Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצות לשכירת רכב ספורטיבי בשוויץ ואיטליה

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 6433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה (ואני) בבעיה.

אני טס לאיטליה באוקטובר וגם רציתי רכב ייחודי במחיר סביר - משמע אצל חברות ההשכרה הגדולות והמוכרות.

ההיצע של SIXT בגרמניה מדהים (חפש HOLYDAY CARS באתר הבינלאומי) - למשל מרצדס SLK קונברטיבל ידנית בפחות מ 500 יורו לשבוע! אבל באיטליה או באוסטריה? כלום.

הרכב המעניין היחידי במחיר שפוי ( מעל 1000 יורו לשבוע בשביל מיני קופר S זה לא שפוי לדעתי) שמצאתי באיטליה הוא גרופ N של אוויס. 302 דולר לשבוע (אחרי הנחת "חבר") ויש לך מגאן קונברטיבל / אסטרה קונברטיבל / ניסן מיקרה קונברטיבל. בהתחשב בעובדה שזה עולה יורו אחד יותר ליום מפיאט פונטו בסיסית - זה מציאה אמיתית (למרות שאוויס יקרים ביחס למתחרים)!

באוסטריה אני לא רואה שהגרופ הזה מוצע...

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש וחצי הופיע באתר של סיקסט אוסטריה אלפא רומיאו ברירה ספיידר

אין לי מושג לאיפה היא נעלמה אבל מה שכן אני זוכר שהמחיר של היה בסביבות 120יורו ליום אפילו פחות שזה דיל מעניין מאוד

תברר בסוכנות שלהם אולי בכל זאת היא עדיין קיימת

המחיר וההיצע של סיקסט בגרמניה באמת מצויין ביחס לסניפים אחרים בשאר אירופה

וליובל - תעיף מבט בהרץ איטליה יש שם אלפא ברירה 2.2 בנזין ידנית

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות.

מכיוון שאנחנו זוג עם מזוודות וההשכרה חייבת להיות לכל ה 12 יום (כי אני לא חושב שנישן שני לילות באותו מקום), פורשה וכיו"ב לא באים בחשבון (אם כי כל אחד חייב את זה לעצמו פעם אחת בחיים, כמו שעשיתי בארה"ב לפני שנתיים- בוקסטר S עלתה לי 450 דולר ל24 שעות - 250 עבור המכונית ו- 200 הקנס מהירות שחטפתי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=207&msgid=36382666 )

כבר הזמנתי טיסה לציריך, כך שההשכרה חייבת להיות שם.

מה שאני מחפש זה האצ'בק חמה כמו גולף GTI או אלפא 147, אבל לא הצלחתי למצוא.

האפשרות הכי מעניינת ובמחיר הכי סביר שמצאתי היא כמו שגיא כתב - אלפא 159.

מכונית "רגילה" עולה בערך 500 דולר ל 12 יום. אני מוכן להוסיף כמה מאות דולרים עבור ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המעניין היחידי במחיר שפוי ( מעל 1000 יורו לשבוע בשביל מיני קופר S זה לא שפוי לדעתי) שמצאתי באיטליה הוא גרופ N של אוויס. 302 דולר לשבוע (אחרי הנחת "חבר") ויש לך מגאן קונברטיבל / אסטרה קונברטיבל / ניסן מיקרה קונברטיבל. בהתחשב בעובדה שזה עולה יורו אחד יותר ליום מפיאט פונטו בסיסית - זה מציאה אמיתית (למרות שאוויס יקרים ביחס למתחרים)!

אל תגנוב לי את הקופה-קבריולה!! גם אני טס לאיטליה באוקטובר ובונה על איזו קבריולה קטנה :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאלך על סיקסט.

לכאורה, המחירים יותר יקרים ממה שמציעים בממס"י (חברת נשיונל), אבל יש הנחה של 20% למי שמחזיק רכב ליסינג של ניו קופל.

אני צריך לבחור בין קבוצה C שיש בה אלפא 147, אופל אסטרה ופורד פוקוס לבין קבוצה D שיש בה אלפא 159, BMW סדרה 3 ואופל סיגנום.

ברור שבשני המקרים האלפא עדיפה.

הבעייה היא שהם לא מבטיחים סוג רכב ואני יכול ליפול על אסטרה או על סיגנום.

מישהו מכיר את הסיגנום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...