Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכתבונת בערוץ 2 הרגע בחדשות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עדיין המום מכמות הטמטום שיכולה לצאת במשפט אחד. צעיר חסר שכל לחלוטין עומד מול המצלמות ומספר בשמחה ובששון שהוא וחבריו נוסעים כמו מטורפים, מסכנים את הציבור ואת עצמם, אבל אין מה לעשות כי זה בדם שלהם. כי זה מה שהם אוהבים. אח"כ הוא וחברו מתפארים שהם שמעו על מישהו שנוסע אפילו 330 קמ"ש.

רמות טמטום כאלו עוד לא שמעתי מ"חובב מכוניות" בטלוויזיה, צריך לאסור אותו רק על גרימת נזק תדמיתי לכל חובבי המוטוריקה באשר הם.

נ.ב - רזמל, אתה רואה, לא התכוונתי לכתוב אבל זה באמת כל כך עיצבן אותי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עדיין המום מכמות הטמטום שיכולה לצאת במשפט אחד. צעיר חסר שכל לחלוטין עומד מול המצלמות ומספר בשמחה ובששון שהוא וחבריו נוסעים כמו מטורפים, מסכנים את הציבור ואת עצמם, אבל אין מה לעשות כי זה בדם שלהם. כי זה מה שהם אוהבים. אח"כ הוא וחברו מתפארים שהם שמעו על מישהו שנוסע אפילו 330 קמ"ש.

רמות טמטום כאלו עוד לא שמעתי מ"חובב מכוניות" בטלוויזיה, צריך לאסור אותו רק על גרימת נזק תדמיתי לכל חובבי המוטוריקה באשר הם.

רוני

אני כמעט בטוח שחצי מהדברים שהם אמרו צינזרו ואני באמת הייתי המום מהטיפשות :mad:

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

גם אני הייתי בשוק.... עד לעכשיו חשבתי שהם דיי דומים לנו, עכשיו אני מבין שהם משהו אחר לגמרי ולא ממש טוב... אני לא איש של רייסים, אבל אני אוהב מכוניות חזקות ומשופרות... אבל לא יצא לי להיות אף פעם בדבר כזה או עם אנשים כאלה... ואני גם לא רוצה...

למי שמכיר, האם באמת כל האנשים במקומות האלא כאלה ????

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינון, זאת לא העובדה שהם משתתפים במירוצים, זה חפיף, באמת. כולה לקחת קטע כביש סגור לחלוטין ומבודד ולתת להם להתפרע חופשי (כמובן שזה לא המצב כעת, אבל זה כל מה שצריך לעשות בשביל למסד את העניין).

זאת העובדה שיש לו את השכל (החוסר שכל) לבוא ולהגיד דבר כזה מול המצלמות. הוא לא רק פוגע בחובבי המכוניות, הוא פוגע בעצמו! רק שילוב של טיפשות חסרת גבולות ושוויצריות אדירה יכולה לגרום לבנאדם להגיד כאלו דברים מול מצלמה.

פשוט גועל נפש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקורניס כתב:

ידעתי להרים להנחתה לאיש הנכון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינון, זאת לא העובדה שהם משתתפים במירוצים, זה חפיף, באמת. כולה לקחת קטע כביש סגור לחלוטין ומבודד ולתת להם להתפרע חופשי (כמובן שזה לא המצב כעת, אבל זה כל מה שצריך לעשות בשביל למסד את העניין).

זאת העובדה שיש לו את השכל (החוסר שכל) לבוא ולהגיד דבר כזה מול המצלמות. הוא לא רק פוגע בחובבי המכוניות, הוא פוגע בעצמו! רק שילוב של טיפשות חסרת גבולות ושוויצריות אדירה יכולה לגרום לבנאדם להגיד כאלו דברים מול מצלמה.

פשוט גועל נפש.

רוני

כמובן, גם אני דברתי על זה... הוא ממש תמך בסיטגמה ונתן לה לגיטמציה בשיא הפריים טיים מול מיליון צופים לפחות... לא שזה היה עוזר אם הוא היה מנסה להציג אותנו בכבוד, אז טוב הוא לא יכול היה לעשות, רע הוא יכל ועשה... מאוד מאוד רע... ממש טימטום.

מה שמסקרן אותי זה לדעת למה הוא אמר את זה, האם הוא באמת חושב שהוא וחבריו הם סכנה לציבור ?

ואגב, יש אנשים שאני רואה (ובטח גם אתם) פה ושם שממש מתפרעים בכביש ונוהגים מאוד מסוכן, אבל הם לא משלנו... ואני חשבתי שאלא מהרייסים יותר דומים לנו מאשר למופרעים, כי הרבה משתוללים ונוהגים מסוכן מאוד גם עם לנטיסים וכדומה שלא קשורים לרייסים או לחובבי נהיגה... וגם יש כאלה שפשוט לא יודעים לנהוג, בקיצור אנחנו לא הבעיה והוא תרם לזה שיחשבו שאנחנו כן.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מפגרים לא האמנתי שהם יתגאו כל כך על איך שהם משפרים את האוטו ונוסעים מהר

כנראה בגלל שהם דיברו לטלווזיה הם חשבו שאולי יהיה להם סיכוי להתחרות במירוץ ראלי

או משהו כזה :wink:

לא אבל בריצינות זה מקלקל ומביא תדמית רעה מאד על חובבי הספורט המוטורי

עכשיו המשטרה תתפוס על זה טרמפ שכל אוטו אם אגזוז הוא עבריין,וצריך להוריד אותו מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בושה

אנשים לא חושבים ומוציאים שם רע לקהילה שלמה של חובבי הספורט המוטורי

ויותר גרוע זה שחלק מהם מסכנים את הציבור מודעים לכך וממשיכים לעשות את זה

מהיכרות שלי עם חלק ממש קטן מהאנשים של הרייסים אני יכול לומר שיש שם כאלה שהם לא כמו

"הגאונים" שהראו בטלוויזיה והם יותר מזכירים אותנו וחשוב להם לנסוע בבטיחות (גם ברייסים אפשר לשמור על בטיחות)

ולשפר את התדמית של חובבי הספורט המוטורי

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני חייב להגיד לך שאתה ממש מצחיק אותי בזמן האחרון.

אתה הרי אחד שכזה שתמיד בעד חופש הדיבור, השיויון והאחווה, או לפחות אחד כזה שמנסה להראות ככה.

והנה פתאום שזה מגיע אלייך, ישר להשתיק את הילדון ולא להראות את זה בטלויזיה. אולי ההצגה שלך לא כל כך מצליחה ?

תפסיק להיות יהיר (ושמאלני :wink: ) זה לא מתאים לאנשים שכל יום "חורשים" על האוטו שלהם, במהירויות שהן לא ממש בגדר ה"חוק".

שידברו חופשי....אלה הם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הרי אחד שכזה שתמיד בעד חופש הדיבור, השיויון והאחווה, או לפחות אחד כזה שמנסה להראות ככה.

והנה פתאום שזה מגיע אלייך, ישר להשתיק את הילדון ולא להראות את זה בטלויזיה. אולי ההצגה שלך לא כל כך מצליחה ?

תפסיק להיות יהיר (ושמאלני :wink: ) זה לא מתאים לאנשים שכל יום "חורשים" על האוטו שלהם, במהירויות שהן לא ממש בגדר ה"חוק".

אני מנסה באמת להבין מה הקשר בין מה שכתבת לבין מה שאני מתלונן עליו.

מה הקשר בין חופש הדיבור לאמירת שטויות? אני לא אומר שאסור היה לו להגיד את זה לפי החוק, או משהו. אני אומר שהוא פשוט טיפש שהוא אמר את זה.

בוודאי שהיה צריך להשתיק את הילדון - הוא פלט שטויות. ועל איזו הצגה אתה מדבר? (שוב פעם אתה עם החידות שלך, לא נמאס לך?)

אין ולו שמץ של יהירות בדברים שאמרתי, או בי באופן כללי. העובדה שאתה קורץ שאני גם שמאלני רק מחזקת את הסיבות לכך שאין טעם שאני בכלל אתייחס לדבריך (והנה אני עושה זאת, למרות הכל).

אני לא רואה את הקשר בין נהיגה במהירות גבוהה לבין הצהרה בפה מלא בפריים טיים ש"אני נוהג כמו משוגע ומסכן את הציבור כי זה בדם שלי ואני לא יכול להפסיק". שידברו חופשי? היית אומר את זה על בנאדם שאומר "אני אונס ילדות קטנות ורוצח אותן כי זה בדם שלי ואני לא יכול להפסיק"? (להבדיל אלף אלפי הבדלות)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כח להגיב, אז פשוט אסכם:

:screwy:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי

הוא דיבר לעניין

ואיזה חלק בדיוק היה לענין?

החלק שבו הוא הסביר למה המצב כזה או החלק שבו הוא הציע פתרון חלופי :roll:

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...