Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו ספורט שנת 2001 או פיג'ו 2001 206XS

Shlomik1525
שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמהשרשור הזה ניתן להבין רק דבר אחד:

אם מישהו יקנה רכב אפילו עם רק קצה שילדה זניח, הוא יעבוד מ-א-ו-ד קשה כשהוא ירצה למכור אותה.

ולא בגלל הפגיעה, פשוט בגלל התפיסה של רוב האנשים.

צודק, אבל זה פועל לשני הכיוונים. קונים בזול ומוכרים בזול. והכל תלוי באמת במהות הפגיעה והשפעתה....

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קספר, אני רואה שהצרפתית שלך באמת טובה. אני מבין שאתה מכיר אותה מהבית במקרה?

סלח לי, אבל אם אתה חולק על דעתי, אתה מוזמן להגיד זאת בנימה יפה. לקלל אפשר בכל מקום ובכל הזדמנות.

כמובן שאתה יכול גם לפרט את כוונתך, איפה טעיתי לדעתך, ונוכל אפילו לפתוח דיון או אם תרצה להמשיך לדסקס על זה בה"פ. לצעוק בקולי קולות "ז***י שכל", "שטויות במיץ" גם אני יכול. בעצם לא, כי אני לא מנהל...

ובקשר להודעתי: אני בטוח ב-100% שהנהיגה שלך עכשיו טובה פי כמה מהנהיגה שלך בתקופה של השנתיים הראשונות לרישיון.

אני בטוח שעכשיו, בניגוד לזמן ההוא בו קנית וולקן עם קצה-שלדה (אני מסתמך על דבריך), לא היית נוגע ברכב עם קצה-שלדה. לא יודע מה הסיבות לכך וגם לא נפתח דיון על זה.

אני אישית בטוח שלא אגיע למגבלות של הרכב בטווח הקרוב, ואפילו הרחוק. אני גם בטוח שעקב אי-ניסיוני בנהיגה לא אדע להבדיל בין רכב עם קצה-שלדה לרכב נקי, וכמוני כל נהג חדש אחר. אז למה לא לגעת ברכב עם קצה-שלדה אם גם ככה אני לא מרגיש הבדל?

אין רכב עד 40 אלף שיספק לנהג חדש את מה שקליאו ספורט, גם נגועה, תתן לו. מה תציע לו- ראלי ב-35?

ושוב אני אזכיר לך שלא נהוג לדבר ככה. אולי אני לא מבין מהחיים שלי, אולי אני סתם עוד ילד שמתלהב מעונדה קופה עם ספויילר. לא משנה מי אני - ככה, אדוני, לא עונים! נקודה. לא כמשתמש למשתמש, ובמיוחד לא כמנהל למשתמש.

אני מאוד מקווה שאתה לא עונה ככה לכל אדם שמביע את דעתו. אני ציינתי את דעתי ולא קבעתי שום עובדה. אם אתה לא מקבל את הדעה הזאת, אתה מוזמן להגיב עליה בצורה נאותה.

עם תגובות כאלה, פלא שצעירים בורחים מפה פן ירדפון. אתם מבריחים את הדור הבא של הנהגים. לא עולה כסף להיות נחמד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, אני רואה שהצרפתית שלך באמת טובה. אני מבין שאתה מכיר אותה מהבית במקרה?

סלח לי, אבל אם אתה חולק על דעתי, אתה מוזמן להגיד זאת בנימה יפה. לקלל אפשר בכל מקום ובכל הזדמנות.

כמובן שאתה יכול גם לפרט את כוונתך, איפה טעיתי לדעתך, ונוכל אפילו לפתוח דיון או אם תרצה להמשיך לדסקס על זה בה"פ. לצעוק בקולי קולות "ז***י שכל", "שטויות במיץ" גם אני יכול. בעצם לא, כי אני לא מנהל...

ובקשר להודעתי: אני בטוח ב-100% שהנהיגה שלך עכשיו טובה פי כמה מהנהיגה שלך בתקופה של השנתיים הראשונות לרישיון.

אני בטוח שעכשיו, בניגוד לזמן ההוא בו קנית וולקן עם קצה-שלדה (אני מסתמך על דבריך), לא היית נוגע ברכב עם קצה-שלדה. לא יודע מה הסיבות לכך וגם לא נפתח דיון על זה.

אני אישית בטוח שלא אגיע למגבלות של הרכב בטווח הקרוב, ואפילו הרחוק. אני גם בטוח שעקב אי-ניסיוני בנהיגה לא אדע להבדיל בין רכב עם קצה-שלדה לרכב נקי, וכמוני כל נהג חדש אחר. אז למה לא לגעת ברכב עם קצה-שלדה אם גם ככה אני לא מרגיש הבדל?

אין רכב עד 40 אלף שיספק לנהג חדש את מה שקליאו ספורט, גם נגועה, תתן לו. מה תציע לו- ראלי ב-35?

ושוב אני אזכיר לך שלא נהוג לדבר ככה. אולי אני לא מבין מהחיים שלי, אולי אני סתם עוד ילד שמתלהב מעונדה קופה עם ספויילר. לא משנה מי אני - ככה, אדוני, לא עונים! נקודה. לא כמשתמש למשתמש, ובמיוחד לא כמנהל למשתמש.

אני מאוד מקווה שאתה לא עונה ככה לכל אדם שמביע את דעתו. אני ציינתי את דעתי ולא קבעתי שום עובדה. אם אתה לא מקבל את הדעה הזאת, אתה מוזמן להגיב עליה בצורה נאותה.

עם תגובות כאלה, פלא שצעירים בורחים מפה פן ירדפון. אתם מבריחים את הדור הבא של הנהגים. לא עולה כסף להיות נחמד יותר.

קודם כל, נראה שלקחת דברים קצת באופן אישי מדי. אתה צריך להפסיק עם...זה לא טוב ללחץ דם שלך.

זיו, אתה מוזמן לעבור על ההודעות שלי ולהכיר את סגנון הכתיבה שלי. אני בד"כ לא בוטה אבל לפעמים יש הודעות של אחרים ש"מוציאות ממני את המיטב"- ההודעה שלך בשרשור הזה היא כזו.

כתבת בליל של שטויות בפסקנות כזו ומי שסתם נקרא אל הפורום הזה עוד עשוי להתבלבל מהפסקנות הזאת ולקבל את הרושם שמה שאתה אומר הם דברי אלוהים חיים. אין לי שום כוונה להתקשקש איתך בהודעות פרטיות. את השטויות שלך אתה כתבת מול כולם אז יענו לך מול כולם כשאתה טועה.

קח טיפ חינם לחיים- כשאתה יוצא בהצהרות וקביעות מפוצצות אל תתפלא שהתגובות להצהרות אלו יהיו חריפות יותר מאשר בד"כ...בטח ובטח כשההצהרות שלך הן בעיקר שטויות!

באופן די מובן אתה בחרת לגונן על מה שכתבת בנושא נהג חדש וכו' וכמה הוא ירגיש פגיעה של תאונה וכו'. אין לי פה ויכוח איתך וגם אם היה לי לא היית קורא לזה שטויות כי זו דעתך. אני קראתי "זיוני שכל" למה שכתבת על פגיעות קצה שילדה וכו' ומאחורי זה אני עומד...זיוני שכל. אם צורת ההתנסחות שלי מפריעה לך הרשה לי להתנצל...רק כדי שלא יהיו דברים נוספים שימנעו ממך להבין שכתבת שטויות (ככה אני יכול להתנסח?)

אתה מוזמן לעשות חיפוש בפורום על "קצה שילדה" ולקרוא קצת, מהר מאוד תגיע לכך שכנראה ורק בישראל קיים המושג "קצה שילדה". ברוב העולם תאונה בעלת משמעות היא תאונת שילדה (שבעצם לא ממש קיימת ברכב מודרני) ומתייחסת לפגיעה באזורים קריטיים בין הסרן האחורי לקדמי.

בקשר לוולקן שהיתה לי, לך תקרא שוב פעם או תעבוד על הבנת הנקרא שלך. את הקצה שילדה כביכול שיש לה אני עשיתי וכאשר קניתי את האוטו הוא היה נקי לגמרי. הסיפור שלי היה דוגמא לשטות הזאת שאנשים קוראים לה קצה שילדה ואפילו טל (כוח-סוס) שאליו הופנו הדברים הבין שלא כל קצה שילדה יש לו משמעות.

צעירים בורחים מפה? צעירים שטועים וגרוע מכך מטעים הרבה אנשים אחרים צריכים לצפות לביקורת. אחרי הביקורת הם יכולים לעזוב כי הם נעלבו והם יכולים להפנים או להבליג וללמוד מהפורום לפני שהם מתחילים ללמוד.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות ועל המידע.

עידכון: לגבי המכוניות ויתרתי על הרעיון של הקליאו ספורט גם בגלל שהיא כנראה באמת פחות מתאימה וגם מפני שזאת ספיצפית שרציתי מתבררת כחשודה מעבר לכך הלכתי לראות 2 רכבי 206XS, אחד מהרכבים במצב טוב (לפחות למראית עין בלי לקחת אותו לבדיקה עדיין) וגם היה לו גג שמש שזו תוספת נחמדה אבל אבא שלי החליט שפחות מתאים לו שאני יקנה פיג'ו הוא לא אוהב את האמינות שלהם אז אמרתי לו שאני מוכן לוותר עליה אם הוא יציע הצעה מנגד שתיהיה יותר טובה לדעת שנינו אז הוא הסכים לעלות מעט את התקציב כדאי שאני ימצא משהו אחר שזה לא פיג'ו (כנראה שחוסר האהבה שלו לפיג'ו בשלב הזה אולי עוד יצא לטובתי) ראיתי ביד2 , 2 פולו GTI למכירה מחר אני מתכוון להרים טלפון לשאול עליהם מעט יותר פרטים ולראות מה המצב השאלה אם אתה חושבים שיש סיכוי שאני בכלל ימצא רכב כזה בתקציב של 45-50 אלף (עם עדיפות לכמה שיותר קרוב ל45?

ומעבר לכך הרצתי חיפוש על הרכב הנ"ל והבנתי שהוא נחשב יחסית רכב טוב רק נדיר יותר אם יש איזה הערה/טיפ לגבי האוטו שמישהו רוצה לתת כמובן שאני אשמח לשמוע.

תודה

שלומיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...