Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה לגבי רצינות האנשים בארץ.....

GetSerious
שימו לב! השרשור הזה בן 7850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסך הכל, רציתי להגיע למפגש על מנת לדבר עם כאלה שחשבו בכיוון, או שעשו כזה דבר כבר (באירופה הענין מאד נפוץ). יחד עם זאת לא ציפיתי מאנשים שיביעו כזאת סלידה מכזה שיפור, במיוחד לא במפגש של כאלה המגדירים את עצמם כחובבי ספורט מוטורי.

:D

אם אתה מדבר עלי ועל איך שהגבתי ביום שישי זה בגלל שלא מושך אותי לשים לפורד שלי מנוע קוזי ו500 כ"ס בגלגלים האחוריים, מה שמעניין אותי זה יותר להנות מפסיעת זנב מדוייקת לאורך פניה שוממת ומוכרת, לא 0-100 ב3.5 שניות או פוזה אינסופית, יותר מעניין אותי לשלוט ב205 ראלי במסלול עפר צפוף ולשבור איזה שיא,לא מעניין אותי כך וכך כ"ס לקאררה 993 שניצחה הונדה קאב.

לדעתי אם זה כל מה שמעניין אותך ברכב אז אינך מבין אהבת ה-ג-ה מהי.

האם לנהוג באמת כבר למדת שאתה רוצה ישר לרוץ ולשפר?

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לשם שינוי, אני באותה דעה כמו ירון "קורע" :)

קודם לשפר יכולות נהיגה, ולהכיר את הרכב על התנהגותו הדינמית היטב...

ואז, אם זה הכיוון שעושה לכם את זה - לשפר מנוע, לשפר מיתלים, ומה לא...

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם שינוי, אני באותה דעה כמו ירון "קורע" :)

קודם לשפר יכולות נהיגה, ולהכיר את הרכב על התנהגותו הדינמית היטב...

ואז, אם זה הכיוון שעושה לכם את זה - לשפר מנוע, לשפר מיתלים, ומה לא...

נמרוד

סוף סוף!!!

הגיע הזמן שנשים דברים בפרופורציה.איזה אדם יכול להרשות לעצמו לדבר על שיפורים שמעלים את כוחות הסוס של הרכב בכמעט 50% !!! (לדבריך,GetSerious ,יש לך 200 כ"ס)מבלי לדעת לנהוג.אמנם לא ראיתי אותך נוהג ואני לא מכיר אותך טוב מספיק כדי לשפוט,אבל אני די משוכנע שאם זו הגישה שלך למכוניות אז לא עשית שום קורס נהיגה מתקדמת וכדומה (להאשים אנשים שאוהבים רכבים נפלאים כמו 106 ראלי\קליאו ספורט\306 S16\אימפרזה וכו...בחוסר אהבה מוטורית בגלל חוסר שיפורים כאילו אמרת שאתה לא מכיר את יכולתה האמיתית של נהיגה נכונה ותובענית ביצירות כיפייות שכאלה ואחרות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל אלה שהבינו על מה אני מדבר, והעלו הצעות פרודוקטיביות. :D

יש פה איזהשהיא טעות, שלדעתי גרמה חלק מהבלבול.... אין לי טורבו באוטו !!

ואני לא חושב רק לשים טורבו, אלא, לשפר את כל המערכת כולל בלמים ובולמים, וכל מה שנצטרך..... הטורבו הוא ההתחלה, שאחרי ההתקנה נראה מה לעוד להוסיף, אחד אחד.

זה נשמע כאילו באתי ואמרתי "יש לי 200 כ"ס, מה אתם מבינים?" אז ממש לא. בסך הכל רציתי לקבל מהאנשים מהתחום פידבק לגבי השיפורים הנ"ל, אולי לא פגשתי את האנשים הנכונים, אבל העניין היה לבדוק את האפשרות עם כאלה שספורט מוטורי נמצא להם במוח. זה הכל.

אני עדיין מעוניין לבדוק את הנושא, ולקיים דיון רציני בנושא, עם חברי הפורום או המפגש. כל העניין היה שקיבלתי כאלה תשובות "קרות" שביאסו אותי, במיוחד מכאלה שמבינים/מתיימרים להבין במכוניות.

אז אם למישהו יש משהו לתרום בנושא, אני אשמח לשמוע בין אם פה או בין אם במפגש.

אל תשכחו, אם אנשים פה לא יעודדו ספורט מוטורי, אז לא יהיה לנו, כי המדיניות במדינה היא שאין ספורט מוטורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא חושב רק לשים טורבו, אלא, לשפר את כל המערכת כולל בלמים ובולמים, וכל מה שנצטרך..... הטורבו הוא ההתחלה, שאחרי ההתקנה נראה מה לעוד להוסיף, אחד אחד.

זה נשמע כאילו באתי ואמרתי "יש לי 200 כ"ס, מה אתם מבינים?" אז ממש לא. בסך הכל רציתי לקבל מהאנשים מהתחום פידבק לגבי השיפורים הנ"ל, אולי לא פגשתי את האנשים הנכונים, אבל העניין היה לבדוק את האפשרות עם כאלה שספורט מוטורי נמצא להם במוח. זה הכל.

אני עדיין מעוניין לבדוק את הנושא, ולקיים דיון רציני בנושא, עם חברי הפורום או המפגש. כל העניין היה שקיבלתי כאלה תשובות "קרות" שביאסו אותי, במיוחד מכאלה שמבינים/מתיימרים להבין במכוניות.

אל תשכחו, אם אנשים פה לא יעודדו ספורט מוטורי, אז לא יהיה לנו, כי המדיניות במדינה היא שאין ספורט מוטורי.

אל תשכח שאתה התחלת את הדיון הזה ב"אתם לא רציניים"...

כמו שאמרתי לך כבר מזמן - לא מתחילים בטורבו - מתחילים לאט לאט. אולי התשובות ביאסו אותך כי הבנת שהן צודקות לפחות בחלקן?

ספורט מוטורי זה קודם כל נהיגה. אח"כ כל השאר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט מוטורי זה לא רק לשפר את המכונית שלך! יש עוד הרבה יותר מזה!

יש כאלה (כמו רוב החברה כאן) שלא מעוניים לשפר את מכוניתם, אבל מעוניינים לדעת לנהוג יותר טוב לפתח תרבות מוטורית שכוללת תחרויות מכל הסוגים.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה אתה קורא ספורט מוטורי?

זה לא אתה שקם ב5 בבוקר כדי להגיע לאיזה צומת נידחת בדרום רק בשביל כמה שעות של פאן נהיגה טהור?

זה לא אתה שמתחרה בליגות הראלי והקארטינג השונות (ידעת בכלל על קיומן?)?

זה לא אתה שמקיף את מסלול נתניה ב16 שניות?

זה לא אתה שעשית 9 דקות בנורבורגרינג?

או אולי השתתף באיזה קורס ראלי בחור בצפון?

לא חשבתי.

לפני שאתה מדבר פה על זה שבגלל אנשים כמונו אין פה ספורט מוטורי. יש לך עוד המווון המווון מה ללמוד.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי, אני חייב לדעת.

ביררת כבר מול מתקינים את העלויות? ביררת באתרים בחו"ל על התוספות הספציפיות שאתה רוצה?

וסתם ככה בשליפה שתדע, זה לא יכול להזיק (מי יודע), השתלת טורבו זה עניין של 20-30K, זה לא בדיוק אחד השיפורים שעושים ובודקים אם הוא טוב. זה שיפור שבאים אליו עם המון ידע ונסיון.

מילא אם היית אומר, נחליף חתך בצמיג ונראה אם זה עוזר (כמו שעשה ג'רמי), אבל טורבו??? יש כ"כ הרבה דברים נורמליים לשפר בעשירית הסכום, שלהגיד בוא נשים טורבו, מזכיר את הילדים שרוצים לשים ניטרו במאזדה של אמא, כי הם ראו בסרט שזה אחלה.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סרטים שרואים בהם ניטרו???

מגניייב!!!!

אבל ברצינות - לא ציינת באיזה רכב אתה נוהג.

יש לך בילבול גדול בין שיפורים, ספורט מוטורי, מיומנות נהיגה , עגבניות ושני קילו חסה...

אני מצטער (ולא מתפלא) לשמוע שנתקלך ביחס עויין במפגש ואני גם משער שנתקלת ביחס הרבה יותר חברי ואוהד בצד של הרכבים המשופרים. אני מתנצל בשמם של אלה שהתייחסו אליך בזילזול. לצערי הייתי במפגש מספר דקות בודדות, במהלכן הייתי "און ליין" עם חברים שהוקפו ע"י משטרות בנווה ירק ונאלצתי למהר "להציל" אותם, (כשאני בלי כיסאות, עם חלק אחורי מפורק ומלא בציודים).

גם אני לא יודע הכל. אני אפילו לא יודע רבע ממה שאני רוצה לדעת.

נחמד מאוד לדבר על שיפורים, על מגדשים ועל ניטרו, אבל במציאות - TALK THE TALK -DO YOU WALK THE WALK?

לזכות אנשי הפורום ייאמר שהם לא נמצאים בעננים.

כאן לא תשמע הצהרות מטורפות בסגנון "אני שם טורבו". אנשים כאן שמים בולמים, קפיצים ובלמים - אבל לא חיים באשליות שבהשקעה של 15000 שקלים הם ישימו טורבו.

די מעצבן לשמוע ילדים (סליחה , אבל כמה זמן אתה נוהג? כמה מכוניות היו לך?) מדברים על השתלות הטורבו המטורפות שהם עומדים לעשות.

אנשים כאן הרבה יותר DOWN TO EARTH.

רוב האנשים כאן כן רציניים ומגבים את מה שהם אומרים במעשים. קל מאוד לבוא בטענות לירון זורע שעוד לא התגייס (ונראה בן 27)- אבל, מעבר לצחוק, ידעת שהבן אדם עוסק בקרטינג על בסיס מקצועי? לא פעם בשבוע עם החבר'ה אלא אליפויות.

זה בן אדם שנותן מעצמו 100% במישור המוטורי. אז אל תצפה ליחס יותר מדי אוהד לבחור בן 20 שבא ומשחרר הצהרות על טורבו.איזה קורסים עשית?איזה ניסיון יש לך?

צר לי, אבל התקשרו אלי עשרות חבר'ה שדיברו על השתלת טורבו. פרט למספר זעום של אנשים ממעגל ה"רייסים", אף אחד לא מימש את החלום למציאות.

ואלה (או יותר נכון זה) שחברים בפורום זה, לא בילבלו את השכל בהצהרות - הם עשו וזהו.

והתהליך לא זול. תכין בצד 30000 שקלים בנוסף לעלות הרכב - יהא אשר יהא.

לא תתפוס אף אחד כאן (כמעט) מדבר על תכניות גרנדיוזיות.אנשים כאן לא מתביישים להודות שכשיהיה להם כסף הם ישקיעו בבולמים ואולי באגזוז אם ישאר כסף...

גם אני עדיין "ילד" ביותר מובנים ממה שהייתי רוצה לחשוב. אבל מכיוון שכן השתלתי מנוע וכן בניתי מכונית שעדיין לא עומדת בסטנדרטים שהצבתי לעצמי בתחום, לא תתפוס אותי מדבר על טורבו. חבר שלי השתיל עכשיו טורבו בראלי. זה יצא 25000 ש"ח.

המקסימום שאני הולך לעשות זה השתלת מצערת גדולה. וגם את הנושא הזה אני חוקר ומתייעץ ומשתדל לצמצם עליות, אבל לא בא בהצהרות על מעשים ואנשים שלעולם לא יהיו.

אני לא כועס, אבל בבקשה להכניס קצת פרופורציות.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן , אכן.......

תומר וROY306 צודקים !

קל לתכנן ולבדוק ולהתייעץ ולברר ולהקשיב ולדמיין ואני אפסיק כאן.... , אל כשזה מגיע לצד המעשי זה מגיע בסופו של דבר לעשרות אלפי שקלים ! למרות שבחישובים המדעיים והתיכנונים שלא ייבישו אפילו מהנדס תוכנה של אחד מהכוכבים שלידנו שכבר טס בעב"מ משוכלל ויוקרתי !

בודדים לא רק כאן השתילו טורבו או ניסו...... אלא בודדים בארץ !

אני לא אומר שמישהו טועה אבל כל אחד עושה מה שהוא אוהב חלק ישקיעו על כוח חלק על התנהגות ה"פאנטיים" ( אין לי מושג מי אלה... :wink: ) ישקיעו על שניהם גם בתמורה לזנות ולמכירת המשפחה שלהם ( שלום תומר ROY ועוד אחד ששכחתי את השם שלו.... ) ויש כאלה שימכרו את עצמם גם בלי תמורה... ( שלום לירן 106 R )

המסקנה היא אם אתה רציני ויש לך מזומן ( הרבה מאוד מזומן ) ויש לך עצבים לכל דבר שישתבש או יתעכב ( ימבה ימבה זמן ) תעשה.... אם אין לך משהו ממה שאמרתי....תשכח מזה.

יאשה , שאומר סליחה לכל מי שקרא עד עכשיו.....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי שלט למכירה, ואני מחפש מאזדה לנטיס (אם מישהו שמע). :D:lol:

עכשיו ברצינות, מי שכן מבין בנושא, ויש לו דעה/נסיון בנושא, אני אשמח אם תצרו איתי קשר (גם בפרטי) על מנת שנוכל לארגן "תת מפגשון" בנושא. (כל מי שגם חושב על העניין מוזמן גם). :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...