Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכתבונת בערוץ 2 הרגע בחדשות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר לא יודע למי להאמין...

מצד אחד יש מלא שוויצרים קטנים וצעירים (אולי אני אחד מהם ולא מודע לכך?? :wink: , אבל הפורום בהחלט האיר את עיניי)

ומצד שני התקשורת , ככה זה נראה, לא כל כך מקדמת את עניין המוטוריקה.

ואם התקשורת מציגה את הדברים באור כזה שלילי (וככה משתמע מהדברים של הבחור שהופיע בחדשות) אז חבל על הזמן.

עידן.

Life is a ciggerate, smoke to the end

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוני, אני חייב להגיד לך שאתה ממש מצחיק אותי בזמן האחרון.

אתה הרי אחד שכזה שתמיד בעד חופש הדיבור, השיויון והאחווה, או לפחות אחד כזה שמנסה ...........

שידברו חופשי....אלה הם החיים.

אני ... במקומך ...נותן לעצמי סטירה חזקה (או מטיח את הראש בקיר !).

:idea: אני מצטער שאני זה שמבשר לך את זה... אבל אתה אידיוט :!:

אם רצית להגיב רק כדי להגיד משהו אז הנה לך ... מישהו התייחס אליך .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני חייב להגיד לך שאתה ממש מצחיק אותי בזמן האחרון.

אתה הרי אחד שכזה שתמיד בעד חופש הדיבור, השיויון והאחווה, או לפחות אחד כזה שמנסה ...........

שידברו חופשי....אלה הם החיים.

אני ... במקומך ...נותן לעצמי סטירה חזקה (או מטיח את הראש בקיר !).

:idea: אני מצטער שאני זה שמבשר לך את ... אבל אתה אידיוט :!:

אם רצית להגיב רק כדי להגיד משהו אז הנה לך ... מישהו התייחס אליך .

בהחלט מסכים!

יש הבדל בין לדבר בשם עצמך ולהפליל את עצמך כמו אידיוט מושלם לבין לדפוק תרבות שלימה של אנשים שמנסים להראות עד כמה דברים כאלה לא מסוכנים כמו שמשרה הייתה רוצה להציג.

האידיוט הזה עכשיו הציג את כל מי שאי פעם עסק בספורט מוטורי לטרוריסט מושבע בעיניו של הציבור. הא עשה בדיוק מה שמשטרה רצתה שהוא יעשה.

כל הכבוד לאותו בחור!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה חברה כנראה שדבריו הוצאו מהקשרם כנסו ללינק http://www.max-tuning.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=12&TopicID=6767&PagePosition=1&showActive=1&ReturnPage=Active

שקודמי נתן כבר

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, מהיכרות מועטה עם ה"ילד", הוא מעיין גירסה משובטת של רוני שנוהגת על רכבים חזקים ולא מתקשרים.

לאחר שקראתי את מה שהוא כתב, הכל נהיה הגיוני יותר.

הוא לא טיפש, והוא אפילו יודע להתבטא טוב. ככה שרק ע"י סילוף מסריח ומגמתי אפשר היה להוציא את זה ממנו.

דברים כאלה קורים לא פעם ולא פעמיים עם כל מיני סלבריטאים, בכל מיני ראיונות (הסילוף) ואז הם תובעים את העיתון.

האם זה אפשרי גם כאן, התביעה?

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עם תביעה

אבל ללכת לערוץ 10 ו1 שכמובן מתחרים של ערוץ2

ולתת להם סיפור הכפשה על ערוץ 2

דבר כזה יכול להתקבל בברכה

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, מהיכרות מועטה עם ה"ילד", הוא מעיין גירסה משובטת של רוני שנוהגת על רכבים חזקים ולא מתקשרים.

לאחר שקראתי את מה שהוא כתב, הכל נהיה הגיוני יותר.

הוא לא טיפש, והוא אפילו יודע להתבטא טוב. ככה שרק ע"י סילוף מסריח ומגמתי אפשר היה להוציא את זה ממנו.

דברים כאלה קורים לא פעם ולא פעמיים עם כל מיני סלבריטאים, בכל מיני ראיונות (הסילוף) ואז הם תובעים את העיתון.

האם זה אפשרי גם כאן, התביעה?

מצטער, לא התרשמתי ככה ממה שהוא כתב במקס טיונינג. אולי אני טועה כי אני לא מכיר אותו אישית, אבל בינתיים אני רק רואה שהוא עשה שטות ולא מסוגל להבין את זה.

וברור שתביעה אפשרית. אבל זה מן הסתם כבר לא יעזור.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני לא מבין מה יש לא להבין.

נגיד באים אלייך ושואלים מה אתה חושב על כסף. אתה עונה "אחלה, אוהב, מנסה להשיג כמה שרק אפשר".

ואז בכתבה עורכים את זה ושמים שאלה "מה אתה חושב על סמים?", ולאחריה את התשובה שלך.

עכשיו זה מתחיל להראות רע, נכון?

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהמ..... לא הייתי בטוח אם לרשום או לא .

אבל בגלל שאני לא דופק לכם חשבון אז אני רושם... :wink:

לרועי , הוא יחסית כמו רוני כי הוא יודע לרשום בעוקצנות והוא לא טיפש....

אבל ישנם דברים שהוא לא כמוהו , רוני לא אחד שאומר שבאים לראות את הרכב שלו . רוני מוכן לשמוע גם צדדים אחרים..... ולא נעול בדעות שלו .

לזכות "הילד" יאמר שהוא לא טיפש ולא התכוון להיות נגד הספורט ואני מאמין בלב שלם שהוא התכוון ההפך .

רק שהוא לא חשב מספיק שאולי , רק אולי , ישמשו את דבריו נגד הספורט...

ואני מדבר על גיא ולא על לירן .

לרוני .

תקרא מה רשמתי לרועי...

:lol:

יאשה , שמחכה שיגלו אותו.... :shock:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד באים אלייך ושואלים מה אתה חושב על כסף. אתה עונה "אחלה, אוהב, מנסה להשיג כמה שרק אפשר".

ואז בכתבה עורכים את זה ושמים שאלה "מה אתה חושב על סמים?", ולאחריה את התשובה שלך.

קודם כל, כמו שאמרתי, אם זה באמת היה ככה (וזה לא נראה ככה מהכתבה) - אז בהחלט ניתן לתבוע אותם.

ובלי קשר - הרי ברור שכשמהתקשורת באים לראיין אותך לכזאת כתבה הם עושים את זה נגדך. להפעיל טיפה הגיון זה לא קשה. הרי אין להם סיבה להציג אותך באור טוב. אז צריך או לסתום את הפה, או לשים לב טוב טוב מה אומרים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כמו שאמרתי, אם זה באמת היה ככה (וזה לא נראה ככה מהכתבה) - אז בהחלט ניתן לתבוע אותם.

ובלי קשר - הרי ברור שכשמהתקשורת באים לראיין אותך לכזאת כתבה הם עושים את זה נגדך. להפעיל טיפה הגיון זה לא קשה. הרי אין להם סיבה להציג אותך באור טוב. אז צריך או לסתום את הפה, או לשים לב טוב טוב מה אומרים.

רוני

אם אתה תמים (כמוני) :wink: ...

אז אתה עונה להם וחושב דווקא שאם תגיד להם שX וY (שאתה חושב שהם דווקא יכולים להציג את הסיטואציה באור חיובי) זה יעזור ויועיל ואז אתה בא הבייתה אחרי סוף שבוע של 12 הרוגים בכביש :( ומוציאים אותך שעיר לעזאזל - לא נחמד ממש לא.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

רוני, זה קל להגיד, אבל קשה ליישם, כי הנבלות בתקשורת לא דופקים חשבון ומסלפים כל מה שרק ניתן, על מנת שזה יעבוד לטובתם. גם אנשים שמנוסים עם עתונאים מתקשים להאמין כל פעם למידת הסילוף והעיוות שעשו לדבריהם.

אותו בחור, לפי מה שהוא כותב, ואני נוטה להאמין לו, ממש לא חשב שזה מה שיעשו ממה שהוא אמר. וברור שהם לא ידפקו חשבון לאיזה ילד, שהם בטוחים שאין לו את הכוח להתמודד איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הוא באמת סולף או שהוא מנסה להגן על עצמו בדיעבד, אבל עובדתית - התשקורת עויינת אותנו.

כל כתבה (מלבד של כתבי רכב ייעודיים ספורים) יוצאת מגמתית ומסולפת ברמה שמוזר לראות במדינה דמוקרטית ולכאורה נאורה. קחו לדוגמא את הכתבה המבריקה במעריב על הפשיטה ביום שישי.

אני לא אתפלא אם עורכי הכתבה ישבו עם ראשס של שעה וערכו מהם אך ורק את הקטעים שיגרמו לדובר מתנ"א להשפיך ניטים מעונג.

וכל זה בא מייד אחרי כתבה על הרוגי תאונות סוף השבוע ועל כך שקיצצו בתקציב החינוך לבטיחות בדרכים והנוער חרא. כל כך מגמתי שבא להקיא.

עורכי חברת החדשות של ערוץ 2 חשפו את ערוותם המקצועית והאתית.

בסיפור הזה אני יודע מה האמת ואיך היא הוצגה.

בנושאים אחרים על סדר היום אני ניזון רק מההצגה של הדברים על ידי התקשורת - ועכשיו אני לא מאמין יותר לכלום ממה שהם מציגים.

מבחינתי האמינות המקצועית שלהם מחוקה. הם מנסים למשוך את דעת הקהל באף לכוון שמתאים לשלטונות (מישהו אמר דר-שטירמר?).

בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ישנם דברים שהוא לא כמוהו , רוני לא אחד שאומר שבאים לראות את הרכב שלו . רוני מוכן לשמוע גם צדדים אחרים..... ולא נעול בדעות שלו .

טוב, זה כי מי יבוא לראות סקסו 1.1 מסכנה עם קיט קוסמטי? :wink:

בכל מקרה, אני לא מכיר את האיש, אז אתם בוודאי יכולים להגיד יותר ממני. אני יודע מה שאני רואה, אני ראיתי אחד שהשתן עלה לו לראש והוא החליט לזכות בדקות התהילה שלו, במחיר שאולי הוא באמת לא היה מודע אליו. הוא עשה שטות איומה ואח"כ עוד העז לכתוב שבלעדיו לא היה לכל הצופים ברייסים (אוי, סליחה "בדיקות יכולת") מה לראות. כשחבר שלו מגבה אותו "אתם לא יודעים מי זה BABY T? אתם לא יודעים כמה הוא תורם למוטוריקה בארץ? זה הוא עם הסקייליין הכתומה המשופרת!"

רוני, שיש לו גם מה להגיד על "בדיקות יכולת" אבל נעזוב את זה כרגע

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...