Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת סאב - זקוק לעזרת המומחים

WarDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 7460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם קיבלתי מחבר סאב חדש של סרווין ווגה נראה לי שהוא מהסדרה הכי נמוכה

אבל עדין... סרווין ווגה... (LSCHY 2030) לפי הנתונים שבדקתי עליו באינטרנט הוא 400 ואט 200RMS קיבתי אותו בלי תיבה השאלה שלי האם כדי לבנות לו תיבה ולהשקיע בו כי יש לי עכשיו סאב מחובר של פיוניר 304C שאני מבסוט ממנו לאללה אבל אני לא יודע איך הסאב החדש ידפוק אצלי כי אין לו תיבה... ואני לא יודע עם כדי להשקיע או למכור אותו

בעקרון אני מחפש עוצמה אבל האם ההבדל משמעותי בעוצמה או איכות? כי שניהם נחשבים לפושטים

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול לשים אותו בתיבה של הפיוניר ולבדוק איך הוא נשמע.

אם יש לך סאב ואתה מרוצה ממנו לאללה אז מה אתה צריך יותר מזה ?

אם הסרווין נשמע יותר טוב מהפיוניר בתיבה שיש לך אז תשאיר אותו, אם הפיוניר נשמע יותר טוב אז תשאיר אותו וסגור עניין...

לדעתי כל עוד אתה מבסוט ואין לך יותר מדי כסף/זמן להשקיע אז רק תבדוק כמו שאמרתי ואז תחליט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא ציינת זאת קודם לכן...

תלך אולי לחנות שמוכנה לתת לך לחבר את הסאב בתיבה שלהם, חבר אותו למגבר תשמע איך זה ואז תחליט אם המחיר של התיבה שהם מציעים טוב לך ואם הסאונד נשמע לך,

הכי הרבה עם הסאונד נשמע לך טוב יותר לך תבדוק כמה יעלה לך לבנות תיבה באותן מידות של זו שבדקת בחנות...

או אם יש לך חבר עם תיבה מתאימה...

אל תקנה/תבנה לפני שתבדוק (ללא עלות) מה תהיה התוצאה...

באוטו דיפו יש הרבה תיבות למשל אבל אני לא בטוח שהם נחמדים בשביל שמישהו יצא איתך לחניה בשביל לחבר ולשמוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה.. באוטו דיפו תמות גם לא יביאו לך לחבר את הסאב...

תודה בכל מקרה אני ימצא מישהו עם תיבה של 10" נראה איך הסאב ידפוק...

אולי מישהו מכיר אותו??? לעמות הפיוניר

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אותו ספציפית אבל אני מאמין שהפיוניר ידחוף יותר חזק מכמה סיבות

הוא 200 RMS ... שזה 100 או 200 RMS פחות מהפיוניר(תלוי בדגם)

הוא 10 אינצ' שזה משמעותי מאוד !!!

אבל בטוח שהוא הרבה הרבה הרבה יותר איכותי .......

אם יש לך אפשרות ......תחבר את שתיהם ביחד !

172 סוסים כבר לא מספיקים אז קנינו הונדה מצוננת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ישמע טוב, אני חושב שהוא התכוון שתחבר אותם אחד אחרי שני וחליט!!!

בכל מקרה אם אתה רוצה סאב כפול זה רק אותו סוג!!!!

בסוף הכל אותו דבר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגב זה הבדיחה הגדולה ששמעתי

לדוגל בסאב אין הבדל!!!

אולי רק בנתונים

כל סאב 10 אינץ' 200 ארמאס

וכך סאב 12 אינץ' 200 אראמאס ישמע לך אותו דבר

אולי אולי ושוב פעם רק אולי

אם תשים 15 אינץ' סאב עם אותו הנתון יהיה הבדל אבל ממש

ממש קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOOM אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר אז עדיף שלא תדבר.

הדבר המגוחך ביותר הוא שקבעת ששני סאבים בגדלים שונים ישמעו אותו הדבר אם הם יכולים לעמוד באותו ההספק - נתון שכלל וכלל לא משפיע על הסאונד!!

גם בין סאבים של אותה חברה ומאותו הדגם רק בגודל שונה ניתן לשמוע הבדלים, לעיתים הם ברורים יותר ולעיתים פחות אך הם קיימים. ככל שהסאב גדול יותר הוא יכול לרדת נמוך יותר וכמו כן הוא יהיה עוצמתי יותר לעיתים הדבר יכול לבוא על דיוק בתדרים הגבוהים יותר של הסאב באס. בכל מקרה יש להקשיב שכן אין כללי ברזל וזה משתנה מחברה לחברה ומדגם לדגם.

נתון הW לא יכול אומר לנו דבר על איך הסאב ישמע אלא רק על ההספק שאותו הוא יכול לקבל ועל הפוטנציאל שלו להגיע לעוצמה גבוהה (אם נספק לו את ההספק הזה). אלא אם כן יש לנו את ההספק הזה לתת לו, זה כלל לא חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל...?

מה היית אתה עושה במקומי..

חשוב לי עוצמה ואין ספק שעוצמה זה הפיוניר...

אבל האם ההבדל באיכות כול כך גדול שעדיף לרדת בעוצמה....?

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר דבר פשוט

סאב של 10 אינץ' לדוגמה קיקר COM

ישמע לך הרבה יותר טוב מהרבה סאבים אחרים

ועוד משהו

אם תיקח סרוין וגה HED 15 אינץ'

וסרוין וגה VEGA 10 אינץ'

ה HED ירד יותר נמוך.

אולי סאב מאותו הדגם ואותה החברה הגדלים משפעים.

אבל לא כל סאב 10 אינץ' וגם 8' הם לא טובים

ההפך הם יכולים להיות הרבה הרבה יותר טובים מסאבים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הולכים על סאבים, מומלץ ללכת על 10" ומעלה.

8" לא ירד נמוך כמו 10" טוב ולא תהיה לו את העוצמה של 10". כמובן שיש סאבים 8" טובים שיכולים לתת תפוקה יפה, אפילו יותר מסאבים 10" מסויימים, אך במיוחד כשמדובר בסאבים זולים זה לא כך ובכל מקרה לרוב תזדקק לשני סאבים 8" כדי להגיע לתפוקה של סאב 12" אינץ מבחינת העוצמה. מבחינת התדרים כמו שאמרתי, רובם הגדול לא ירד נמוך דיו ולא יספק.

מה שאמרת על הקיקר הוא לא דבר פשוט, הוא לא קשור בכלל למה שאמרת קודם ואין לו בכלל קשר לת'רד הזה.

WARDEVIL, אני לא יכול לעזור לך באיזה מהסאבים עדיף כי אני פשוט לא יודע. לא בטוח בכלל שהסרווין איכותי יותר והשוואה אמיתית ניתן לעשות רק כששניהם נמצאים בתיבות מתאימות, בעלות אותו אופי ומותקנות ברכבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...