Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת הזאת לא מפסיקה לעשות בעיות....

שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא צריך עוד מגברים...

אפשרי מאוד לעצב מערכת יפה עם המפרט הזה.

תראה השאלה שאני שואל מראש היא האם אתה חובב SPL או SQ...

מה זה אומר SPL \ SQ תקרא ב FAQ בדף הראשי של פורום אודיו.

אחרי זה תחזור עם תשובה (אם בא לך יש המון מושגים חדשים שכדאי שתלמד ותתעניין ככה תדע יותר טוב).

השאלה נשאלה בגלל שצריך לדעת מה אתה אוהב יותר וככה נדע לבנות הצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את ההסבר על SQ ו SPL והחכמתי אני חושב שאני יותר יאהב איכות זאת אומרת SQ (לא טעיתי ?) לא צריך יותר מידי ווליום בכל זאת כמה אפשר לשמוע גבוהה בנהיגה ??

תעזרו לי אני מחפש משו טוב ולא כזה יקר... אולי להחליף את ה6*9 בחדשים ולקנות סט קומפוננט מורל פולס ??

שכחתי עוד דבר יש לי גם קדם מגבר של audio control 3xs מה זה בכלל קדם מגבר ?? מה התפקיד שלו ??

ויש לי גם את החלקים של הקומפוננטים הקופסאות האלה עם החוטים שרשום Amplifier 6.4LF Woofer Neo 4t Tweeter של Boston Pro Series 6.4x

תנו חוות דעת על הדברים האלה קיבלתי מתנה ממישו ואני לא יודע מה כל זה שווה... תודהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...