Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על ZX6 שנת 1998 ?

pita100
שימו לב! השרשור הזה בן 6970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ירדתי מ CBR900 שנת 98 בגלל לחץ כספי ואני מחפש משהו קטן שאני יוכל להינות איתו בשיש שבת

וגם לנסוע איתו יום יום לעבודה 75 ק"מ כל יום.

האם ה ZX יודע לתת את כל זה ?

האם אפשר לגלח רגליות איתו בשישי שבת?

האם הוא אמין (בטח לא כמו הונדה!!!)

האם הוא חסכוני בדלק ??

אשמח לשמוע כל דעה עליו ורק עליו(לא מעוניין בהצעות על אופנועים אחרים כי יש לי ZX חדש במחיר פצצה)

אשמח לקבל לינק על מבחן ונתונים על האופנוע הנ"ל

כמה הוא סוגר תאוצה וכדו''

תודה מראש לכולם.

"איזה כיף לנסוע 1000 ק"מ ב 200 ש"ח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ירדתי מ CBR900 שנת 98 בגלל לחץ כספי ואני מחפש משהו קטן שאני יוכל להינות איתו בשיש שבת

האם הוא חסכוני בדלק ??

אשמח לשמוע כל דעה עליו ורק עליו(לא מעוניין בהצעות על אופנועים אחרים כי יש לי ZX חדש במחיר פצצה)

תודה מראש לכולם.

5nightrental.gif

התקשרו שתחזיר את הסרט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא חסכוני בדלק ??

תודה מראש לכולם.

כמה השערות..

קשה לי להאמין שהעלות טיפולים של ZX98 ואחזקה יהיו הרבה יותר נמוכים מה900 שהיה לך.

יודע לתת בסיבובים? חבל על הזמן. אמין? עקרונית כן, אבל כל אופנוע ספורט בגיל הזה צריך להיות מוכנים לבעיה הפטנציילית.

יש לך ZX חדש במחיר פצצה?? אני מבין שזה אומר שאתה שוקל לרכוש כזה? עדיף לך ללכת על זה אם יש לך את היכולת, גם שקט נפשי, גם חזק לא הרבה פחות ממה שהיה לך (אולי קרוב לאותו הדבר אפילו), ומהנה בצורה מדהימה.

גם טיפולים בשנה הראשונה זניחים- טיפול 1000 600 ש"ח, טיפול 6,000- 400 ש"ח, טיפול 12,000- 600 ש"ח, טיפול 18,000 800 ש"ח.

דלק- נסיעה די חזקה- 15:1

-דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא חסכוני בדלק ??

תודה מראש לכולם.

נינג'ה , יש משהו בשם הזה שגרם לי לווברץ כבר מגיל 5 , סוג של הילה ומסתוריות .

שנים ידעתי שהאופנוע השני שלי יהיה נינג'ה .

למה ? בלי סיבה רציונאלית , פשוט כי קוראים לו "נינג'ה"

היתרון שלו בתחומי הכ"ס (באותן שנים) על המקבילים לו בקטגוריית ה600 היה ערך מוסף ותו לא.

כשעמדתי לרכוש את הנינג'ה הראשון שלי והתייעצתי עם מביני עניין , המילה "שילדה" הידהדה שוב ושוב

ולא בקונוטציה חיובית , להיפך.

התעקשתי , אחרי שלוש בדיקות לפני קניה לשלושה אופנועי "נינג'ה" שונים, ויתרתי על קונספט ה"נינג'ה" .

שילדה עקומה , שילדה מרותכת , סדקים בשלדה , סדקים בסעפות פליטה - היו מן מנטרה חוזרת בכל בדיקה.

מאז.. תחושת זילות כלפי כל נינג'ה 600 בסביבה.

ולגופו של עניין ,

בנושא - כתבת לגבי ZX שנת 98 .

בתוכן - כתבת לגבי ZX חדש.

cbr900 שנת 98 = 56,000 ש"ח.

ZX6 שנת 2005 = 97,000 ש"ח

ZX6 שנת 2004 משומש = 85,000 ש"ח

ZX6 שנת 2003 משומש = 79,000 ש"ח.

איך בדיוק ירדת מ CBR 900 עקב לחץ כספי ואתה מתעתד לרכוש ZX6 חדש שעולה הרבה יותר ?

וגם אם הוא במחיר פצצה , כמה הורידו לך ? 41,000 ?

או כמו שציין r929 :

5nightrental.gif

התקשרו שתחזיר את הסרט

tongue.giftongue.giftongue.gif

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נינג'ה , יש משהו בשם הזה שגרם לי לווברץ כבר מגיל 5 , סוג של הילה ומסתוריות .

שנים ידעתי שהאופנוע השני שלי יהיה נינג'ה .

למה ? בלי סיבה רציונאלית , פשוט כי קוראים לו "נינג'ה"

היתרון שלו בתחומי הכ"ס (באותן שנים) על המקבילים לו בקטגוריית ה600 היה ערך מוסף ותו לא.

כשעמדתי לרכוש את הנינג'ה הראשון שלי והתייעצתי עם מביני עניין , המילה "שילדה" הידהדה שוב ושוב

ולא בקונוטציה חיובית , להיפך.

התעקשתי , אחרי שלוש בדיקות לפני קניה לשלושה אופנועי "נינג'ה" שונים, ויתרתי על קונספט ה"נינג'ה" .

שילדה עקומה , שילדה מרותכת , סדקים בשלדה , סדקים בסעפות פליטה - היו מן מנטרה חוזרת בכל בדיקה.

מאז.. תחושת זילות כלפי כל נינג'ה 600 בסביבה.

ולגופו של עניין ,

בנושא - כתבת לגבי ZX שנת 98 .

בתוכן - כתבת לגבי ZX חדש.

cbr900 שנת 98 = 56,000 ש"ח.

ZX6 שנת 2005 = 97,000 ש"ח

ZX6 שנת 2004 משומש = 85,000 ש"ח

ZX6 שנת 2003 משומש = 79,000 ש"ח.

איך בדיוק ירדת מ CBR 900 עקב לחץ כספי ואתה מתעתד לרכוש ZX6 חדש שעולה הרבה יותר ?

וגם אם הוא במחיר פצצה , כמה הורידו לך ? 41,000 ?

או כמו שציין r929 :

5nightrental.gif

התקשרו שתחזיר את הסרט

tongue.giftongue.giftongue.gif

קצת מפריע לי כל העניין של שילדות בצורה כוללת לנינג'ה. מעבר לזה שזו בעיה נתפסה בעיקר בארץ, וכן, נכון, כניראה שהיו בעיות של שלידה בסוף שנות ה-90, על זה יעיד כRובי, ולכן אולי 98 זו שנה בעייתית (לא בטוח) אבל ידידי, זהו, נגמר, שנים רבות וכמה דגמים עברו מאז. אומרים שמשנת 2,000 כבר אין בעיה, משנת 2,002 אני מכיר כבר הרבה שמעולם לא שמעו על בעיה ומ2,003 בכל העולם לא שמעתי משהו. אה, כן- שמעתי משהו על הZX10 אבל לא ברור עם זה מקרה מסויים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני מודה לכולם על התגובות אך נראה לי שהיטעתי אותכם הכוונה שלי היא רק ל ZX6 שנת 98

והכוונה שלה התכוונתי שאמרתי חדש שהאופנוע במצב חדש ללא שריטה ובמחיר מצויין .

בנאדם מתחייב לשלדה מנוע וגיר 68 אלף ק"מ

הלואי והיה לי כסף ל ZX חדש.

והייתי שמח לשמוע על מה שקרה לקובי עם ZX האם הוא מאותה שנה דגם וכדו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מפריע לי כל העניין של שילדות בצורה כוללת לנינג'ה. מעבר לזה שזו בעיה נתפסה בעיקר בארץ, וכן, נכון, כניראה שהיו בעיות של שלידה בסוף שנות ה-90, על זה יעיד כRובי, ולכן אולי 98 זו שנה בעייתית (לא בטוח) אבל ידידי, זהו, נגמר, שנים רבות וכמה דגמים עברו מאז. אומרים שמשנת 2,000 כבר אין בעיה, משנת 2,002 אני מכיר כבר הרבה שמעולם לא שמעו על בעיה ומ2,003 בכל העולם לא שמעתי משהו. אה, כן- שמעתי משהו על הZX10 אבל לא ברור עם זה מקרה מסויים או לא.
agent5 ,

שלושת האופנועים שבדקתי היו בציר 98 . ולכולם כפי שציינתי היו בעיות שילדה , סעפות פליטה.

איני יודע מה קורה עם הדגמים החדשים יותר של ה ZX6 אבל מבחינתי - אם נכוותי לא מתקרב יותר והסטיגמה נשארת.

לגבי ZX10 -היתה בעיה בג'אנט הקדמי של האופנוע (שוב - בעיית סדקים :wink: ) שבעקבותיה

נערך recall בכל העולם ויצאה הנחיה להחליף את הג'אנט הקדמי.

ציטוט מתוך fullgaz :

מעל 600 בעלי ZX10 באנגליה, מביעים זעמם בפורומי האופנועים השונים ברשת האירופאית, וזאת בעקבות הודעת קאווסקי כי החישוקים החליפיים, שהוכנו בעקבות ה-Recall יגיעו לאנגליה רק בתחילת ספטמבר.

מבחינת הרוכבים האנגליים, אומר התזמון הזה דבר אחד בלבד: הפסד רכיבה בחודש אוגוסט שהוא, באי הבריטי, אחד מהחודשים הבודדים בשנה בהם ניתן לרכב שלא בגשם.

pita ,

במקומך הייתי מתרחק מנינג'ה 98 , גם אם המוכר יחתום לך שבמידה ויש בעיית שילדה עלות הבדיקה עליו , יכול להיות שעוד חודשיים שלושה יתחילו הסדקים..

אולי כדאי לשנות כיוון ולחפש yzf600r שנת 97 או 98 , אומנם , יחסית נדיר אך

זול יותר מה ZX , אמין יותר , לא נופל ממנו ברכיבה ספורטיבית , נוח יותר לרכיבות ארוכות ולטעמי נראה הרבה יותר טוב.

אדום:

http://images.google.co.il/imgres?imgurl=http://www.sportbikez.net/bikepics/1058241182.jpg&imgrefurl=http://www.sportbikez.net/picture/782&h=480&w=640&sz=40&tbnid=ExZwnj6azOkJ:&tbnh=101&tbnw=135&start=8&prev=/images%3Fq%3Dyzf%2B600r%2B1997%26hl%3Diw%26lr%3D%26sa%3DG

צהוב: (מתנצל מראש על הגודל)

images.jpg

©

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מבעיות השילדה של הדגם הנ"ל

הייתי מעוניין לקבל חוות דעת לגבי ביצועים אחזקה של הדגם הנ"ל.

האם הוא יותר חזק מכל ה600 של אותו בציר (98) אני מתעקש על הדגם הנ"ל בגלל

שיש לי אחד ביד ממש טוב כמעט 10 מתחת למחירון.

בנאדם מאוד לחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

agent5 ,

שלושת האופנועים שבדקתי היו בציר 98 . ולכולם כפי שציינתי היו בעיות שילדה , סעפות פליטה.

איני יודע מה קורה עם הדגמים החדשים יותר של ה ZX6 אבל מבחינתי - אם נכוותי לא מתקרב יותר והסטיגמה נשארת.

לגבי ZX10 -היתה בעיה בג'אנט הקדמי של האופנוע (שוב - בעיית סדקים :wink: ) שבעקבותיה

נערך recall בכל העולם ויצאה הנחיה להחליף את הג'אנט הקדמי.

ציטוט מתוך fullgaz :

מעל 600 בעלי ZX10 באנגליה, מביעים זעמם בפורומי האופנועים השונים ברשת האירופאית, וזאת בעקבות הודעת קאווסקי כי החישוקים החליפיים, שהוכנו בעקבות ה-Recall יגיעו לאנגליה רק בתחילת ספטמבר.

מבחינת הרוכבים האנגליים, אומר התזמון הזה דבר אחד בלבד: הפסד רכיבה בחודש אוגוסט שהוא, באי הבריטי, אחד מהחודשים הבודדים בשנה בהם ניתן לרכב שלא בגשם.

pita ,

במקומך הייתי מתרחק מנינג'ה 98 , גם אם המוכר יחתום לך שבמידה ויש בעיית שילדה עלות הבדיקה עליו , יכול להיות שעוד חודשיים שלושה יתחילו הסדקים..

אולי כדאי לשנות כיוון ולחפש yzf600r שנת 97 או 98 , אומנם , יחסית נדיר אך

זול יותר מה ZX , אמין יותר , לא נופל ממנו ברכיבה ספורטיבית , נוח יותר לרכיבות ארוכות ולטעמי נראה הרבה יותר טוב.

אדום:

http://images.google.co.il/imgres?imgurl=http://www.sportbikez.net/bikepics/1058241182.jpg&imgrefurl=http://www.sportbikez.net/picture/782&h=480&w=640&sz=40&tbnid=ExZwnj6azOkJ:&tbnh=101&tbnw=135&start=8&prev=/images%3Fq%3Dyzf%2B600r%2B1997%26hl%3Diw%26lr%3D%26sa%3DG

צהוב: (מתנצל מראש על הגודל)

תשמע, אני לא מתווכח על זה שכניראה הייתה בעיה עם דגם מלפני 5-7 שנים, אני גם חושב שזה מחוץ לקונטקס לקחת RECALL

של חברה (מה שלא היה בבעיית "שלדות" של מודל 98 כאן בארץ) ולהגיד "אתה רואה? זה מראה שיש להם בעיות". RECALL יש גם בהונדות!

קח לדוגמא את הCBR600RR שנת 2003,2004- היה RECALL לכולם(!) בשביל להחליף בורג בבולם האחורי שהתגלה שבמצבים מסויימים יכול להכשל ולנעול את הבלם במצב סגור. הRECALL שהיה לZX10 היה מבוסס (כמו בהונדה) גם על חשש כתוצאה ממקרים בודדים. עשו RECALL אז יופי, זה מראה על אחריות וגב.

רוצה לשמור לעצמך על סטיגמות? בבקשה.. הפסד שלך.. לכל חברה יש סדרה דפוקה שלה, במכוניות זה בכלל בולט (METSUBISH?)אבל גם קיים באופנועים.

-דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מתווכח על זה שכניראה הייתה בעיה עם דגם מלפני 5-7 שנים, אני גם חושב שזה מחוץ לקונטקס לקחת RECALL

של חברה (מה שלא היה בבעיית "שלדות" של מודל 98 כאן בארץ) ולהגיד "אתה רואה? זה מראה שיש להם בעיות". RECALL יש גם בהונדות!

קח לדוגמא את הCBR600RR שנת 2003,2004- היה RECALL לכולם(!) בשביל להחליף בורג בבולם האחורי שהתגלה שבמצבים מסויימים יכול להכשל ולנעול את הבלם במצב סגור. הRECALL שהיה לZX10 היה מבוסס (כמו בהונדה) גם על חשש כתוצאה ממקרים בודדים. עשו RECALL אז יופי, זה מראה על אחריות וגב.

רוצה לשמור לעצמך על סטיגמות? בבקשה.. הפסד שלך.. לכל חברה יש סדרה דפוקה שלה, במכוניות זה בכלל בולט (METSUBISH?)אבל גם קיים באופנועים.

-דוד

דוד ,

אתה העלית את סוגיית ה recall ב zx10 .

"אה, כן- שמעתי משהו על הZX10 אבל לא ברור עם זה מקרה מסויים או לא."

חבל שהירוקים לא עשו recall לשלדות לפני כך וכך שנים.

תמשיך להנות על ה ZX6 שלך.

אין מה להשוות מבחינת אמינות בין הונדה לקאוואסקי.

שומר לעצמי את הזכות לסטיגמות ..

ההפסד לא שלי. רוכב על rr2003 .

©

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד ,

אתה העלית את סוגיית ה recall ב zx10 .

"אה, כן- שמעתי משהו על הZX10 אבל לא ברור עם זה מקרה מסויים או לא."

חבל שהירוקים לא עשו recall לשלדות לפני כך וכך שנים.

תמשיך להנות על ה ZX6 שלך.

אין מה להשוות מבחינת אמינות בין הונדה לקאוואסקי.

שומר לעצמי את הזכות לסטיגמות ..

ההפסד לא שלי. רוכב על rr2003 .

אני חושב שאתה קורא אותי לא נכון.. קודם כל, הZX10 מה שאמרתי התייחסתי בקונטקס של "שילדות" לכמה פירסומים בפורומים בחו"ל על שילדות (ידוע לי אישית על שני מקרים) שZX10 פיתחו סדקים, לא התייחסתי בכלל לRECALL, העליתי את זה רק כדי להראות שטעויות של תכנון גם קיים בהונדה המהוללת.

אין מה להשוות באמינות של הונדה וקוואסאקי? תשמע, אני עקרונית מסכים איתך, ובטוח שלא ניסיתי להגיד מי יותר איכותי באמינות אבל אני רק אומר כך:

תשמור על ראש פתוח- אמרו פעם על היפנים שהם זבל, היום הם הכי איכותיים.. אמרו פעם על סובארו בארץ שאין עליו באמינות..תיראה אותם היום.. אמרו שמטשובישי (זוכר את הסלוגן של 120,000 איש לא טועים?) הכי טוב וכל עם ישראל קנה את הכריזמה.. כולם כמו כבשים בארץ נעולים על MAZDA 3.. הבעיות שם גם קיימות, בקיצור, שיטת הסטיגמה במדינה קטנה נוטה לאבד פופורציות ולהשאר עשרות שנים אחרי אותה הטעות. אני לא משווה את האופנוע שלי לשלך כמו שאתה מנסה לצייר, העליתי את ההשוואה לשלי כאנדיקציה לאיפה קוואסאקי היום לעומת 98.. להגיד לך לשנות את דעתך אני רואה שאני לא יכול, לקרוא בכל הפורומים, מגזינים ולהסתכל על חברה שהפכה את כל הגישה שלה ויצרה אופנועים קיצוניים אני ג-ם לא יכול, אז בוא נעזוב.. יופי שיש לך CBR 600RR, ממש לא מנסה להשוות אמינות.. אתה קנית אופנוע בשביל אמינות, אני בשביל הנפש (-;

בידידות,

-דוד

-דוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל, המעבר מהונדה למותג אחר הוא "טראומטי" משהו. לאחר שני אופנועים של היצרן האדום עברתי לימהה, ומיד החלו תופעות שונות ומשונות, והראשונה שבהן היא אכילת שמן (כליטר שמן לשמונת אלפים קילומטר), אז תכין את עצמך נפשית.

מעבר לכך, ציקצוקי פלסטיקים והנטייה שלהם לדהות מהר יותר; תפעול הגיר, לעתים, פחות מדויק. הונדה, ללא קשר למספר הקילומטרים, מייצרת אופנועים כמעט ניצחיים. בזמנו רכבתי על VFR משנת 95 וגם כאשר גירדתי את המאה אלף לא היה מכלול או רכיב באופנוע שלא שידר אמינות מוחלטת. אתה מבין, להביט בשעות ולראות 98000 קילומטר, ובאותה נשימה לרכב במשך חצי שני מבלי להוסיף גרם שמן, זה משהו שכנראה קיים רק אצל הונדה. בקאוואסקי לא תמצא את האלמותיות הזאת. נקודה!

מטעמים כלכליים, גם אני נאלצתי למכור את ההונדה האחרון (VFR 800 כחול, יפייפה) ו"להתפשר" על אופנוע זול יותר. עם זאת, למדתי לאהוב את הפייזר, למרות מגבלותיו (טוב, יאמר לזכות ימהה שמנוע ה - R1 מפנן). ואתה יודע מה, די נמאס מהתפיסה המשמימה שהתפתחה בישראל ביחס לאופנועים, ואני מתכוון לאותה הערצה עיוורת לכנף האדומה. ישנם לא מעט אופנועים נהדרים, אשר יכולים להיות גם פרקטיים ברמה היומיומית עם מעט טיפול, אהבה ותחזוקה שוטפת פעילה. לו רק היינו מתייחסים אליהם בפחות זלזול, שוק האופנועים בישראל היה נראה מגוון יותר ומעניין יותר. קנה את ה -ZX ועשה חיים. אחזיק לך אצבעות בעניין השילדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אופנוע לגופו!

אני עברתי בזמנו 160000 ק"מ על R 750 שנת 87 בלי רבע בעייה,אז מה?

היו לי גם בין השאר ZX-6ו-9 ולא היו איתם שום בעיות!

אכן ל-6 מהשנים המדוברות היו בעיות שילדה קשות וצריך לבדוק כל אופנוע כזה בשבע עיניים ולקחת בחשבון את הסוגייה הזו!

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני מודה לכולם על התגובות אך נראה לי שהיטעתי אותכם הכוונה שלי היא רק ל ZX6 שנת 98

ו

אני בעליו הגאה של ZX שנת 99 (זהה לדגם 98 למעט צביעה).

האופנוע מתאפיין:

1. בהיגוי קל בצורה מדהימה - CBR 600 של חבר שלי הרגיש לידו כמו משאית ורק אז הבנתי למה הוא לא נשאר בסביבה כשמגיעים לסיבובים (רכבנו בעיקר בליאון).:beerchug:

2. בלמים נראים פיצוץ אבל ממש לא משהו - החלפתי לפלדה שזורה וניסיתי רפידות מסוג שונה ,שיפר רבל עדיין זה לא מה שחיפשתי.:?

3. נושא השילדה - נו טוב עם ישראל זה כבר סיפור מיוחד ,בעולם לא שמעו על בעיות יוצאות דופן לא לטובה ולא לרעה (אגב PB הבריטי כתב על הדגם שהשלדה שלו כמו לבנה) - בישראל של 98 בה ה- ZX היה האופנוע חוד המחט וכו' (מנצח מבחן ה-600 של מוטו דאז) וגם עד 2000 לאחר שיבוא ימאהה הופסק (זאבי) כל המתחראים הגדולים ביותר עלו עליו וריסקו אותו לכל כיוון אפשרי. ותזכור שרוב המתחרים באותן שנים היו עם שלדות פלדה (YZF600R ,CBR). לדעתי יש כאן קצת הגזמה הן של המוסכים הבודקים והן של הישראלי המצוי (בטח עכשיו כולם יתנפלו עלי ,בעיקר כאלה שאף פעם לא היה להם ולא יהיה להם נינג'ה).

אגב סיפורי שילדה - חבר שלי עם ZX 98 לטעמי שחוט שעבר פעם אחת החלקה שחייבה צביעת הפיירינג משני הכיוונים (לא יודע איזו מן "החלקה") וכן פעם כניסה של אוטובוס בצד האופנוע ששוב חייבה צביעת צד והותירה שריטות נאות על האגזוז לא גרמה שום נזק לשילדה - מעניין.

4. אמינות - הקילומטרז' שלי הוא 36K - תקלה יחידה (בלי לפתוח פה) קונקטור שנשבר והוחלף. כל השאר מצברים שהוחלפו בגלל תקופות השבתה ארוכות בגלל נושאים אישיים. קלאץ ללא בעיות מנוע כנ"ל בלמים כנ"ל (ראה הערה למעלה).:-)

5. תנוחת רכיבה - בהשוואה להיום קצת זקופה לטעמי יש כאלה שמעדיפים אותה על החדשות הקפופות יותר ,אני לא. לעומת אופנועי 600 אחרים מאותה תקופה מדובר בתנוחה ספורטיבית ביותר CBR לעומתו כאמור משאית.:wink:

6. מתלים - קצת רכים אך נוטים לשיכוך יתר בכל הקשור במהמורות מהירות (FAST\SLOW DAMPING אז ה- FAST קשה מדי) והקפיץ רך מדי. תלוי כמובן במשקלך.

7. שיפורים - משכך היגוי של SCOTS נראה לי רעיון לא רע ,SLIP ON של סיבי פחם כנ"ל צריך לשים לב לא לפגוע בקרבורציה המעולה של הדגם. החלפה כנ"ל תוריד הרבה קילוגרמים מהאופנוע.

הקילומטרז' שלי עליו 20K. שני סטים של צמיגים ,שני סטים של רפידות בלם קידמיות.

שורה תחתונה:

בשנתון שאתה רוצה מה שחשוב זה בעיקר מצבו הספציפי של הכלי שאתה רוכש.

וזה בדיוק מה שאני עשיתי כשרכשתי את האופנוע שלי - ביד שניה מתפשרים על צבע ועל דגם תמורת השגה של כלי במצב טוב (כל מי שיגיד לך אחרת לדעתי האישית חי בעולם של השליות ילדותיות - שזה כיף אבל בכל זאת..). תסתקל במס' הידיים ותנסה להעריך מה מידת השחיטה של הכלי (כל כלי) עד כה.

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...