Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מיוחד ל"חביבת" הפורום - הטויוטה קורולה החדשה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צר לי להודיע את זה, אבל כיום 90 אחוז מיושבי הפורום הנוכחיים הינם חובבי אמינות בלבד, :evil: אין להם שום עניין בספורט, ואני לא כל כך מתפלא על גל העזיבה הפוקד כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארז, אם 90% מהפורום מעריכים יותר אמינות מ"ספורטיביות", אך בכל זאת יש להם

זיקה ל"ספורטיביות" (בגלל זה הם בפורום), למה יש כ"כ מעט מעריצים של הונדה?

זה מובן מאליו שסיוויק זה לא רכב ספורטיבי, אבל הוא בהחלט משדר הרבהה יותר ספורטיביות מהקורולה,

כנ"ל האקורד.

משהו לא מסתדר לי פה...

מנהל אתר LFS הישראלי.

סימולטור הנהיגה הטוב בעולם.

http://www.lfsisrael.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, בהרבה מקומות רושמים שהקורולה עם מערכת ה-ESP לא תגיע לארץ. למה באתר הזה (וואלה) רשום שבדגם ה-DINAMIC הוא דווקא כן בא עם בקרת היציבות אבל עם 4 כריות אויר?

או שזה שקר?

http://cars.walla.co.il/ts.cgi?w=/@version&vid=1036

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שאלתך חבטתי שוב ושוב בסוגיה, עד שהיא צעקה "איה". באותו הרגע נדלקה נורה מעל ראשי וצעקתי "אאוריקה!". תקתקתי לי בשמחה על המקלדת והגעתי לאתר טויוטה ישראל. שם קראתי פיקסל על גבי מסך כי גם בגרסת דיינמיק אין לקורולה מערכת ESP.

מה שמצחיק זה שהגרסה הזו מגיעה רק בשחור. למה? :roll:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקיצור זה שקר מה שרשום באתר שהבאתי. הבנתי. תודה.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקיצור זה שקר מה שרשום באתר שהבאתי. הבנתי. תודה.

גיא.

רגע רגע רגע. זה לא שקר. זו טעות. יש להבדיל. לאף אחד אין סיבה לשקר לך בעניין הזה. פשוט מאוד - טעויות קורות. במיוחד כשצריך להכניס מפרטים מלאים של מאות כלי רכב.

אם תחליט להיות נחמד, אתה מוזמן לשלוח אליהם מייל ולהדגיש בפניהם את הטעות, כדי שאחרים לא יוטעו גם כאן.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי. עכשיו עוד שאלה (ואם היא לא קשורה אז תמחקו אותה מצידי): יש אפשרות לייבא מהסוכנות את הקורולה בעלת ה-7 כריות אויר ובקרת היציבות? (כמובן שהכל ידוע שהמחיר יעלה וכו' וכו'). הכוונה היא ליחידה אחת כמובן :-)

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היינו גרים במדינה נורמלית - אז כן, ברור שהיה אפשר. אבל אנחנו לא. אנחנו חיים במדינה שבה יוניון מוטורס עושים טובה שהם מביאים לכאן את הקורולה באיזה ששה צבעים שונים. רמת האבזור כמעט אחידה ורוב התוספות (חישוקים וכולי) הם בהתקנה מקומית. ואם תציק להם מספיק, הם אולי אולי (אולי) יעשו טובה ויזרקו לך תג מחיר שיזרוק אותך ישר לידיים של אחד היבואנים האחרים מרוב שהוא מופרך...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רכשתי כבר לפני כחודש את הקורולה החדשה ואני עדיין ממתין לה - סביבות חודש 10 היא אמורה להגיע . צבע שחור .

עשיתי נסיעת מבחן על הרכב ואכן אני לא ישקר - מרגישים הבדל עם הגיר החדש .

אני בטוח שאפשר להתרגל אליו , פשוט ברור שנוח לנו לנסוע באוטומט רגיל כמו פעם ולא עם משחקים כמו בטויוטה החדשה אבל צריכים להבין דבר 1 פשוט , בקרוב (עינין של שנה,שנתיים גג שלוש) כל היצרנים יעברו לגיר הרובוטי .

לכן בשלב כלשהו נצטרך להתרגל למגפה של הגיר הרובוטי .

כרגע הם אלו בלי הטויוטה החדשים שיהיו שפני הניסויים אבל בקרוב גם מאזדה 3 החדשה שתשנה צורה ודגם בתחילת 2009 תגיע עם הגיר הנ"ל .

כיום יש רק חברה אחת שיש לה גיר רובוטי מוצלח ואלו הם פולסוואגן .

הם היחידים שהגיר שלהם מוצלח ואפילו גורף ביקורות מעולות - אני עוד לא שמעתי מילה רעה אחת עליו .

אתם יודעים למה ?

כי לו יש פטנט מיוחד שרשום על שם פולסוואגן ובלעדי להם (לפחות לשנתיים שלוש הקרובות) ששם בעצם יש 2 קלאצ'ים ולא 1 כמו בטויוטה .

אני שילמתי על הרכב מקדמה של 2000 שקל ויש לי בסביבות השלושה חודשים לבטל את הזמנתי (אומנם להפסיד 2000 שקל אבל מה זה לעומת 129 אלף?) .

אני מאוד מקווה שהביקורות ישתנו עם הזמן ואנשים יבינו שהגיר הרובוטי זה עינין ודבר שצריכים להתרגל אליו ויצאו מהקופסא .

אני בכל אופן הזמנתי את האוטו אבל אני מחכה לראות תגובות של אנשים שיש להם את האוטו ברשותם ולא כאלו שנסעו בו 100 ק"מ או כאלה שיש אותם לחבר של חבר לדודה של אח .

תודה רבה על הקריאה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום יש רק חברה אחת שיש לה גיר רובוטי מוצלח ואלו הם פולסוואגן .

הם היחידים שהגיר שלהם מוצלח ואפילו גורף ביקורות מעולות - אני עוד לא שמעתי מילה רעה אחת עליו .

אתם יודעים למה ?

כי לו יש פטנט מיוחד שרשום על שם פולסוואגן ובלעדי להם (לפחות לשנתיים שלוש הקרובות) ששם בעצם יש 2 קלאצ'ים ולא 1 כמו בטויוטה .

הרבה לפני ה-DSG ב.מ.וו הציגה את ה-SMG (בעל דור 3 כבר) וגם מרצדס נתנו אותה בגיר דומה.

אני מאוד מקווה שהביקורות ישתנו עם הזמן ואנשים יבינו שהגיר הרובוטי זה עינין ודבר שצריכים להתרגל אליו ויצאו מהקופסא

יש לי חדשות בשבילך:

גיר רובוטי פרימטבי זהה נמצא לדוגמא ב-

אופל קורסה (איזיטרוניק)

אלפא רומיאו (סלספיד)

אלו מכוניות שכבר צברו התלמדויות רבות ורשמים רבים מהגירים שלהם.

מבחינתי- גרוע עד בלתי נסבל לנסוע ברכבים האלה (הסלספיד עשה לי רע מאוד ב-157 מדהימה).

יש הבדל עצום בין גיר רובוטי כמו ה-DSG לזה בעל הקלאץ' החשמלי הבודד בקורולה.

אין ספק שגיר רובוטי יהיה הדבר הבא ויהפוך לסטנדרט בעוד כמה שנים, אבל הוא יהיה כבר בסגנון של ה-DSG שמבטל את הפגמים שיש באלו שצויינו לעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי כבר לפני כחודש את הקורולה החדשה ואני עדיין ממתין לה - סביבות חודש 10 היא אמורה להגיע . צבע שחור .

תודה רבה על הקריאה .

נסיון טוב לשיכנוע עצמי ..

קנית ביודעין רכב נחות מבחינת התנהגות הגיר, ואתה מנסה לשכנע את עצמך בעזרת מגיבים בעלי הרכב, שעשית קניה טובה..

ומה אתה חושב, שמי שרכש רכב ב 130K יודה על דפי הפורום שהוא טעה בקניית הרכב ??

מציע לך להתעורר מהאשליה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאפשר להתרגל אליו , פשוט ברור שנוח לנו לנסוע באוטומט רגיל כמו פעם ולא עם משחקים כמו בטויוטה החדשה אבל צריכים להבין דבר 1 פשוט , בקרוב (עינין של שנה,שנתיים גג שלוש) כל היצרנים יעברו לגיר הרובוטי .

עוד שלוש שנים אולי הגיר הרובוטי יהיה יותר בשל. עד אז אם אין ברירה וצריך אוטומטי אז אני אעדיף אופציה עם גיר אוטומטי קונבנציונאלי.

נכון שניתן להתרגל לכל דבר אבל אם כבר להתרגל למשהו פחות נוח אז למה לא לקנות צרפתיה ולהתרגל להיכנס עוד פעם בשנה למוסך ובתמורה להרויח רכב הרבה יתר נוח ובטיחותי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הקריאה .

מוזר שאם כל העדכניות (עאלק) של הטיוטה (מספיק לקרוא על מע' המתלים הפרמיטיבית-בטח בהשוואה למאזדה- כדי להבין עד כמה לא עדכנית הטויטה), עדיין לשוק החשוב ביותר מבחינת טויטה (ארה"ב) לא שמו את אותה תיבת הילוכים. למה שם הם לא שמו, הרי כולם, לטענתך, הולכים לשם?

לגבי ההתרגלות, נראה לי מוזר לשלם 130K למוצר שאתה צריך להתרגל אליו ולא להפך. מה עוד שלכל שאר המתחרות לא צריך להתרגל (מה אכפת לי על המאזדה העתידית, כיום יש לה תשובה טובה יותר מבחינתי). אגב, ממתי יש פה אנשים שהם מהנדסים במאזדה? כולם יודעים מה יגיע בשנת 2009?!? רק לידיעתך, לגיל אגמון יש קשרים מצוינים ביפן ולא פעם הם ייצרו גירסאות מותאמות לישראל (להבדיל מטויטה) כך שלא נראה לי שאתה באמת יודע, אלא סתם מנסה להרגיע את עצמך או שאתה בעצם סוכן של טויטה. העובדה היא שבנתים מספר אנשים שרכשו את הקורולה החדשה ניסו למכור אותה (תסתכל ביד2) וקראנו כבר כמה פעמיים על רצון לתבוע את היבואן/ייצרן.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאם כל העדכניות (עאלק) של הטיוטה (מספיק לקרוא על מע' המתלים הפרמיטיבית-בטח בהשוואה למאזדה- כדי להבין עד כמה לא עדכנית הטויטה), ...

לא הבנתי מה פרימיטיבי במתלים של הטויטה. המתלים ה"פרימיטיבים" שלה עושים עבודה יותר טובה, לנהג מהשורה, מאשר המתלים המתוחכמים של המזדה (נוקשים ורועשים). אולי מזדה השקיעה במתלים "מתוחכמים" לנהגים "מתוחכמים" וחסכה במזגן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...