Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שטוב באנקר, שאתה מחבר אותו למטען של הפלאפון (אנדרואיד) עם חיבור מיקרו יו אס בי , 1A 5V וסוגר עניין.

עריכה: למה שהוא יוריד לך את המחיר? זה הדיל שהם סוגרים עם חברת המשלוח. משלוח אווירי תוך כמה ימים אצלך.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שטוב באנקר, שאתה מחבר אותו למטען של הפלאפון (אנדרואיד) עם חיבור מיקרו יו אס בי , 1A 5V וסוגר עניין.

עריכה: למה שהוא יוריד לך את המחיר? זה הדיל שהם סוגרים עם חברת המשלוח. משלוח אווירי תוך כמה ימים אצלך.

יוריד ,אל תדאג. כבר פניתי לכמה מוכרים .יותר משהעגל רוצה לינוק ,הפרה רוצה להניק.

ולמשתמש שהציע את הפאוור באנק עם הסוללות , מדובר במכשיר שהוא (לדעתי :)) מכוער ועבה ,כזה שלא יישב לי בכיס טוב .מה לעשות ,יש כאלו שזה גם שיקול מבחינתם.:).

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-)

אז בשביל זה יש להם גם גירסה של 2 סוללות :-)

ואז יוצא לך מטען של 6400 ב24$ יחד עם קופון הנחה של 5% b185f7

אבל אם אתה יכול ליקנות עוד משהו בשביל להגיעה ל30$ תישתמש בקופון של CLNY שנותן 3$ הנחה.

עוד משהו טוב שמצאתי בחיסול מלאי שלהם:

מטען הדיגיטלי החכם שמוכר לכל חובב RC בגירסת הספק המובנה.

לי יש את הדגם בלי הספק ובדיון הזה ראיתם כמה פעמים הציל אותי ממצבר גמור :-).

יוצא כ41$ כולל מישלוח(כנסו להוביקינג להשוות מחירים כולל מישלוח של 1KG+).

לינק למטען:

קופון 15% הנחה לקטגוריית clearance:

36bgc8

SKU081652.3.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-)

אז בשביל זה יש להם גם גירסה של 2 סוללות :-)

ואז יוצא לך מטען של 6400 ב24$ יחד עם קופון הנחה של 5% b185f7

אבל אם אתה יכול ליקנות עוד משהו בשביל להגיעה ל30$ תישתמש בקופון של CLNY שנותן 3$ הנחה.

עוד משהו טוב שמצאתי בחיסול מלאי שלהם:

מטען הדיגיטלי החכם שמוכר לכל חובב RC בגירסת הספק המובנה.

לי יש את הדגם בלי הספק ובדיון הזה ראיתם כמה פעמים הציל אותי ממצבר גמור :-).

יוצא כ41$ כולל מישלוח(כנסו להוביקינג להשוות מחירים כולל מישלוח של 1KG+).

לינק למטען:

קופון 15% הנחה לקטגוריית clearance:

36bgc8

SKU081652.3.jpg

וואו! אתם חולים! (ואני אוהב את זה). עדיין ,המטען מכוער :).אחכה לתשובה של מר אנקר ..

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון הקיבולת האפקטיבית של אנקר היא 80-85 אחוזים.

יש לי את 2nd Gen Astro 9000mAh.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו טוב שמצאתי בניקוי מדפים:

[h=1]Onda V819mini [/h]

נישארה רק יחידה אחת והמחיר יוצא 127$ לאחר הנחת הקופון 36bgc8 .

מדובר על מכשיר דמויי אייפד מיני מחברה ידועה, אכן יכול להוסיף קצת לחיים לחלק מהאנשים :-).

SKU108541.8.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek, חברה מעולה. לחבר טוב שלי יש דגם לפני מה שהצגת בקישור והוא מחזיק כבר קרוב לשנה בשימוש יום יומי. אם לא הייתי רוצה מערכת הפעלה IOS, ללא ספק הייתי הולך על אחד מהדגמים של אונדה.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, האמת אם לא הייתי מחכה לדגם החדש שלהם עם ציפסט ברמה של סנפדראגון 800 9.7" רטינה באמת הייתי רוכש אותו, ואני מאוד הופתעתי שיש הרבה טאבלטים טובים עם הקופון הנחה של 15%...

450 שקל לטאבלט איכותי בגודל אייפד מיני זה ממש מפתה.

כעת הם קיבלו כבר קיטקט... אני לא ראיתי הרבה יצרנים גדולים חוץ מהנקסוס ששידרגו ככה את הטאבלטים שלהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, ברכב שלי {סיאט קורדובה שנת 2000} יש רדיוטייפ מובנה מרגיז שלא נותן אפשרות לשים רדיודיסק\RCA\AUX

הפיתרון היחידי בלי לשנות סידרי עולם הוא משדר FM.

יש אחד נורמאלי?

הוזמנו כבר 4 שונים מאיביי במחירים נמוכים יחסית,20-50 שקל, רובם ככולם עבדו איזה חודש חודשיים והפסיקו\נהרסו\ אין תאורה במסך וכו'.

יש לכם המלצה לאחד?

את זה עוד לא הזמנתי.מה אומרים?אין איזה אחד איכותי של פילפס\סוני\גריפין?

http://www.ebay.com/itm/WIRELESS-IN-CAR-FM-TRANSMITTER-HANDS-FREE-FOR-IPHONE-5-4S-4-IPOD-3G-SAMSUNG-MP3-/131111245517?pt=AU_Electronics_Portable_Audio_Accessories&hash=item1e86d6d6cd

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחד שאני משתמש בו קבוע כבר 4 שנים.. אני לא מוצא את הקישור שלו, אבל הוא נראה בדיוק כך.

**מה שיש לי זה לא מהקישור שנתתי לך, זה רק דומה לו. אני מאמין שאולי תיפול על אחד טוב.

המערכת שלי קוראת WMA אבל לא רוצה את הבלאגן של לצרוב דיסקים והמשדר הזה עשה לי פלאים. (לא רוצה להשקיע במערכת, רמקולים וכל המשתמע מכך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד גאדג'אט שיוסיף לכולנו קצת לחיים :-)

http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Vega-S89-Amlogic-S802-2-0GHz-Quad-Core-Android-TV-BOX-2G-16G-Dual-Band-WIFI-2-4G-5G-Bluetooth4-0-XBMC---Black-324676.html

מדובר בSOC החדש והעוצמתי של Amlogic שמוציא מעל 30K באנטוטו עם מסך של 1536*2048.

• [h=2]Highlights[/h]

[*=center]Tronsmart New Model TV BOX Vega S89
      [*=center]CPU: Amlogic S802 2.0GHz (Cortex-A9)
      [*=center]GPU: 8 cores Mali450
      [*=center]Support Dual band wifi 2.4G & 5G
      [*=center]Bluetooth 4.0 version
      [*=center]OS Android 4.4 and support OTA(over the air)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TV BOX של אנדרואיד , המיוחד הוא שכעת הוא מגיע עם צ'יפסט חזק כמו שיש בגלאקסי 4 ונוט3.

בעיקר הכרטיס מסך שיותר חשוב כי 1080P ומעלה דורש כוח עיבוד רציני יותר ממה שהיה קיים עד עכשיו.

לדעתי מי שלא צריך מחשב מיוחד לווינדוס וכו' יכול ליקנות מסך 24 FHD רציני של מחשב ולחבר את הקופסא הקטנה הזו וזהו... יריץ הכל כולל מישחקים, אתרי אינטרנט בתצורת מחשב, אימיילים וכו'- אפילו מצויין כמחשב למבוגרים וילדים.

לא צריך להשקיע סתם עוד כסף על מארז ושטויות.

עוד מוצר חיוני לדעתי:

[h=1]Car Seat Headrest Coat Suit Jacket Clothes Hanger[/h]

SKU116649a.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...