Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כנראה נפלתי על סוחר רכב, זקוק לייעוץ

Poo
שימו לב! השרשור הזה בן 6390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. לפני חתימה על זכרון דברים תוודא את כל הפרטים (תאימות ת"ז לרשיון וכו')

אין שום תועלת בזכרון דברים. אם העיסקה מתאימה תן כסף, אם לא זה מקור רק לצרות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ לך על עוד סינון גס בתור התחלה.

אתה מתקשר ואומר "זה בקשר לרכב"

עונה לך:

"איזה רכב"?->סוחר.

לי היה משוה יותר יפה...

סוחר שהחזיק מספר טלפון שונה לכל רכב שהוא מכר.

ואז דיברתי איתו בקשר לרכב א' (מיאטה) כשחבר שלי התקשר לברר פרטים על אותו רכב רק לטלפון שבאמצעותו הוא מפרסם רכב אחר בכלל (ג'יפ)... תוך כדי שהוא מתבלבל ואנחנו הבנו איפה קבור הכלב אני התחלתי לדבר איתו על הרכב השני (על הג'יפ) בכלל, ואז נראה לי שהוא הבין שעלינו עליו...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום תועלת בזכרון דברים. אם העיסקה מתאימה תן כסף, אם לא זה מקור רק לצרות.

מת אל אלו שקוראים סעיף א בלבד

מה רשמתי בסעיף ג :

ג. בזכרון הדברים דמי ביטול שפויים, אם בכלל צריך זכרון דברים (לטעמי לא צריך "להבטיח" רכב אלא לקבוע למחר פגישה בבנק הדואר ושם החלפה ותשלום)

בקיצור, אשמח לחוות דעת בונה אחרי שקראת את כל שלושת הסעיפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר,אם יש בך הירהורים אז אתה יכול להיות רגוע ולבטל את העיסקה.

לגבי התביעה,כאחד שמבין במשפטים יש לך אפשרות לתבועה אותו במידה והרכב אכן לא על שמו אז אתה לא רק שתרוויח את המקדמה אלא גם תרוויח את התביעה האזרחית שתגיש נגדו.

שמע,בסופו של עניין אם הוא הפנה אותך למכון טסטים,לא מוכן לתת לך היסטוריית טיפולים אז מה נשאר?

לבטל את העיסקה ולאבד את המקדמה.

בהצלחה ותעדכן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת אל אלו שקוראים סעיף א בלבד
מת על אלה שמרוב עצות אתה יוצא יותר מבולבל ממה שהיית קודם.

אם יש אפילו קורא אחד שאחר שקרא אצלך על מה להקפיד בזכרון דברים "אם בכלל צריך זכרון דברים", יימנע ממנו בזכות ההסתייגות הנחרצת שלי, והיה זה שכרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...