Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה נמצא מסנן האויר של המזגן ברכב שלי? (שרשור ריכוזי)

Gargoyle
שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. עלייך לפרק את תא הכפפות (יש לך כ-7 ברגים מסביב ובצד ימין של תא הכפפות פלסטיק).

2. עלייך לפרק לאחר מכן את מכסה הפילטר ולשלוף את הפילטר ולהחליפו בחדש בלבד.

לא מנקים פילטרים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 443
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. עלייך לפרק את תא הכפפות (יש לך כ-7 ברגים מסביב ובצד ימין של תא הכפפות פלסטיק).

2. עלייך לפרק לאחר מכן את מכסה הפילטר ולשלוף את הפילטר ולהחליפו בחדש בלבד.

לא מנקים פילטרים.

אחלה, תודה.

אתה יודע במקרה מה השם של הפילטר?

אני מחפש את השם כי אני רוצה לראות באינטרנט מה אני מחפש לפני שאני הולך לקנות בחנות...

תודהץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לחפש באינטרנט את הפילטר מכיוון שבמחסן של הייבואן או אצל צנטרל ביצחק שדה בת"א יעלה לך פחות.

לפילטר מזגן יש מספר כינויים:

Air Filter

Cabin Air Filter

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב דניאל.

אני לא בטוח שלא קיים פילטר בדייהטסו מהשנתון שלי, משום שראיתי באוטו דיפו פילטר כזה, וצויין על האריזה שהוא מיועד לאפלאוז משנים 92' עד 97' כמדומני. (אני זוכר בוודאות שהרכב שלי נמצא בטווח השנים שצוין על האריזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב דניאל.

אני לא בטוח שלא קיים פילטר בדייהטסו מהשנתון שלי, משום שראיתי באוטו דיפו פילטר כזה, וצויין על האריזה שהוא מיועד לאפלאוז משנים 92' עד 97' כמדומני. (אני זוכר בוודאות שהרכב שלי נמצא בטווח השנים שצוין על האריזה).

אתה בטוח שזה היה מסנן אוויר למזגן ולא למנוע?

למרות שיש הבדל בין מסנני האוויר בין קרבורטור והזרקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

הגיע הזמן לנקות את המסננת של המזגן ואשמח לדעת איפה היא נמצאת.

האוטו המדובר הוא סובארו אימפרזה שנת 2002.

בנוסף לכך אשמח לדעת אם יש כלים מיוחדים להם אזדקק במהלך הפירוק וההרכבה.

תודה,

רונן

אני לא מבין אותכם אנשים יש לי סובארו 2003 וכשהיה צריך להחליף פילטר מזגן נכנסתי לסובארו מרכזי .

החלק עולה בסביבות 70 שח והרכבה בסיביבות 35 שח (במרכזי) אל תסתבך עם פירוק והרכבה לבד במיוחד אם אין לך מושג איפה ואיך עושים את זה . (בשביל 100 שח)

יצאתי עמבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם אנשים יש לי סובארו 2003 וכשהיה צריך להחליף פילטר מזגן נכנסתי לסובארו מרכזי .

החלק עולה בסביבות 70 שח והרכבה בסיביבות 35 שח (במרכזי) אל תסתבך עם פירוק והרכבה לבד במיוחד אם אין לך מושג איפה ואיך עושים את זה . (בשביל 100 שח)

המטרה שלי היא לא לחסוך בכסף אלה ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה היה מסנן אוויר למזגן ולא למנוע?

למרות שיש הבדל בין מסנני האוויר בין קרבורטור והזרקה.

כן, הם היו מונחים אחד ליד השני, מסנן האויר למנוע הוא עגול, על האריזה של המסנן המלבני הקטן צויין במפורש שזהו מסנן למזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הם היו מונחים אחד ליד השני, מסנן האויר למנוע הוא עגול, על האריזה של המסנן המלבני הקטן צויין במפורש שזהו מסנן למזגן.

או קיי, אז אני גם בחיפושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סוזוקי סוויפט חדשה, איפה נמצא הפילטר מזגן ברכב?

לא מצאתי אותו באזור תא המנוע ובספר רכב הוא לא מקבל אפילו מילה אחת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...