Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

car pc סיום פרוייקט + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 5784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאני נכנס לרכב עוד לפני שאני מתניע אני לוחץ על הפעלה, עד שאני מתניע, שם חגורה, מסתכל במראות שאין מאחורי כלום ומכניס דרייב, יש כבר מוזיקה

באיזור ה10 עד 15 שניות לא יותר בשום מקרה

Super_T : לא ניתקלתי בהתקעויות או קפיצות גם בג'בוטינסקי בנסיעה לא איטית, בקיצור לדעתי אין בעיה נכון לכרגע בכל אופן

aa123 : בניתי מתאם מPL קטן לפלאג רדיו אירופאי כדי לחבר את המקלט, שומעים רדיו באיכות סבירה - לא יותר טוב ממה ששמעו באלפיין אבל גם לא פחות טוב ולמעשה אני לא שומע כמעט בכלל רדיו ככה שלא שמתי דגש על הנושא - אבל הוספתי למערכת שיהיה :)

בקשר לכרטיס אלחוטי,

א.אני מהרכב קולט את הרשת האלחוטית שלי בבית מה שמאפשר לי להעביר קבצים דרך הרשת

ב.יש היום לא מעט מקומות עם WIFI ואם אני צריך לראות מייל דחוף אין בעיה לעצור מחוץ לארומה\מקדונלד\אר-קפה וכו', או סתם בין כמה ביניינים (הרבה אנשים עם רשת אלחוטית לא מאובטחת) ולראות מה הולך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יופי של פרוייקט, ממש כיף לראות השקעה כזו.

בעניין התקשורת האלחוטית והאינטרנט:

ישנה אפשרות, להגדיר חייגן דרך דונגל ה-BT ושימוש בסלולאר עם BT וחבילת אינטרנט כלשהי. הדבר יאפשר לך חיבור זמין בכל מקום בו יש קליטה סלולארית. למיטב ידיעתי הדונגלים יודעים לעבוד במקביל גם עם GPS וגם עם הסלולאר ככה שהניווט לא נפגע כאשר יש תקשורת אינטרנט פעילה.

כמה זה כדאי ושימושי לך?! אני משאיר לך את ההחלטה :wink:

אגב, חיבור לדיאגנוסטיקה של הרכב האם זה אפשרי בכל רכב בעל מערכת הזרקה?

בברכה,

רענן.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רענן,

מה שאתה מציע פשוט ישחט לו את הכיס, כי בלי חבילת גלישה זה 9 שקל ל-1MB,

ועם חבילת גלישה זה איזה 150 שקל.

ועד כמה שידוע לי, עתיד עדיין לא מנתח לב, או פרופסור, שחייב להיות 24/7 עם היד על הדופק,

מה גם שתוך כדי נסיעה עדיף שיהיה עם עיינים על הכביש, מאשר לחפש משהו ב-GOOGLE.

אגב, עתיד,

חשבת להוסיף לחצנים על ההגה?

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך בעניין המחירים.

אני יודע שאצלי, במחשב כף-יד משולב טלפון עם חבילת גלישה באורנג', אינני חוצה את ה-50 ש"ח לחודש. (זה גם מחיר החבילה). מה שכן, מחשב כף יד לא מוריד את כל המידע שיורד מהרשת ע"י ה-PC ולכן מחשב כף היד חסכוני מבחינת תעבורת הרשת, את מחשב ה-PC יש צורך להגביל. הדבר ישים וכדאי במקרה שהוא באמת זקוק למידע כלשהו (נניח מייל או מידע על מצב התנועה), לאו דווקא תוך כדי נסיעה.

זה עניין של אופי השימוש במערכת ועל זה יכול להשיב רק המשתמש עצמו.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עתיד,

היכן מותקן המחשב פיזית ברכב ? אתה יכול להראות את ההתקנה של המחשב ברכב ?

מה קורה בימים חמים כמו היום או כאשר אתה עולה במהירות על במפר ? הדיסק הקשיח עומד בזעזועים ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, אתה גדול (כפי שכבר ציינתי בפרטי)

לגבי קפיצות,

המחשב אצלי מותקן ברכב שטח ואף פעם לא נתקע ובטח לא קופץ בגלל באמפרים או דברים הרבה יותר גרועים.

המחשב מותקן גם בתוך תיבה סגורה (amp rack) עם אורור בסיסי ביותר ואין שום בעיית חום.

לגבי זמן השמעה, מכיוון שמשתמשים באופציה של-hibernate (שלא צורכת חשמל) המחשב עולה מאד מהר ומתחיל להשמיע מוזיקה.

לגבי האיכות,

כאשר מדובר בכרטיס קול טוב אפשר גם להגיע לאיכות טובה יותר מ-CD, הכל תלוי כמובן במקור (Audio DVD למשל).

גם אני ערכתי ניסויים באוזן בלבד (לצערי) ולא הצלחתי להבחין בהבדל, אפשר גם לשים לב לעובדה שהתחילו להיות גם זוכים (אומנם מעטים מאד) בתחרויות SQ בעולם שמשתמשים ב-CARPC.

עתיד,

תמשיך ככה, אתה בכיוון הנכון :)

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק - גם אני וגם פוקל-ליסט משתמשים בהארד דיסק 2.5 אינץ' של לפטופ,

בכל מקרה אין קפיצות, וביום חם כמו היום המעבד שלי עומד על טמפרטורה של 35 מעלות, למי שמבין ויודע זה בדיחה בשביל מעבד,...

ביום רגיל הוא עומד על 27 מעלות בערך וביום קריר הוא יורד גם ל19 ו18

בקשר לקפיצות, כמו שאמרתי גם ז'בוטינסקי במהירות גבוה לא גורם לשום בעיה לא באמפרים ולא כלום הכל פיקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כל הכבוד על ההשקעה והביצוע !

אני מבקר בפורום לעיתים רחוקות בלבד ואיני מבין גדול במערכות שמע ואביזריהם, אבל בתור בעל מחשב רכב (לצרכי ניווט שטח) - עם Road Runner בממשק אנגלי (אני כנראה הרבה יותר עצלן ממך בנושא זה, או מה שבוודאי נכון - זה לא היה מספיק חשוב לי) - האם אתה מוכן להעביר את תוצרי הגיור של ה- RR ?

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עתיד, עבודה יפה מאוד, התרשמתי.

אני איש הייטק במקצועי ועשיתי פרויקט דומה ברכב ליסינג קודם, אבל לא הגעתי לרמה הזאת בגלל חוסר זמן (אגב גם השתמשתי ב RoadRunner) למרות שראיתי פרויקטים אחרים מאוד יפים עם תכנות אחרות.

רציתי להעזר בך לגבי מספר דברים:

1. איזה דגם בדיוק של ה 2 Audigy רכשת? ZS/NX ?

2. האם כוונון הקרוסאובר / אקוליזר / זמנים נעשה מתוך RR או מתכנה חיצונית?

2. איך הטמעת את המפות של 2007? יכול להיות שעכשיו זה יותר קל אבל בזמני הצלחתי להטמיע רק מפות של 2004 בעזרת MapMonkey וה DLL הפרוץ של Destinator.

3. האם המסך שרכשת עומד יפה באור יום? היות וזה מחליף לגמרי את הרדיו דיסק, אני ארצה משהו שנראה כמה שיותר טוב באור יום.

תודה מראש,

מורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בדגם הZS

הכיוונים של הDSP נעשים בתוכנה חיצונית אבל הפריים בתוך פריים של RR, כך שלכאורה זה נעשה בתוך הRR (למרות שתאחלס אחרי שמכוונים אין בזה שימוש, אני אישית מכוון פעם אחת כמה שעות ולא נוגע יותר)

אני לא משתמש בMM לניווט, (למרות שיש לי את כל הערכה מגויירת לחלוטין) יש היום גם IGO וגם DEST7 בגירסאות מלאות ומעולות לPC (גירסאות "מחתרתיות" כמובן) כך שאין יותר צורך בMM,

עומד מעולה, אתה יכול לראות את התמונות שצילמתי כאשר יש שמש ישירה על המסך, למעשה זה החלק שהכי הפחיד אותי ולכן השקעתי במסך יקר יחסית וכזה שמופיע בהרבה מאוד פורומים בחו"ל כהבחירה האולטימטיבית בין מחיר ליעילות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד נשמע מדהים,

איך אתה עושה דיאגנוסטיקה לרכב?

הוא הסביר

שיש לו vag com וכבל דאגנוסטיקה ...זה מחשב לכול דבר אתה יכול לחשוב שזה כמו מחשב נייד אבל קבוע ברכב !

תתחדש עתיד :twisted:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...