Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק יכול לתת חוות דעת על הדגם הזה שנימכר בכ25$:

mSEp_OSwqL07UfvDgIANVsw.jpg

חובר לקווליר של אחי שעמד ממושכות ובקושי נסע פעם בשבוע- אחרי שבוע הרכב כבר לא מניעה, אז המטען הסולארי הזה לא ממש מומלץ בתור "חבר ושכח" כי הוא רק יאריך בקטנה את ההפסקות בין נסיעות אבל ממש לא ימנע פריקת המצבר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב לחוביבי הגאדג'טים בינינו :-)

מה נישמע? אין יותר עידכונים?... ניהיה משעמם ופייפל שאלו אם הכל בסדר :-)...

2 צעצועים חמודים ואכותיים מאוד שקיבלתי הבוקר:

1: רמקול BT נייד מחברה מאוד איכותית! שעמיד להכל כולל גשם,אבק ונפילות(לא נמיתכוון ליבדוק) והכי חשוב- מאוד איכותי לגודל שלו, הצליל נקי וברור, בינתיים לא מאמץ אותו למקסימום כי הם חדשים ואתן להם קצת להיפתח.

קניתי אחד לאחיין שלי למתנת מומולדת ואחד לעצמי :lol:

2:POWER BANK אמיתי סוף סוף של 10400MAH שמוצהר כבעל נצילות של 90% וסוללות סמסונג, ממבט ראשוני הוא בנוי היטב והכבל טעינה גם ניראה איכותי ועבה וולא מהכבלים הדקים שנימכרים בגרושים.

בינתייים בבדיקות ... אעדכן בהמשך(אני עוד חושב איך להטעין את המיפלצת..).

יאללה- תיתנו קצת עידכונים ותחיו את הדיון הזה...

P1010144.JPG

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1: רמקול BT נייד מחברה מאוד איכותית! שעמיד להכל כולל גשם,אבק ונפילות(לא נמיתכוון ליבדוק) והכי חשוב- מאוד איכותי לגודל שלו, הצליל נקי וברור, בינתיים לא מאמץ אותו למקסימום כי הם חדשים ואתן להם קצת להיפתח.

קניתי אחד לאחיין שלי למתנת מומולדת ואחד לעצמי :lol:

קישור? :)

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-),

הדגם הוא ER-151 EARSON ואפשר לימצוא אותו בהרבה מקומות, כל אחד לפי המקומות שהוא רגיל, המחיר הוא סביב ה120 שקל ומעלה, בינתיים אני מאוד מרוצה מהאיכות למרות שאני חיברתי רק דרך הAUX שפחות איכותי(אין לי סמארטפון כרגע :-() , עם BT בטח זה יהיה מצויין, אחי קנה את ה2.1 שמוכרים בארץ סביב ה150+ והוא לא מיתקרב אליו באיכות צליל ובבניה, בטוח אכלתי אותה כי מי שיראה במישפחה יבקש שאזמין לו....

אחיין שלי כבר רוצה לקבל את המתנה שלו לפני המומולדת חחחח.

1J2204WNYXD1_image001_500.jpg

בימים הקרובים אמור להגיעה גם שלי, מקווה לפחות כי הם נישלחו זה אחר זה -דואר ישראל אי אפשר לדעת כלום.....

הזמנתי היום עוד רמקול של EDIFIER שאמור ליהיות 4+1 דק ומעוצב שממש אהבתי, אז אולי את הרמקול הזה(ER-151) שיגיעה אמכור לחברי הפורום בתוספת של כמה ליטרים של דלק לכיסוי הנסיעות למיכללה :-).

זה ניראה לי הכי מגניב:

9sp_dc0iyN8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת גאדג'טים חדשים שראיתי :

מחזיק למיברשות שיניים עם נורת UV(לקטילת חיידקים?) ומריחת מישחה חשמלי.

SKU111655%20%20(1).jpg

לינק:

לינק לעוד גירסאות:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, אני קניתי מבנג-טוב, לא פירסמתי עדיין לינק כי אני קודם רציתי ליבדוק אותו ליום יומיים וליראות שהוא באמת מומלץ ואז לשתף לינק/דגם שתוכלו לחפש ולהזמין, פשוט אני לא רוצה ליקפוץ עם קישורים בהתחלה למוצר שאני לא בדקתי עדיין ואז חברי לפורום בעקבות המלצה שלי יזמינו וחס ושלום יתאכזבו.

לכן לא פירסמתי לינקים בהתחלה.

מדובר על סוללת TECLAST T104A, מאיפה שהזמנתי כרגע אזל המלאי ולא ידוע על צפי, לכן אפשר לחפש באייבי סביב ב37$ וכו'.

T2bYbIXaxaXXXXXXXX_!!811266765.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר אלינו סינית!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת גאדג'טים חדשים שראיתי :

מחזיק למיברשות שיניים עם נורת UV(לקטילת חיידקים?) ומריחת מישחה חשמלי.

SKU111655%20%20(1).jpg

לינק:

לינק לעוד גירסאות:

פעם קניתי את אחת מהגרסאות, התופסן של המברשות נחמד, הדיספנסר על הפנים.

פועל עם משחות מסוימות בלבד. אם המשחה צמיגית מידי הוא לא מצליח לשאוב ממנה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

מה עד עכשיו לא למדתם סינית?? .

בקיצור הבאתי את עמוד המוצר עם התמונות להמחשה של מה המוצר וכיצד מחושב היעילות שלו ומה הסוללות בפנים ולאנשי האלקטרוניקה יש תמונה של השבב האחראי לבטיחות?..

בקיצור מדובר במוצר איכותי מחברה גדולה ומוכרת ולא סתם חירטוט סיני ב10$ שבקושי מכילים 1000MAH עם נצילות של פחת מ70%.

הוא מאוד כבד והבניה מזכירה את אפל באיכות, אין לי סמארטפון לבדיקה כרגע כי שלי ז"ל, הוא הגיעה כ90% טעון.

נעדכן עוד יום -יומיים מה הממצאים :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא ER-151 EARSON ואפשר לימצוא אותו בהרבה מקומות, כל אחד לפי המקומות שהוא רגיל, המחיר הוא סביב ה120 שקל ומעלה

איפה יש ב-120 ש"ח?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/EARSON-Outdoor-Sports-Waterproof-Shockproof-Wireless-Bluetooth-Stereo-Speaker-/201019902212?pt=US_Audio_Docks_Speakers&hash=item2ecdb84904

אין לי מושג אם זה לא חיקוי... אם בכלל זו חברה אמיתית ויש לה חיקויים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין לרכוש את האוזניות של JVC נראה לכם מקורי?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...