Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה אכזרית ועוד רכב נדיר אבד (כמעט בוודאות) - שאלה.

mabootoo
שימו לב! השרשור הזה בן 6360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אתמול בלילה איבדה נהגת שליטה על ריכבה בעת שנהגה במהירות מופרזת עם פלאפון שצמוד לאוזנה ונכנסה בשורה של רכבים חונים. נחשו איזה רכב קיבל את רוב המכה...כן שלי. :cry: . הרכב שלי (מסוג לנצ'יה HPE) ניזוק קשה מאוד בעיקר בצידו הימני וכן גם מקדימה כי בגלל עוצמת הפגיעה הרכב הועף קדימה ופגע ברכב נוסף.

אני פשוט הרוס. נכון שהיו לי מחשבות למכור את הרכב אבל מעולם לא חשבתי שאני אצתרך פשוט לזרוק אותו...אני עדין מקווה שאולי לא יהיה צורך אבל זהו סיכוי קלוש. :cry:

מכיוון שיש עדים ואחד הרכבים שנפגעו שייך לקצין רכב בחברת היי טק, כנראה לא תיהיה בעיה מכיוון חברת הביטוח...השאלה היא, איך יעריכו את הנזק שנגרם לרכב שלי? זהו דגם מיוחד שנת 83 שאין לו מחירון...האם אני צריך לבקש שמאי מיוחד? או אולי לקחת שמאי בצורה פרטית?

האם מישהו יכול להמליץ לי מה עלי לעשות?

תודה.

בהפתעה מוחלטת, הגיעה אהבה חדשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי מושג מה להמליץ לך.

אבל תרשה לי לאחל לך שתצליח לשקם אותה....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאור, עלות התיקון, ו"תחושה כללית", מדובר בטוטאל-לוס מבחינה ביטוחית. במילים אחרות - לביטוח עדיף לשלם לך ולא להתחיל עם תיקונים.

אני מציע שתיקח שמאי משלך, ואחד שמתמצא במיוחד ברכבים קלאסיים/מיוחדים. גם אם השמאות תעלה לך כמה מאות שקלים, זה ישתלם בסה"כ הפיצוי שתקבל.

נסה את השמאי דוד שמש, 050-5243342. הרבה חבר'ה ממועדון החמש עובדים איתו לגבי הערכות שווי של קלאסיות לצרכי ייבוא, והוא מומלץ על ידם בחום.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע על הרכב.

תיקח שמאי טוב שיעריך את הנזקים באופן מלא וממצה.

במידה ויש לך סוכן (אפילו של צד ג') תנסה לקבל ממנו עזרה לגבי מילוי טופס תביעה צד ג' ותנסה כבר עכשיו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים של הרכב הפוגע כגון החברה המבטחת והסוכן שלה.

ושיהיה בהצלחה.

היא לא יודעת להגיד לי מתי יהיה מישהו שיוכל להגיד לי מתי זה יהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפרטים כבר ידועים לי וגם יש עדים...אני רק צריך למלא דו"ח תאונה על סמך העדים ולהתחיל להזיז ענינים....אוף איזה דיכאון!

אני גם אתקשר לשמאי שהציעו פה ואני אשאל לדעתו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפגעו לי ברנו וחברת הביטוח סרבה לשלם...

לקחתי שמאי שהעריך את עלות התיקון, לא את מחיר הרכב

תיקנתי את האוטו ואז תבעתי את הפוגע בבית משפט לתביעות קטנות. עלות התיקון, שלמותר לציין שהיתה בחזקת טוטל=לוסט מבחינה ביטוחית, שולמה לי במלואה.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, התאונה אירעה אתמול...אני יודע שאני אמור להזמין שמאי כמה שיותר מהר אבל האם אתם יודעים כמה אני יכול למשוך את זה? כמה ימים? שבוע שבועיים?

כי אני רוצה להכין מחירי חלקים, מחיר הרכב ממקורות שונים...זה הרבה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי :cry: . זה הסיוט שלי...

אתה חייב שמאי שמבין מה זו לנצ'ה בטא במצב כמו שלך, ולא אחד שיגיד "מה זה ? זה שווה 3 אלף שקל".

שווה להשקיע בחוות דעת שמאי מטעמך, רצוי כזה שמתמחה ברכב קלאסי - אחרת תקבל פיצוי מגוחך.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודרך אגב יש לי 4 ג'נטים עם צמיגים לרכב הזה ואולי גם בודי

שיעזור לך בשיקום .

פנה אלי בפרטי בבקשה .

בהצלחה

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי איזה דיכאון.

אני מקווה שתצליח להוציא מהם תיקון של הרכב. ואם הם יתעקשו על טוטל לוס ותשלום פיצוי, תתעקש לרכוש את הרכב ולא לתת לו ללכת לברזל - ואז אני מקווה שתוכל למצוא עוד אחת ולהשתמש בה בחלקים.

איזה דיכאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את ליאור ברוך- קרה לו בדיוק אותו הדבר עם הפרינץ לא מזמן- מישהו נכנס, והשבית אותו, והוא לקח שמאי מיוחד. עצוב לשמוע, שבגלל איזו פוסטמה הולך רכב נדיר!moderator.gif

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...