Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

145 קמ"ש העונש המקסימלי?

ely89
שימו לב! השרשור הזה בן 6105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד לקצין שהספידומטר התקלקל וחשבת שאתה על 100...

בכל מקרה בהצלחה

שבת שלום

וכשהוא יצטרך להוכיח את זה במשפט?

השטויות שאני קורא פה לפעמים...

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני נוסע באוטו ואז בא מישהו עוקף אותי מימין נכנס בין לבין עוד מישהו שנוסע במקביל אלי, כמעט מוריד אותי לשוליים אני צופר, מסמן כלום הוא כולו באטרף לעקוף. ואז הוא עוקף ונעלם על איזה 160. בתור אחד שהרכב שלו משמיע את הצליל היפה שלו ב160 אני עדיין יודע שבארץ יש חוקים מחמירים מכיוון שנהגים במדינתנו משתוללים על הכביש. ואני עדיין נוסע על 110 ולא יותר, אני גם ממליץ לאחרים לא לעבור את המהירות המותרת. וזה עצוב אבל עו"ד היום יכול להוציא בנאדם גם מרצח. עצתי לפותח השרשור כמה שזה כיף סע 110 יודע מה 120 מה איבדת שאתה ממהר להגיע ל150 ? כי עכשיו אולי תאבד את הרשיון שלך. היה שווה ? אם כן ? אז תקשקש בכיס כי עו"ד ידרוש.

מצ"ב - מהירות בנהיגה מופרזת http://www.trafficjam.co.il/mehirut.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה אם אני בא בלי עורך דין למשפט אני יוצא עם שלילה בפועל לעוד 3 חודשים או יותר נכון?

מישהו מכיר עורך טוב מאיזור הצפון או שזה לא משנה ?

אם זה לא משנה אז עורך דין טוב שם ומספר טלופן רצוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה יש את עו"ד משה יונאי.

כבר עזר לנהגים מהירים ממך... לא שאני מעודד מהירות:wink:

אמרו שלא מפרסמים כאן בלי רשות של רגע ודודלי :shock:, בסדר.

שמו אותי במעקב של שני גורילות, גם זה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...