעיון מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך מצויין,אתה כנראה לא הבנת את מה שרשמתי לך,שלח להם פקס שבו תסביר להם שאמנם הכתובת הרשומה בת"ז היא של הוריך אבל אתה לא גר שם בגלל הסיבות שרשמתי בהודעה הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...