Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מורידים חלודה מהברגים?

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני, גם אני...:roll::-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר הסתכלתי- היה נראה, כאילו עדיין נשארה חלודה, אז לא הוצאתי עדיין, אוציא כנראה רק בסוף היום.

נראה לי פיתרון יותר פשוט לבצע אלקטרוליזה עם אבקת סודה. ראה שרשור דומה.

לדעתי נותן את אותה התוצאה.

השאלה באיזה חומר מצפים מיד ? ישר ספריי צבע או אולי ספריי אבץ ?

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=18387

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לא רע- אין חלודה, זרקתי בינתיים לשמן- לא היה זמן להתעסק יותר מדי. תמונות בהמשך.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עודד , אלקטרוליזה זה לא להיט.

השרשור שם שלי , ניסיתי הרבה פעמים , יש לזה יתרונות , אבל לרוב החלקים זה חלש ואיטי מידי.

אני מבטיח לך שעם סנו WC זה עובד 10 - אני אזרוק לתוך אחד כזה כמה החתיכות חלודות ואצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עודד , אלקטרוליזה זה לא להיט.

השרשור שם שלי , ניסיתי הרבה פעמים , יש לזה יתרונות , אבל לרוב החלקים זה חלש ואיטי מידי.

אני מבטיח לך שעם סנו WC זה עובד 10 - אני אזרוק לתוך אחד כזה כמה החתיכות חלודות ואצלם.

מדוע פיתרון חלש ? האם החסרון רק בזמן ? הנה GLUCK השאיר כל הלילה...

שאלה נוספת מה עושים אחרי הניקוי ? האם כל כך מהר מתחמצן ?

מחכים בינתיים לתמונות של GLUCK...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע פיתרון חלש ? האם החסרון רק בזמן ? הנה GLUCK השאיר כל הלילה...

שאלה נוספת מה עושים אחרי הניקוי ? האם כל כך מהר מתחמצן ?

מחכים בינתיים לתמונות של GLUCK...

אני מתעניין היות ויש לי חלקים קצת יותר גדולים להסיר מהם חלודה, כדוגמת חלקים של אגזוז...חלקים של הBUMPERS...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון חלש כי מעבר לחלודה שטחית זה לא מצליח לעשות כלום , ולוקח מלא זמן ובקיצור סתם לא רציני.

בתוך נוזל לניקוי שירותים זה הרבה יותר מהר וחזק.

ההתחמצנות אחרי אלקטרוליזה היא ממש שניות אחרי שאתה מוציא את החלק מהמים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
פתרון חלש כי מעבר לחלודה שטחית זה לא מצליח לעשות כלום , ולוקח מלא זמן ובקיצור סתם לא רציני.

בתוך נוזל לניקוי שירותים זה הרבה יותר מהר וחזק.

ההתחמצנות אחרי אלקטרוליזה היא ממש שניות אחרי שאתה מוציא את החלק מהמים...

רבותי

לאחר טבילה של לילה בחומר ניקוי שירותים, ברגים חלודים יוצאים מבריקים ! ללקק אותם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לכם....

העדיפות היא לחומרים המכילים חומצת מלח או חומצה פוספרית...

אבל כולם עובדים.

אני עושה טבילה כפולה - לילה אחד ומוציא כדי לקלף את החלודה שנשארת אמנם על החלקים אבל מנותקת מהם לגמרי תודות לחומצה.

עם סקוצ או מברשת שיניים.

ואז מחזיר לטבילה נוספת.

היחס שאני משתמש בו הוא 60/40 עם מים לטובת חומר הניקוי לשירותים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברגים שלי עדיין זרוקים בשמן- עוד לא הרכבתי אותם... אבל הם בהחלט ללא חלודה.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב...

רוצה להראות דבר נוסף : חלק (של בית ההילוכים) חלוד כולו. מריחה באמצעות מברשת מעט מנוזל האסלות. 5 דקות המתנה וניגוב באמצעות מטלית. יוצא מבריק.

תמונה009.jpg

תמונה010.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן עודד

הטריק בניקוי חלקים גדולים כמו זה שצילמת הוא לתלות אותם מאונכים לרצפה , עם כלי איסוף לחומר הניקוי מתחתם.

מומלץ לעשות זאת בגינה ולא בבית ( אם שלך מאחת מארצות היצור הבאות - פולין/מרוקו אני בהחלט ממליץ בגינה! ).

כמובן שיש צורך שיהיו נקיים ביותר ללא גריז/שמן/אבק וכו...

ואז לעבור עם נוזל נקי לא מהול ( עדיף עם מרקם ג'לי , לדוגמא סנו WC שהוא ג'ל ניקוי ולא נוזל ) עם מברשת בנדיבות על כל החלק.

הסוד הוא לשמור על החלק כל הזמן"רטוב" בנוזל ניקוי כי אם לא אתה תקבל פעולה הפוכה.

הנוזל ירד לכלי האיסוף ואז ניתן להשתמש בו שוב.

כל כמה דקות לחזור ולמרוח את כל החלק עוד פעם ועוד פעם.

עד שהוא נקי , או קרוב למצב נקי ולהשלים את שאר הניקוי באמצעים מכניים ( דהיינו מברשת פלדה מסתובבת/דיסק שיוף/נייר שיוף/ניקוי חול ).

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...