Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות ודיסקים חדשים

שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כ 150-170 ק"מ אחריי רפידות OMP חדשות ודיסקים של LUCAS חדשים+צנרת בלימה מסוככת ועדיין לא מרגיש נשיכה טובה בבלימה ומרחק הבלימה מאד לא מרשים :( .

איביזה טורבו 2001 .

זה נורמאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות חדשות צריך להריץ 200-300 ק"מ (המהדרין יאמרו שאף יותר) לפני שמתחילים לתת בלימות חזקות.

חבל שלא אמרו לך את זה בהתקנה, כי יש סבירות שיתחילו לך שריקות מעצבנות מהברקסים.

בכל מקרה, חכה עוד קצת, בלום חלש ואז תראה אם יש שינוי.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ברור שאמרו וכך גם אני יודע . פשוט הגעתי כבר ל200 ק"מ בערך . אמנם יש שיפור אבל עדיין לא לשביעות רצוני .

ב . ברור שלא בלמתי באגרסיביות בק"מ אלו . נהפוך הוא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להגדיר לעצמך מהי "נשיכה" טובה להגדרתך, האם לאוטו היתה פעם ה"נשיכה" שאתה מדבר עליה והיא נעלמה?

יכול להיות שאתה מחכה למשהו שלא יגיע בגלל דברים אחרים שלא יושבים כמו שצריך.

מנסיוני המועט עם מערכות בלימה, בכאלה שלא היתה נשיכה משמעותית עם תחילת הבלימה החלפה של דיסקים לא היתה מהותית, אבל החלפה של רפידות כן - ופה מאוד תלוי סוג הרפידות.

עד כמה שאני יודע OMP לא מייצרים בעצמם רפידות אלא מוכרים תחת המותג שלהם רפידות של צד שלישי.

בכל מקרה, לכל יצרן \ דגם רפידות יש מאפיינים, יש כאלה שמאופיינים בנשיכה עצבנית ויש כאלה שדווקא מאופיינים כהדרגתיים מאוד.

אופציות נוספות היא נוזל בלימה זקן \ צינורות בלם גמורים [לא נראה לי שזו הבעיה באוטו חדש כל כך] או אוויר במערכת הבלימה...

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינורות מסוככים אמורים לתת הבדל די משמעותי בנשיכה הראשונית, תן לברקסים לעבור עוד מספר קילומטרים ותבדוק אותם שוב..

אבי.

לא בדיוק צינורות משפיעות על רגש הדוושה...

ולא מאבדים צורות תחת לחץ ככה שהדוושה תמיד רגישה באותו מצב.

:twisted:מי שלא גודש לא נוסע :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי לנשיכה משמעותית ממה שהרגשתי מקודם מן הסתם רק בגלל שהם OMP .

פשוט , איך לומר זאת , הברקסים ספוגיים כרגע ולא מעורריי בטחון .

צינורות קדמיים החלפתי למסוככים והנוזל חדש DOT 5.1 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה הרצה סבירה וזהירה לברקסים, הבלמים של האיביזה, למרות חולשתם, די נקודתיים ומשרים ביטחון (עד לאיבוד יעילות שקורה די מהר)

ספוגי = בד"כ אוויר

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את החלפת הנוזל בלמים בשאפט אגב .

מקווה שלא הושאר אוויר במערכת . למרות שאני בספק .

מבאס לא לקבל בלימה חזקה לאחר החלפת כל מכלול אפשרי מלבד קאליפרים כמובן . .חחח

כן - גם באיביזה . אני אמור לקבל יותר פידבק מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "לא לקבל אפקט בלימה מרשים" ויש "דוושה ספוגית", שניהם לא קשורים זה לזה.

מאחר שהשקעת בעניין כסף טוב ומאחר ומדובר במערכת בטיחותית מהמדרגה הראשונה, המלצתי, חזור לשאפט בכדי שיבדקו את תקינות המערכת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח למה ציפית.. לא ביצעת שום שידרוג לבלמים. החלפת חלקים משומשים בחלקים חדשים יותר שאינם בהכרח טובים יותר, או בכלל אמורים לתקן את מה שמפריע לך.

צינורות שזורים- אלא אם היה איזשהו פגם בצינורות הישנים שלך, אין סיבה שתרגיש שיפור\שינוי, אני בטוח שהצינורות המקוריים לא היו מתרחבים תחת לחץ.

נוזל 5.1 - זהו בסה"כ נוזל בעל טמפ' רתיחה גבוהה יותר שכנראה לא תגיע אליה בחיים על כביש ציבורי.

בלמים ודסקיות- אותו דבר כאן, שילמת על מותגים, בלי לדעת מה אתה מחפש בעצם. רוב שיפורי הבלמים למיניהם נועדו ליצור טווח עבודה בטמפ' גבוהות יותר, איפה שהמקורי מאבד יעילות ולאו דווקא לשפר את התחושה בנהיגה יומיומית.

אתה לא הראשון שמתלונן על הבלמים החלשים ל האיביזות, נראה שהדבר היחיד שעוזר זה קאליפרים גדולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט , איך לומר זאת , הברקסים ספוגיים כרגע ולא מעורריי בטחון .

אני לא בטוח למה ציפית.. לא ביצעת שום שידרוג לבלמים. החלפת חלקים משומשים בחלקים חדשים יותר שאינם בהכרח טובים יותר, או בכלל אמורים לתקן את מה שמפריע לך.

אתה לא הראשון שמתלונן על הבלמים החלשים ל האיביזות, נראה שהדבר היחיד שעוזר זה קאליפרים גדולים יותר.

גולן,

שים לב לתלונה של פותח השרשור ולעובדה שהיא באה מיד לאחר טיפול ברקסים.

גם אם החלקים הם לא "מי יודע מה..." עדיין הדוושה לא אמורה להיות ספוגית והברקסים לא מעוררי בטחון.

נשמע יותר כמו ניקוז אויר לקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח ניקוז לקוי .

לאחר בדיקת פמפום כאשר המנוע כבוי - אין התקשות של הדוושה כלל וכלל והיא צונחת משמעותית בהתנעה!!

מאד מאוכזב מהעבודה . .זה ממש לא בטיחותי בנוסף לכך .

מחר אסע לשאפט :-(

וגולן יקירי - אני מודע היטב למותגים , ולציפיות . פשוט שללתי ניקוז לקוי מאחר והומלץ רבות על העבודה של שאפט .

תודה לכולם ובפרט לBAGIRA ונתי הגדול על האבחון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בכלל את שאפט אבל אני יכול להגיד לך משפט של סבא שלי : "מי שלא עושה, לא טועה".

תמיד יהיו טעויות, גם במוסך הכי טוב בעולם, לפעמים המערכת מנוקזת טוב אבל ניפל שלא מהודק עד הסוף מכניס אויר למערכת לאט לאט.

תחזור אליהם, הגדולה שלהם תימדד בהתנהלות מול התקלה ולאו דוקא בעובדה שיש תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...