Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה, הזמנתי.

עריכה, לא שמתי לב והכתובת בPP יצאה בעברית, זה בסדר ? (בטח הסינים לא יבינו אבל הם ישלחו לי מייל שהם לא מבינים ?)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה לגבי הכתובת בבנגגוד?

בכל מיקרה בבוקר בין 8-11 הם זמינים בצ'אט ואתה יכול ליפנות אליהם לפי מס' ההזמנה ולעדכן אותם.

תיתחדש- לדעתי הקטע של הפומפה פשוט מגניב!, למשל מצאתי שלהדביק אותו בגב הפאבלט הוא פשוט רעיון גאוני כי אפשר להחזיק איתו את הטאבלט בצורה ממש נוחה+ להינות מאיכות סאונד טובה יותר מהרמקול המובנה (לא לצפות לאיכות של JBL חחחח).

אשמח לקבל קישור לראשים של מברשת השיניים.

תודה!

עודד.

לצערי הוא כבר לא נימצא בחנות של גיקביינג.

אם זה עוזר לך אז הדגם הוא FLEXISOFT EB 17-4

הוא מתאים למיברשת של BRAUN/ORAL B מדגם 3744 שמוכרים סביב ה75~80 ש"ח בפארם.

עריכה: הרגע ראיתי את הקליפ של ג'יי לו בפאבלט- איזה תענוג לעיניים ליראות על מסך של הפאבלט :-)

z5W7DVFKrcs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש באיביי Novero TheTalkyOne

שווקה בזמנו בארץ והייתה אחת הקניות הטובות שביצעתי.

פעם אחרונה שבדקתי, עלתה בסביבות ה-300 ש"ח אונליין.

אם אתה מעדיף אופציות זולות יותר, היה פה דיון רלוונטי לא מזמן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?476481

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מה הקריטריונים שלך להגדרה אם המכשיר באמת טוב? אולי אוכל לתת לך יותר פרטים.

המלצמה טובה ולא נופלת מהמצלמות של S3 וכו' לדעתי, החיישן הוא OV12830, כלומר 12.7MP מאחור ו8MP מקדימה גם תומכת בפוקוס אוטומטי!.

לדעתי מה שהופך את המכשיר למדהים הוא שהמסך חד יותר ממסך הרטינה של האייפון - 339PPI וOGS הכוונה שהתמונה צפה על פני הזכוכית כמו באייפון.

בשבילי המכשיר מדהים כן המחיר באמת מצחיק(שים לב שהמחיר בבנגגוד במיבצע והכי נמוך שראיתי), אפילו הטאבלטפון של גלקסי מגה לא מגיע עם FHD, ולמחיר של 1000 שקל זה מצחיק- אפילו אם היה עוצר במכס- כ1350 ש"ח זה עדיין לא בעיה, אני תמיד לוקח את המכס בחשבון ואין לי בעיה כל עוד לא יפגעו במוצר שלי ויעלימו אותו לחודש... :-).

עוד משהו שגיליתי- ליד מקש ה"תפריט" ישנו חיישן לזיהוי פליפ מגנטי בשביל כיבוי והדלקה של המסך שפותחים את הפליפ, אין לי עדיין את הכיוסי המקורי שלו ולא יודע אם הוא גולל מגנט, זה גם לא הופעיה במיפרט בחנויות.

נ.ב- רשום בנתונים שהמכשיר תומך גם בMHL בנוסף לOTG, לא מצאתי סימוכין ברשת אז אני שוקל לירכוש מתאם אוניברסלי לMHL ליציאת HDMI- מה גם שבתפריט הDISPLAY מופיעה גם הגדרות HDMI.

- אני כרגע לומד להכיר את המכשיר וכלל הניראה בקרוב אתחיל לעבוד על בישול רומים כמו MIUI או הCOLOROS של OPPO, בינתיים משהו שהפריעה לי הוא שהביצועים בREAL RACING 3 לא טובים, זה מוזר כי 6589T +FHD לא אמור ליהיות בעיה, במכשירים אחרים עובד חלק, אני לא ממש בקטע של המישחק הזה, אבל ככל הניראה שרומים שאבשל לעצמי יהיו טובים יותר :-).

מחכה לעידכון לגבי הMHL, כמוכן האם ידוע לך אם אפשר להוציא מהMHL אודיו בסראונד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה במקום לפתוח שרשור

מעוניין להעביר כבל USB מאריך 20 מטר למצלמת אינטרנט של מחשב,האם מרחק כזה יכול לפגוע ביכולות תקשורת בין המחשב למצלמה?

ובנוסף,מישהו הביא פה פעם אתר של ביקורות מוצרים מ EBAY (האתר בעברית אבל בעוד שפות אני חושב) אני חושב ששם האתר כלל בתוכו FISH(מצאתי-MEMOFISH)

תודה

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא בטוח שזה יעבוד, ל-USB 2.0 התקן לאורך כבל מירבי הוא 5 מטר, התקן לרוב מחמיר, אז אפשר להניח שגם יותר ארוך יעבוד, נגיד אפילו 10 מטר.

אבל 20 נראה לי קצת מוגזם, אם כי לא ניסיתי.

אם לא עובד - צריך כבל אקטיבי, משהו כזה :

http://dx.com/p/usb2-0-pvc-extended-signal-cable-w-chip-for-windows98-2000-xp-black-10m-165007#.UuQAFfTTlw0

http://www.ebay.com/itm/TRIPP-LITE-U026-20M-20-METER-65-FT-USB2-0-A-A-HI-SPEED-ACTIVE-EXTENSION-/231132722397?pt=US_Security_Cameras&hash=item35d09574dd

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבל דומה ב 80 שח מאיביי, 20 מטרים, כנראה לא אקטיבי . אז הוא פשוט לא יעבוד לדברייך?

חשבתי למצוא מצלמה אלחוטית. הבעיה שאני מעוניין לקלוט צילום כאשר אני בתוך בניין בקומה הרביעית והמצלמה. מחוץ לבניין למטה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמוכרים כבלים כאלה לא אומר שזה יעבוד עם האפליקציה שלך ספציפית.

המטרה שלהם יכולה להיות רק כדי להעביר מתח טעינה בזרם נמוך למכשירים מסויימים למשל, או מכשירים שעובדים במהירות של USB 1.1 ואז

פחות רגישים קצת לאורך.

זה כמובן גם תלוי גם ביכולת הדחיפה של שני המכשירים בקצוות, בגדול נראה לי שהסיכוי די קלוש להצליח להעביר וידאו ממצלמה למרחק כזה בלי הגברה.

מצלמה אלחוטית אולי תעבוד, אם אתה מצליח לקלוט את הWIFI מהבית בנקודה שבה המצלמה אמורה להיות - אז תנסה למשל להזרים יוטיוב ככה, תראה אם זה עובד.

אני מצליח לקלוט את הWIFI שלי שנמצא בקומה שמינית, כשאני ברכב בחניה למטה (יש קשר עין עם החלון שלידו יושב הראוטר).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל אקטיבי נדרש לשימושים יותר "כבדים" מאשר מצלמת אינטרנט. אבל אני לא רוצה לגרום לך לקנות כבל פשוט של 20 מטר ולגלות שזה לא עבד, אז קודם תבדוק ואחרי זה תדע מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לעידכון לגבי הMHL, כמוכן האם ידוע לך אם אפשר להוציא מהMHL אודיו בסראונד?

לצערי כניראה שלא אספיק כי פירסמתי כעת את הW300 כאן למכירה עקב חוסר במזומנים :-(.

איך זה שתמיד ההוצאות הגדולות מגיעות תמיד ביחד?... גם טיפול 60K גם חידוש ביטוח רכב ועוד ועוד....:-(.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי כזה רק בצבע ירוק. לא כזה מנקה את המקלדת.

R'n'B-הזמנתי כזה עכבר לפני חודשיים שלוש, והוא עבד בדיוק דקה. כל הניסיונות שלי לגרום לעכבר הזה לעבוד כולל החלפת סוללות לא הצליח. וגם המוכר לא רצה להחזיר לי כסף על המוצר.בקיצור: עדיף להימנע.

המוצר נרכש בEBAY.

עדכון:

קיבלתי את העכבר מבנגוד אחרי המתנה של חודש וחצי.

בתהחלה העכבר לא עבד, מכה קטנה גרמה לו להתחיל לעבוד. כל כמה דקות בזמן העבודה העכבר מתנתק ל5-10 שניות ולא מגיב.

סה"כ עכבר נחמד ואין ספק שאם היה עובד כמו שצריך הוא היה יכול להיות אחלה תמורה למחיר, במקרה שלי בזבוז זמן וכסף. אני אצור קשר עם בנגוד כדי לשמוע את דעתם בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...