Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון הרכבות צמיגים לרכב

יוסף נעים
שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים

לצערי או לשמחתי אני שוב מעדכן

לאחרונה יבואנים רבים תקועים עם מלאי גדול של צמיגים ישנים ולא מומלצים כלל

יש יבואנים אשר מוכרים את הצמיגים החדשים שברשותם משנת 2003-4-5-6-7 במחירי נטו לצמיגיה ובהנחה של 80 אחוז ממחיר מחירון

יש חובה על כל צמיגאי להרכיב את הצמיגים כאשר תאריך יצור הצמיג כלפי חוץ לצמיגים רגילים ולא עם חץ בכיוון נסיעה

לדעתי האישית הימנעו ככול האפשר מלהרכיב צמיגים סינים במחירים זולים ( אסור לי לפרט שמות אבל זה באינטרנט ) כאשר יהיו בעיות לא יהיה עם מי לדבר היבואן יחפש אך להתחמק מהאחריות על הצמיגים(להזכירכם אין הצמיגאי אחראי כלל לצמיגים שהורכבו ברכב רק היבואן נותן אחריות לצרכן )

במידה ויש חלוקי דעות בין היבואן לצרכן יש לפנות למשרד התחבורה מגיע לכם בדיקה חינם ללא תשלום ע"י משרד התחבורה למי שיש בעיות שיפנה אלי אישית לקבלת עזרה לפי החוק

חברים בבקשה אני פונה אליכם ומזהיר אתכם צמיג יבש... מסוכן לנהג ולסובבים אותו בדרך, אנה דאגו לקבל מהצמיגייה את הצמיג המתאים לרכב לפי הוראות יצרן הרכב צמיגים טריים ולא יבשים

מצורף קובץ של משרד התחבורה

http://www.mot.gov.il/wps/portal/HOME/...ATION/index.jsp?subject=HE_PERSUMIM_22

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצמיגי GT בברקס פיתאומי שיצא לי בגשם האוטו החליק כאילו לא לחצתי כלל על הברקס.

אני נוסע מעט מאוד באוטו (1500ק"מ בשנה בערך) ולכן לא משנה לי כל כך פשוט בחורף אני לא נוסע איתם.

יש לי צמיג ננקאנג שנרכש ב2006 כאשר הוא היה בן 3 חודש ואפילו פחות, היום הוא לאחר 20.000 ק"מ שחוק בדפנה החיצונית לגמרי כבר אין סוליה הוא חורק בפניות ,יש לי בימים הקרובים טסט אני מקווה שיעבור.

נאמר לי שיש לי אחריות 3 שנים ,האם אני יכול לפנות אליהם?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של הצמיגים הסינים +הדנלופ.

רואים בבירור שהדנלופ לא שחוקים כלל והננקאנג הסיני כן שחוק יותר מדי.

אני רוצה לפנות אליהם אבל אשמח לחוות דעת ראשונית.

תמונה000.jpg

תמונה002.jpg

תמונה003.jpg

תמונה004.jpg

תמונה005.jpg

תמונה009.jpg

תמונה010.jpg

תמונה006.jpg

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי הסרן הקדמי ברכבך נשחקים על הצד החיצוני. שחיקה זו מעידה על מס' אפשרויות:

1. חופש במע' ההיגוי/מתלה.

2. כיוון פרונט לקוי.

3. נסיעה פרועה בסיבובים.

attachment.php?attachmentid=141040&d=1231251748

מעבר לזאת, הצמיג שבתמונה מעל נראה כמי שעבר עליו טראומה קטנה בצורת תקר ונסיעה למרחק לא קטן עם התקר עצמו עד לעצירה.

בדופן הצמיג נוצר חריץ המעיד ע"כ. חריץ זה פגם קשות באיכות ובקשיות הדופן, רצוי לבדוק אצל צמיגאי האם הוא ראוי עדיין לשימוש.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג הזה והזוג שלו לא היה להם פנצ'ר מאז שהורכבו.

הלחץ אוויר נמדד פעם בחודש .

הרכב ננהג על ידי אבי רוב הזמן נסיעה רגועה מאוד ובינעירונית.

פרונט נעשה מייד אחרי החלפת הצמיגים.(נאמר כי יש סטייה של הבולם בצד של הנהג של חצי אחוז משהו כזה)

אם שמת לב בצד השני זה אותו דבר, ויש אותה שחיקה .

אה וכמובן שאיך ששמתי לב לחריץ ישר ניגשתי למוסך +לפנצ'ריה ובסך הכל הטסה עקומה ,לא יותר מזה.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LM702 SP SPORT

משום מה הם מראים סימני התייבשות מהר יחסית.(הם איבדו את הצבע השחור ויש עליהם סדקים קטנים)

הצמיג הראשון ברשימה.

http://www.tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&sc=&m=11&r=15&a=65&s=215&ar=1

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[

יש לי צמיג ננקאנג שנרכש ב2006 כאשר הוא היה בן 3 חודש ואפילו פחות, היום הוא לאחר 20.000 ק"מ שחוק בדפנה החיצונית לגמרי כבר אין סוליה הוא חורק בפניות ,יש לי בימים הקרובים טסט אני מקווה שיעבור.

נאמר לי שיש לי אחריות 3 שנים ,האם אני יכול לפנות אליהם?

נגיד ויחליפו לך, אחרי שאתה רואה איך הצמיג מתנהג אתה תהיה מוכן לנסוע עליו עוד 3 שנים?

לא חבל לסכן את החיים בשביל כמה גרושים?

לך תקנה צמיגים נורמליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים

אני באופן אישי לא ירכיב מעולם צמיגים סינים ברכב בו אני והילדים שלי נוסעים...

יחד עם זאת בכל צמיגייה יש צמיגים מכמה דגמים וסוגים של צמיגים יש לברר ולבדוק בכמה מקומות על סוגי צמיגים ולומר מראש לצמיגאי שאתם לא מעוניינים בצמיגים סינים.

משרד התחבורה פרסם כמה פעמים ריקול עולמי על החזרת צמיגים סינים למפעל

סיני קניתי על הכסף בכיתי אין הבדל גדול בן צמיג ארופאי לצמיג סיני

אבל יש צרות רבות למי שמרכיב צמיגים סינים

כדוגמה יש חברות ליסינג רבים אשר רוכשים ביטוח על צמיגי הרכב אצל היבואן ומדובר בפרוק צמיגים מסוג מישלין דנלופ טויו קונטיננטל בריג'סטון ובמקום מותגים אלו מרכיבים הצמיגאים לפי פקודה צמיגים סינים תמורת רווח של פרוטות

חבל שהצמיגאי שמכבד את עצמו לא אומר ומסביר ללקוח כי הוא מפרק צמיגים מאיכות טובה ומרכיב צמיג מאיכות פחות טובה וזאת עוד בלשון המעטה......:-(:-(:-(

אני מציע לכל נהג אשר מקבל רכב מהחברה להכנס לכל צמיגייה בארץ ולקבל חוות דעת מקצועית על הצמיגים המורכבים ברכב ובמידה והצמיגים לא תיקניים יש לבקש להחליפם באחרים

ניתן לקבל חוות דעת בכל צמיגייה בישראל חינם אין כסף ללא תשלום עבור הבדיקה

בברכה

יוסף נעים

נייד 0505619050

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוח לספר שוב את הסיפור שהיה ,אבל המוסך והפנצריה "עבדו עלי" ואמרו לי שאלו צמיגי הנקוק .

סך הכל הצמיגים בסדר ,כבר יצא לי כמה פעמים ברקסים פתאומיים ואין נעילות בכלל , כמובן שכאשר אני יחליף זוג קידמיים זה יהיה רק דנלופ .(בגלל התקציב 400שקל לצמיג)

ממתי שנרשמתי לפורום הזה ועד עכשיו השכלתי המון בכל מה שקשור לרכב ואני כבר לא כמו לפני כמה שנים היום אני בודק הכל.

לגבי הדנלופ שהתייבשו- פעם אחת היה פנצר והשתמשתי בספריי (רק בצמיג אחד כמובן),אבל גם לפני הם התחילו להתייבש, הלחץ אוויר תמיד ממולא בכל הארבעה 35PSI לפי ההמלצה שעל המשקוף.

הבחור מהפנצריה של הדנלופ אמר שזה בלאי טבעי וניתן להמשיך לנסוע איתם ללא חשש.(בהתחלה זה הבהיל אותי כי יש סדקים בדופן ועל הסוליה באופן שווה)

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-400 ש"ח לצמיג תוכל לקנות לעצמך דאנלופ SP9000, צמיג ברמה מעולה בשביל הרכב שלך (אפילו טיפה מוגזם הייתי אומר אבל הרמות אחיזה שלו שוות כל שקל שתוסיף לעומת צמיג אחר).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...