Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 323 GLX 97' סדאן

Noam.O
שימו לב! השרשור הזה בן 6473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הנ"ל 1600 סמ"ק, יד שניה עם 140,000 ק"מ ותיבה ידנית במצב מעולה הוצע לי במחיר 25,000 ש"ח. המוכר אמין (דרך משפחה).

כמה שאלות:

-המחיר גבוה מהמחירון. האם זה מוצדק בהנחה שהרכב במצב מעולה? (כמובן שיבדק במכון). אני מתכוון לגבי השוק - האם ייתכן שהן נמכרות מעל המחירון?

-שאלה שניה (ומביכה): סדאן זה אומר צורה "קלאסית", עם בגאז', לא?

-כמה גרסאות מרכב יש לרכב בשנת הייצור הזו?

-ראיתי שישנו שינוי צורה לרכב, ז"א עיצוב חדש יותר. הייתכן שדגם ה-1800 נראה שונה?

תודה רבה לעונים, וסליחה על הבורות. אני אמנם צופה נלהב של טופ גיר, אבל במאזדות אני חלש, כ"כ חלש...

נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה-323 של מאזדה בשנים הנ"ל נחשב לדגם מוצלח מאוד.

במחיר הקניה שלו מקבלים חבילה מצויינת של אמינות, מרווח (יחסית) ותחזוקה סבירה מאוד.

רכב שמור שטופל כראוי יחזיר את ההשקעה גם לאחר ק"מ מרובים ושנים ארוכות.

ל-323 2 דגמים, הסדאן הרגיל (E כמדומני) ודגם ה-F בעל הפנסים המתרוממים.

דגם ה-F נחשב לפחות מוצלח ובעל מבחר גדול של אקזמפלרים "קרועים" שכן הרכב נאהב בידי נערים צעירים דלי תקציב שמצאו ברכב הזה מקדם פוזה "כאילו ספורטיבי".

בהנחה והרכב שמצאת אכן שמור ומטופל כראוי, אני לא רואה סיבה שלא להוסיף על המחירון ולרכוש רכב מוצלח.

סך הכל המחירון (לוי יצחק) מתנכל לדעתי ברכב הזה, שטוב בהרבה מהמתחרות באותו תקציב.

*אגב, תיבה ידנית בדגם הסדאן עוד יותר מומלצת וכדאית.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כך שני התשובות לא מדויקות בכלל.

בשנת 97 שווקה המאזדה סדן (צורה ישנה) וזה הדגם שאתה מדבר עליו, מוצלח ואמין וסדאן זה כמו שאמרת 4 דלתות עם באגז.

במקביל לדגם זה שווקו שני דגמים של מאזדה לאנטיס בנפח 1600 ו 1800 סמ"ק דגם הרגיל הסדאן ודגם F צורה משופעת וספורטיבית 5 דלתות.

נ.ב

דגם F עם הפנסים המתרוממים לא יובא לארץ משנת 95.

בקשר למחיר זה תלוי מה המחירון עם מדובר על כ 1000 ש"ח נראה סביר, אך נראה לי לפי הערכתי שמדובר בהרבה יותר 6000 ש"ח לפחות אם אני לא טועה? ואז בשום אופן ופנים לא כדאי לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חושב שוב לגבי ההערה שלוי יצחק מתנכל לרכב, יש לי אחד כזה אוטומטי.

רכב מיושן מאוד.

לא נוח בצורה מחפירה.

לא בטיחותי.

ואין שום סיבה לשלם על רכב כזה כל כך הרבה. בייחוד לאור העובדה שתוכל למצוא אחרים בשוק שישמחו למכור לך את הרכב בפחות.

מעבר לדברים הנ"ל, הרכב מאובזר בצורה יפה מאוד גם יחסית למכוניות של שנת 2000, תודות ל:

מערכת חשמל "מפותחת" שמזהירה אותך כשמנורה נשרפת, כשנגמרים המים בוישר וכהנה וכהנה.

תאורה נחמדה.

מראות כהות.

וחימום לכסאות.

כל זה כאמור לגרסת הGLX, אתה בטוח שהרכב הידני שלו הוא GLX?

הרכב אמין, מנוע חלש - 89 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, עם כל מהגרעות שלו והיתרונות שלו, עדיין אני לא רואה מתחרים ראויים באותו תקציב.

או לחלופין רכב אחר שיתן תמורה זהה בעד המחיר.

306 מאותה שנה, שמיים וארץ.

במחיר הזה נמכרים לאנטיסים 1800 או 1600 בשנים 96 לערך, פחות מזה אפילו.

לא חסר רכבים במחיר הזה שבהם כאשר אתה סוגר דלת אתה לא שומע פח על פח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

306 לא תציג את אותה רמת אמינות של המאזדה!

לגבי נוחות אין עוררין אבל לא דובר על זה ספציפית.

אם איני טועה, 306 משנת יצור זהה ומנוע 1.6 עולה כמה אלפים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

306 לא תציג את אותה רמת אמינות של המאזדה!

לגבי נוחות אין עוררין אבל לא דובר על זה ספציפית.

אם איני טועה, 306 משנת יצור זהה ומנוע 1.6 עולה כמה אלפים יותר.

אתה טועה, עולה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...